Албанія: червень — тури без натовпів і дешевше до 15%!
Якщо ви мрієте про тепле море, гірські пейзажі й старовинні містечка, але не хочете зіштовхуватись з натовпами туристів — Албанія в червні стане для вас справжнім відкриттям. І ще одна приємна новина: на початку сезону тури сюди коштують до 15% дешевше, ніж у розпал літа!
❓Чому саме Албанія?
Албанія — одна з найменш досліджених, але напрочуд колоритних країн Європи. Тут змішались італійський шарм, балканська гостинність та османська архітектура. Червень — ідеальний час для знайомства з країною: погода вже літня (температура повітря +26…+30°C), море прогріте, а головне — ще немає туристичного ажіотажу.
Переваги відпочинку в червні:
Менше людей — більше комфорту. Ви зможете спокійно гуляти старовинними містами, фотографувати без натовпів і обирати найкращі місця на пляжі.
Доступні ціни. Готелі, апартаменти, авіаквитки й екскурсії у червні значно дешевші, ніж у липні-серпні. Багато туроператорів пропонують знижки до 15% на раннє бронювання.
Справжній смак Албанії. У цей період ще не всі ресторани орієнтовані на туристів, тому є шанс відчути справжню місцеву кухню — від свіжої форелі до страв з баранини, приготованих за традиційними рецептами.
Найпопулярніші курорти:
Саранда — розташована на Іонічному узбережжі, з видом на грецький острів Корфу. Тут — білосніжні пляжі, історичні пам’ятки й затишні набережні.
Ksamil (Ксаміль) — справжній албанський рай із бірюзовою водою та пляжами, які часто порівнюють з Мальдівами.
Дуррес — зручний курорт ближче до Тирани, ідеальний для сімейного відпочинку.
Як дістатися?
З України до Албанії можна дістатися прямими чартерними рейсами до Тирани або скористатися бюджетними авіакомпаніями з пересадкою. Багато туристичних агентств вже пропонують готові пакети на червень із включеним трансфером і проживанням.
Порада для мандрівників:
Не забудьте оформити страховку та перевірити актуальні правила в’їзду. Для українців на 2025 рік віза не потрібна.
27-28.06. Автобусом зі ЛЬВОВА на 6-7 ноч.+ 4 дорога
на сніданках (Ксаміль) інші на 2разовому https://tour.link/ws9qti
Ціна за 2х дорослих
Отже, червень — найкращий час, аби побачити справжню Албанію до того, як вона перетвориться на «гарячу точку» європейського туризму. Ідеальна погода, спокій, автентика — і все це на 15% дешевше. Не втрачайте шанс — літо починається з подорожі!
☎️Більше інформації: Telegram, вацап і дзвінки +380676740299,
вайбер +380986740299 Мар’яна
https://www.more-turiv.com.ua/m
Багатоканальні: +380322471447
Подорожуй, поки ще є така можливість!
+38(067)3410874 +38(067)6721318 +38(067)3737447 +38(032)2451971