Гарячі тури: ОАЕ, Дубай + пустельне сафарі. Поєднай розкіш міста з пригодою у пустелі — ідеальний баланс релаксу та адреналіну.

0

Дубай — це місто, яке вміє вражати з першого погляду. Хмарочоси, розкішні готелі, тепле море, найкращі торгові центри світу та атмосфера, де сучасність переплітається зі східними традиціями. А найприємніше — все це можна побачити у лютому, коли погода в ОАЕ максимально комфортна.

Гарячі тури в Дубай — це шанс відпочити яскраво, не переплачуючи, і при цьому отримати подорож, яка буде не лише про пляж чи шопінг. Бо головна “родзинка” такого відпочинку — пустельне сафарі.

Чому Дубай у лютому — ідеальний вибір

Лютий — один із найкращих місяців для подорожі в ОАЕ. Тут тепло, але без виснажливої спеки, а місто можна досліджувати без відчуття, що ти постійно шукаєш тінь. Це той сезон, коли Дубай відкривається максимально комфортно: прогулянки, екскурсії, море, ресторани, вечірні шоу та активності — все в одному ритмі.

Пустельне сафарі: те, заради чого точно варто летіти

Пустеля біля Дубая — це зовсім інший світ. Саме там відчувається справжній дух Сходу: без шуму мегаполіса, без блиску вітрин, лише пісок, простір і неймовірний захід сонця.

Сафарі зазвичай проходить у форматі вечірньої програми. Спочатку — драйвова поїздка по дюнах на джипах, далі — зупинки для фото і зустріч сонця, а потім — атмосферний табір у пустелі з вечерею та шоу. Це той вечір, який запам’ятовується навіть тим, хто думав, що його вже нічим не здивувати.

Що ще варто встигнути в Дубаї

Навіть якщо ти летиш у тур на тиждень, Дубай дає відчуття, ніби ти побував одразу в кількох різних світах. Вдень можна відпочивати на пляжі або біля басейну, а ввечері — гуляти по Dubai Marina чи Downtown, дивитися на місто в підсвітці, заходити в стильні ресторани або підніматися на оглядові майданчики.

І що важливо: Дубай легко “підлаштовується” під тебе. Хочеш спокій — він буде спокійним. Хочеш розваги й активності — тут їх нескінченно багато.

Для кого підходить такий тур

Дубай із пустельним сафарі — це ідеальний варіант для тих, хто хоче відпочинок не тільки “полежати”, а й отримати справжні враження. Це чудовий вибір для пар, для подорожі з подругою, для тих, хто любить красиві місця й атмосферні фото, а також для туристів, які хочуть вперше побачити ОАЕ у найкращий сезон.

Забронюй тур і відчуй дух пустелі вже цього лютого!

Дубай — це про комфорт, стиль і емоції. А пустельне сафарі — про справжню магію, яку неможливо передати словами. Якщо ти хочеш відпочинок, який буде одночасно розкішним і пригодницьким — цей формат туру саме для тебе.

ОАЕ з Кишинева на 2-х, на 7 ночей, сніданки https://lnk.ua/ANDxwLbNx

  • Millennium Plaza Downtown — 5★₴56 452
  • Vision Imperial Hotel — 4★₴56 462
  • Royal Tulip Hotel LLC — 3★₴56 773
  • The Leela Hotel — 4★₴56 807
  • Star Metro Deira Hotel Apartment — 3★₴57 088
  • Best Western Plus Dubai Academic City — 3★/4★₴57 152
  • Citymax Bur Dubai — 3★₴57 468
  • Nihal Hotel — 3★₴57 615
  • Movenpick Hotel Apartments Al Mamzar — 5★₴57 892
  • Concorde Deira Hotel — 4★₴58 040
  • Holiday Inn Express Dubai Jumeirah — 2★₴58 113

За додатковою інформацією та бронюванням звертайтесь: +380673737447, +380676721318, +380322471447

Залиште заявку тут https://tourtalking.top/

Ми знаходимось : м. Львів, вул. Городоцька, 174, ДЦ “Вулик”, оф.406

Якщо ви не у Львові – працюємо повністю дистанційно (підбір туру, оплата та видача документів) без вихідних з 9.00 до 23.00

Ціни на тури в різні країни: https://www.more-turiv.com.ua/cini-na-turi

    Заявка на підбір туру





    Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

    +38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971