Франшиза “Море Турів”

 Мрієте Відкрити Власну Туристичну Фірму? МИ ГОТОВІ ДОПОМОГТИ…

                   Ми можемо надати Вам найкращі умови по допомозі у відкритті цього виду бізнесу!
Усі знають, що 95% бізнесу банкрутують і закриваються протягом перших 2-х років,
тоді як при фрачайзинговій схемі, тільки 25% бізнесу терплять крах і то , як правило,
з вини самих франчайзі, які не виконують завдань материнської компанії,
або виконують завдання якось по своєму, порушуючи при цьому бізнес-технології,
які надає власник франшизи.

Запис вебінару – Як збільшити продажі в турфірмі? Страшна правда, про яку не говорять!
Прочитати можна тут – www.antikrizis.org/zapis-vebinara-kak-uvelichit-prodazhi-turfirmy-strashnaya-pravda-o-kotoroj-ne-govoryat

Запис вебінару “Що таке відділ продажу в турфірмі? Як відрізнити підробку від оригіналу? 20 відмінностей!”

Чому “Море Турів”, а не іншка турфірма?!

Отже, вигода очевидна  – зниження ризиків більше ніж у три рази!!! На ринку туризму України ряд турфірм пропонують придбати франчайзинговий пакет, проблема в тому що, зазвичай, вхід в мережу (паушальний збір) коштує декілька десятків тисяч гривень. В більшості випадків інші мережі агентств вимагають від нового франчайзі  досвід роботи не менше трьох років у цьому напрямку,  сплату великих відсотків від власного прибутку протягом усього терміну дії франшизи та щомісячну сплати роялті.

Все це унеможливлює вхід у ці мережі більшості людей, тому мрії про власний туристичний бізнес і надалі залишаються лише мріямиТо що ж робити, якщо Ви загорілись цієї ідеєю і уже багато років мрієте про відкриття власного бізнесу? Мережа туристичних агенств “Море Турів”, яка сьогодні розвивається найшвидшими темпами в Україні і на сьогодні налічує понад 80 офісів в Україні, допоможе втілити ці плани в реальність!

 

Після придбання франшизи, Вас не тільки приймають в мережу, але й допомагають ствоювати свій бізнес з нуля, причому є різні варіанти підтримки. Наша мережа “Море Турів” співпрацює з більше як 40 туроператорами і Ви вже з першого дня роботи можете бронювати їхні тури.

Крім того, туроператори надають нашій компанії більше комісійних, так як ми велика мережа, яка має позитивну репутацію і здійснює значно більше продаж турів у порівняно з тими агентствами, які діють самостійно і не входять у нашу мережу.

Ввійшовши в нашу мережу Ви можете розраховувати на постійну підтримку з боку центрального офісу, а також на значно більшу комісійну винагороду від операторів і відповідно більше заробляти у порівнянні з тим, якщо би Ви напряму заключали угоди з операторами самі. Крім того, наша компанія завжди прийде Вам на допомогу в  різноманітних проблемних ситуаціях, а завдяки нашим потужним рекламним площадкам Ви будете  отримувати регулярні заявки зацікавлених клієнтів від центрального офісу.

 

 

Ви і Ваші працівники будуть регулярно отримувати найсучасніші інструменти і технології просування і маркетингу Ваших послуг, завдяки закритим регулярним тренінгам і онлайн-трансляціям, які ми регулярно проводимо.

Для тих, хто хоче швидко перетворити Вашу турфірму у ефективний бізнес де працює 10 і більше працівників і де Ви як засновник виконуєте роль “диригента” , а не “першої скрипки”, ми допоможемо збудувати відділ продажу.

 

Ті, хто переживе цю кризу, досягне успіху після неї. Саме такий оптимізм не безпідставно панує у офісах консалтингової компанії “Корисині Поради”. Експерти на чолі із директором компанії, бізнес-тренером Любомиром Бованьком розробили готові та ефективні моделі підприємницької діяльності, здатні показувати позитивну динаміку навіть у кризовий час.

Саме тут у консалтинговій компанії “Корисні Поради” вам допоможуть створити відділ активних продаж, налаштовану систему, яка здатна працювати піднімаючи прибуток вашого бізнесу в рази.

Ми допоможемо створити великий потік бажаючих працювати саме у вашому турагентстві, навчимо як відібрати найбільш підходящих, допоможемо якнайшвидше їх адаптувати і навчити для цієї роботи, створимо разом з Вами унікальну ефективну систему мотивації персоналу, що стимулюватиме високу результативність Вашого відділу продажу, передамо необхідні документи, угоди і бланки для оперативного конторолю за Вашим відділом продажу, допоможемо вибрати найбільш достойного кандидата в керівники відділу, щоб Ваша туристична агенція працювала на автопілоті, звільняючи Вам багато часу на інші справи та стратегічне планування і приносячи хороший прибуток Вам як власнику, так і Вашим працівникам.

Представляємо Вам  дві схеми входження у спільний бізнес з туркомпанією “Море турів”:

1. ФРАНШИЗА 10000 одноразово + 2000 РОЯЛТІ / ЩОМІСЯЦЯ
2.  Ми допоможемо Вам створити прибутковий відділ продажів!

На навчання візьмемо тільки 5 -6 фірм тільки нашої мережі!

 •  Щоденні консультації наших фахівців
 • Створимо ваш сайт і навчимо як ним користуватися
 • Навчимо як створювати контент на сайті і де брати матеріали
 • Навчимо підшукувати клієнтам найвигідніші тури, екскурсії та авіаквитки
 • Надамо всі наші інструкції та документи
 • Відправимо відразу вам навчальні закриті відео-уроки
 • Кожні 2 тижні навчальний скайп-чат
 • Навчимо де взяти базу для розсилки і як робити розсилку
 • Допоможемо відібрати і навчити продажників, навчимо робити правильну рекламу про набір на роботу
 • Навчимо як працювати на майданчиках: сайт, групи і сторінки в соціальних мережах
 • Навчимо психологічним тонкощам спілкування з клієнтами і підлеглими
 • Навчимо де і як робити ефективну рекламу
 • Навчимо як переводити потенційних клієнтів в реальні

Якщо Ви хочете щоб ми допомогли Вам створити відділ продажу і налагодити систему роботи за нашим зразком, оплата додатково становить 29900 грн., без створення сайту, і 37900 грн. зі створенням Вашого туристичного сайту.

Якщо Ви хочете щоб ми просто зробили Вам сайт – від 8000 грн.

Для львівських фірм ціна наших консалтингових послуг по створенню відділу продажу і налагодження системи роботи за нашим зразком становить 39900 грн., без  створення сайту, і зі створенням сайту 47900 грн.

Що ми будемо робити після підписання договору франчайзингу і договору про наше консалтингове обслуговування протягом 3-х місяців – ЧИТАЙТЕ ТУТ

P.S. ГАРАНТІЯ! Я впевнений в якості нашого навчання. Тому на навчання я даю 100 % гарантію. Якщо Ви будете виконувати всі завдання і в найближчі 3 місяці не зможете “відбити” грошей витрачених на навчання, то я поверну Вам вартість навчання!

МИ приймаємо безпосередню участь у роботі ВАШОГО офісу! Ми не тільки будемо навчати, але й допомагатимемо у розкрутці Вашого туристичного агенста!Одною із ключових  переваг нашої діяльності у Вашому бізнесі є те, що ми можемо дуже швидко, протягом 2-3 місяців відібрати 10 і більше людей і створити дієздатне і прибуткове туристичне агенство , в якому добре зароблятимуть і менеджери, і власник.  І цими знаннями ми щедро
поділимося з Вами!!!

ПО УСІХ ПИТАННЯХ З ПРИДБАННЯ ФРАНШИЗИ ТА СТВОРЕННЯ ВІДДІЛУ ПРОДАЖУ ЗВЕРТАЙТЕСЯ У НАШ ЛЬВІВСЬКИЙ ОФІС

www.more-turiv.com.ua

м.Львів, вул.Городоцька 174
ДЦ “ВУЛИК”, оф.409

тел. 0322451971
моб. 0673410874

 

Заявка на підбір туру
comments powered by HyperComments