Травневі свята в Чорногорії

0

В програмі туру: відпочинок на Адріатичному морі в Чорногорії, святковий карнавал в Будві, легендарний Дубровнік та невідома Албанія, термальний курорт Закарпаття – Берегове

Виїзд: 30 квітня зі Львова на 9 днів
Вартість: 190 € з людини

Щоб замовити тур, залиште заявку тут: http://tourbest.com.ua/m
Або дзвоніть:
+380663166744
+380967912136 (менеджер Ксенія)
+380322437447 багатоканальний
Адреса : м. Львів вул. Городоцька 174, офіс 409

День 1.                                                                                                                        07.30 — збір групи на залізничному вокзалі м.Львів, 08.00 відправлення.
Можлива підсадка м.Стрий, Мукачево. Переїзд територією Румунії, нічний переїзд територією Сербії

День 2.
Переїзд територією Чорногорії, унікальна можливість побачити каньйон річки Морача. Прибуття в Чорногорію в обідній час, орієнтовно 12-14 год. Вільний час.

День 3.
Пропонуємо найкрасивішу екскурсію Чорногорії -Боко-Которська затока (20 євро)
Подорож до найбільшої бухти на Адріатичному морі, оточеної територією Чорногорії, яку інколи називають найпівденнішим фіордом Європи. Територія довкола Которської затоки була заселена ще з часів античності, до наших часів тут збереглося безліч старовинних міст, багато з них, такі як Котор і Пераст, є важливими туристичними центрами Чорногорії.
Котор – місто, яке зберегло історичні сліди останніх 20 століть. Основним заняттям місцевих жителів було мореплавство і морська торгівля, тому Котор з давніх давен є одним з найважливіших центрів цієї частини Адріатичного узбережжя.
З 1420 по 1797 рік Котор разом з усією затокою знаходились під владою Венеціанської републіки, тому венеціанський вплив залишився домінуючим в архітектурі цього міста й донині. Візитною карточкою Котора, звичайно, є Кафедральний собор Св. Трифона (1166 р.) — видатний взірець романської архітектури. У каплиці собору покояться мощі Святого Трифона — покровителя міста Котор.
Через унікальну суміш архітектурних стилів старовинну частину Котора у 1979 році було внесено до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.
Наступна зупинка – місто Пераст. Свого розквіту місто досягнуло у XVIII ст., коли тут нараховувалось чотити верфи, а місцевий флот досягнув сотні кораблів. Саме у цей час у Перасті було збудовано дев’ятнадцять палаців у бароковому стилі і близько двадцяти католицьких і православних церков, які у майже незмінному вигляді збереглися до теперешніх часів.
Напроти Перасту знаходиться острів Богородиця на Рифі — єдиний рукотворний острів на Адріатиці. Виник цей острів у XV ст. на місці рифу, на якому два моряки знайшли чудотворну ікону Богородиці. Сьогодні на острові стоїть надзвичайної краси церква, до якої прагнуть потрапити незаміжні дівчата з усіх куточків світу, щоб попросити благословіння в Богородиці на щасливий шлюб.

День 4.
Вільний день – для бажаючих екскурсія в Хорватію, в м.Дубровнік. (30 євро)
Дубровнік — місто у південній частині Хорватії, на узбережжі Адріатичного моря, відомий міжнародний курорт і великий морський порт. Це місто має багату історію, століттями Дубровник існував як окрема держава, що була здатна протистояти Венеціанській республіці. До наших часів тут збереглася приголомшива архітектурна спадщина, яка гармонює із красою навколишньої природи. Саме тому це місто справедливо називають “Перлиною Адріатики”.
Старе місто, яке розташоване в межах масивної оборонної стіни, набуло свого вигляду в XVII ст. і являє собою яскравий взірець класичного середньовічного середземноморського міста. Центральна вулиця міста називається Страдун, це улюблене місце прогулянок туристів і жителів міста. Поруч розташовані славетні пам’ятки архітектури Дубровника: Князівський палац, Францисканський і Домініканський монастирі, Кафедральний собор Вознесіння Діви Марії, площа Ложа.

День 5.
Пропонуємо історичну екскурсію “Серце Чорногорії” (30 євро)
Цетінє – колишня резиденції владик і правителів Чорногорії, батьківщина першої друкованої книги південних слов’ян, місто музеїв та унікальних пам’ятників.
Цетінє було засноване у 1482 році князем Іваном Црноєвічем і відтоді є осередком чорногорської культури і колискою непереможної сили народу у боротьбі проти загарбників.
Цетіньський монастир — духовна реліквія Чорнгорії, яку щорічно відвідують тисячі паломників. У монастирській церкві Різдва Пресвятої Богородиці зберігаються мощі Св. Петра Цетіньського — митрополита і правителя Чорногорії, частина Животворного Хреста Господнього і нетлінна правиця Івана Хрестителя.
Ловчен — гірський масив, який для захисту унікальної природи, історичної, культурної та архітектурної спадщини у 1952 було проголошено Національним парком. Розташований Ловчен на південному заході Чорногорії, на кордоні двох кліматів, морського і гірського, і, відповідно, є під пливом обох. Саме завдяки цьому, тут росте 1.158 видів рослин, деякі з яких зустрічаються виключно на даній території. Площа Національного парку 62,2 км². Найбільший і найважливіший монумент Національного парку — Мавзолей Петра ІІ Петровіча Нєгоша — чорногорського владики, державного діяча, реформатора і найвидатнішого поета чорногорської літератури. Мавзолей було збудовано на початку 70-х років ХХ ст. на вершині Єзерскі Врх (1.657 м). Поруч із мавзолеєм знаходиться оглядовий майданчик, з висоти якого можна побачити майже всю Чорногорію, Адріатичне море, Скадарське озеро, гори сусідньої Хорватії, Боснії і Герцеговини, Сербії та Албанії.

День 6.
Факультативно екскурсія в Албанію, Дуррес — екскурсія по місту та відпочинок на пляжі (30 євро). Довгі роки Албанія була ізольованою від світу державою. Сьогодні ця країна гостинно відкриває двері для туристів з усіх куточків світу, щоб показати надзвичайні природні скарби та культурну спадщину, набуту протягом багатьох тисячоліть. Місто Дуррес найбільший курорт Адріатичного узбережжя Албанії, який розташований неподалік столиці та основного аеропорту Тірани.

День 7.
Пропонуємо екскурсію до найбільшої святині Чорногорї – монастир Острог (17є).
Монастир Острог — діючий православний монастир, який розташований у горах на висоті 900 м над рівнем моря. Його було засновано у XVII ст. Св. Василієм Острозьким — одним з найшанованіших святих чорногорського народу. Острог складається з двох частин — Верхнього та Нижнього монастирів. У Верхньому монастирі розташовані дві печерні церкви, в одній з них, у цекві Введення у Храм Пресвятої Богородиці, зберігаються нетлінні мощі засновника монастиря Св. Василія. Саме тут уже протягом багатьох століть відбуваються чудеса зцілень та оздоровлень. У Нижньому монастирі знаходяться келії монахів, церква Св. Трійці та господарські приміщення. Щоденно сотні людей з різних куточків світу різних християнських конфесій прагнуть потрапити до монастиря Острог, щоб вшанувати великого чорногорського святителя.
На зворотній дорозі туристи матимуть унікальну нагоду побувати у старовинному чорногорському селі Горні Цеклін. Поєднання континентального і середземноморського кліматів створює тут чудові умови для вирощування фруктів з надзвичайним ароматом і смаком, а мальовничі краєвиди не залишають жодну людину байдужою. Сюди гостинно запрошує мешканець цього села Даніло Вукміровіч. В його оселі гості зможуть продегустувати вино і настоянки, які виробляє господар за рецептами своїх прадідів.

День 8.                                                                                                                    Звільнення номерів, виїзд в Україну. Переїзд територією Чорногорії, Сербії, нічний переїзд території Румунії

День 9.
Зранку прибуття в Україну, відвідування термальних купалень Жайворонок в м.Берегове. ( за бажанням, вартість 1 год 180 грн, 2 год 200 грн)
Прибуття до Львова ввечері на залізничний вокзал.

У вартість включено:
– проїзд автобусом згідно маршруту;
– супровід керівника групи;
– проживання 6 ночей, приватна вілла 3*, м.Будва
– курортний збір

Додатково оплачується:
– факультативні екскурсії,
– вхідні квитки,
– страхування 85 грн — для осіб віком до 64р.
– харчування: сніданок 3-5євро, вечеря 5-8 євро

 

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971