Всі дороги ведуть до Риму……

0

ПІВДЕНЬ ІТАЛІЇ: РИМ + НЕАПОЛЬ                                                                            Найкрасивіші міста Південної Італії і не тільки
Будапешт, Рим, Ватикан, Неаполь, Формія, півострів Гаета, вулкан Везувій, обриви Одіссея

Виїзд: 30 квітня зі Львова на 5 днів
Вартість: 139€ на одного

Щоб замовити тур, залиште заявку тут: http://tourbest.com.ua/m
Або дзвоніть:
+380663166744
+380967912136 (менеджер Ксенія)
+380322437447 багатоканальний
+380673737447
Адреса : м. Львів вул. Городоцька 174, офіс 409

День 1.
06:00 – збір групи на з/д вокзалі м. Львів.
06:30 – виїзд групи. Переїзд на територію Угорщини.
Перетин українсько-угорського кордону.
Прибуття до Будапешту.
На Вас очікує ознайомча автобусна екскурсія «Скарби Будапешту» + частування фірмовими настоянками. Ви поринете у справжню казку – найбільша площа Європи, проспект, який називають «угорським Champs-Élysées», побачите набережну Дунаю, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону. Фіналом прогулянки буде частування вином на найкрасивішій набережній Корзо – за хороший початок подорожі!
Нічний транзит до Італії.

День 2.
Прибуття на Південь Італії, регіон Кампанія.
Все частіше туристи вибирають саме південні регіони Італії для відпочинку, адже саме тут можна відчути справжній італійський дух та колорит. Захоплюючі краєвиди та історичні пам’ятки в поєднанні з теплим південним сонечком і неперевершеною кухнею не залишать байдужим нікого. Додайте ще до цього п’янкі італійські вина і Ви отримаєте найпрекрасніше місце на Землі.
Поселення в готель.
Перше знайомство з регіоном Кампанієя – це дегустація знаменитої піци Маргаріта! Неаполітанська піца – це місцева гордість і визначна пам’ятка. Якщо ви приїхали в регіон Кампанія, обов’язково скуштуйте і можете вважати, що частина обов’язкової програми виконана. Неаполітанськії піці присвоєно знак Stg (specialità tradizionale garantita), як унікальному продукту. Традиційна піца буває двох видів: Маринара (Marinara) і Маргарита (Margherita). Запрошуємо і Вас скуштувати неаполітанську піцу приготовану в печі.
Ночівля.

День 3.
Сніданок.
09:30 – факультативна екскурсія «Його Величність Неаполь + вулкан Везувій» (35 €). Неаполь – це квінтесенція Італії, повна яскравих, іноді карикатурних, образів. Безліч місцевих мешканок дуже схожі на створений Софі Лорен образ італійки. Чи це тільки так здається? Втім, за відчуттям справжнього італійського духу сюди приїжджають навіть італійці з північних регіонів країни. Оглядова екскурсія містом, де ви побачите площу Плебісциту, резиденцію іспанської династії Бурбонів, найстаріший оперний театр в світі Сан Карло. Відвідаєте найкращий та елітний район Неаполя – Позіліпо, звідки відкриваються чудові краєвиди на Неаполітанську затоку, а також є прекрасний оглядовий майданчик, з якого можна спостерігати захоплюючу панораму на грізний символ Неаполя – вулкан Везувій.
Вільний час в Неаполі.
Повернення в готель.
17:00 – «Королівська Формія, магічний півострів Гаета + природнє диво Обриви Одісея» (25 €). Запрошуємо до колишньої резиденції неаполітанських королів – міста Формії. Історія якого бере свій початок ще в 5-му столітті до н.е., а в епоху Стародавнього Риму. У Формії, яка пережила завоювання римлян, варварів, візантійців і французів, не могло не зберегтися слідів такої бурхливої ​​історії.
Фото-пауза на панорамній набережній.
Далі запрошуємо на півострів. За більш ніж дві тисячі років Гаета, що стала перехрестям народів і культур, взяла краще від кожної з них. Тут середньовічні замки «живуть» поруч з надлегкою неоготикою, суворі романські церкви – з пишним Неаполітанським бароко, прекрасні римські статуї – з ренесансним живописом. Місто, повне стародавніх легенд і нерозгаданих таємниць, доторкнутися до яких можна тільки тут, на березі Гаетанської затоки. В ході екскурсії ви відвідаєте найкрасивіші собори і церкви, пройдетеся під оборонними стінами і побачите справжнє диво природи – п’ятдесятиметрову морську скелю, що розкололася від вершини до самої води.
Повернення в готель.
Ночівля.

День 4.
Сніданок. Виселення.
Запрошуємо на екскурсію «Всі дороги ведуть до Риму» (35 €*).
Місто-музей, місто фонтанів, вічне місто, місто, куди ведуть всі дороги – як тільки не називали Рим. А він живе століття, купаючись в теплих сонячних променях, дозволяючи гостям милуватися своїми древніми руїнами. Подорожуємо крізь століття разом. Для бажаючих продовження екскурсії “Ватикан та Базиліка Святого Петра” (10 €). Відвідаємо одну з найменших, проте надзвичайно популярну країну – Ватикан. О, Ватикан, скільки скарбів ти тримаєш в собі: музей повний римських статуй і рукотворних гобеленів, чудо світу – Секстинська капела і, звичайно, собор Святого Петра, що є місцем паломництва тисяч християн зі всього світу (пересування по місту громадським транспортом).
Збір групи.
Переїзд на територію України.

День 5.
Вранці зупинимося на сніданок на території Угорщини.
Ділимося враженнями, слухаємо музику, дивимося фільми … Ми їдемо додому
Пізнє прибуття до Львова.
У вартість туру включено
– проїзд транспортом євро-класу по маршруту;
– проживання 2 ночі в готелі 3*, Італія;
– харчування ВВ – сніданки;
– екскурсії по програмі;
– дегустація фірмових настоянок;
– дегустація традиційної Неаполітанської піци;
– супровід керівника групи протягом усього туру.

У вартість туру не включено
– готельний збір: 4.75 €/доба;

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971