ВМІННЯ БИТИСЯ ЧИ ПОТРІБНО ЦЕ В НАШ ЧАС?!

0

👊ВМІННЯ БИТИСЯ ЧИ ПОТРІБНО ЦЕ В НАШ ЧАС❓❗️
👻Згадав свою буремну юність😎, а вона була не легкою і непростою…
Колись, давним-давно👻, років так, 25-35 тому, вміння битися було життєвою необхідністю👊 і навіть, способом виживання😱, а не просто спортом…
Всі ці вуличні розбірки 80-х і 90-х зараз виглядають доволі безглуздо і дико, проте вони формували і загартовували характер, робили людей завзятими, витривалими і сильними.
Тому моє покоління чоловіків часто може дати фору значно молодшим і не тільки в спорті😎
Зараз навики і принципи набуті в юності допомагають моєму поколінню і мені зокрема, не тільки підтримувати спортивну форму, але й протистояти життєвим викликам і успішно долати різноманітні труднощі в житті і бізнесі.
До речі, різні удари руками і ногами по груші, це прекрасне спортивне тренування всього тіла!
Розвиває і швидкість, і силу, і спритність, і гнучкість, і витривалість, такий собі бойовий крос-фіт, який зараз набув великої популярності.
Рекомендую чоловікам, і навіть жінкам, ввести в свої спортивні тренування удари руками і ногами по різних грушах.
Це високоінтенсивне навантаження, яка розвиває всі групи м‘язів і спалює купа калорій.
Крім того, стверджую, як психолог, здатність фізично дати відпір противнику, не тільки збільшує впевненість і стресостійкість, а й зменшує тривожність і різні страхи.
Вважаю, що навіть зараз, варто вміти битися, тому що це ваш вклад у своє здоров’я і безпеку, завдяки цьому навику, ваші шанси на виживання різко зростають в різних непередбачуваних ситуаціях, від яких ніхто не застрахований і тепер…Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971