Схід, солодка любов моя… Туреччина + Греція (Новорічний Тур)

0

Схід, солодка любов моя… Туреччина + Греція
Болгарія, Греція, Румунія, Туреччина

Одеса – Варна (1 ніч) – Стамбул (2 ночі) – Ксант і – Салоніки (2 ночі) – Санданскі – Банско (1 ніч) – Пловдів – Бухарест (1 ніч) – Одеса

Можливість відвідати: дегустацію чорноморських вин, Рупіте, Мельник, Рильський монастир в Болагрії, морську прогулянку на кораблику по Босфору, Айя-Софію і Цистерну Базиліка, Палац Топкапи і мечеть Сулеймана в Стамбулі, місто тисячі фарб – Ксанті, витаючі у повітрі Метеори в Греції!!!

!!! У вартості туру екскурсії по Несебру, Стамбулу, Салонікам, Санданскі, Пловдіву і Бухаресту!!

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!
У вартості туру екскурсії:
по чарівному Берліну, запальному Амстердаму, романтичному Парижі, середньовічній Празі!!!
Початок туру – 27.12.2018 р.
Тривалість – 8 днів
Вартість за 1-го – 262 євро
Деталі за тел.
+380322437447 багатоканальний
+380686746254 viber менеджер Оля
Щоб замовити тур залиште свою заявку за цим посиланням http://tourbest.com.ua/eko
Адрес: м. Львів, вул. Городоцька 174, офіс 409

День 1.

Виїзд з Одеси. Перетин кордону.
Переїзд в Варну, поселення в готель. Ночівля в готелі.

День 2.

Несебр – Стамбул

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Несебр. Сьогодні нас очікує відвідання одного з найдавніших міст Болгарії – «Казкового Несебра». Маленькі, вимощені бруківкою вулички, старовинні будиночки, середньовічні церкви і дерев’яні будівлі надають містечку особливу чарівність. Слов’янські та грецькі архітектурні традиції дивовижно переплітаються, створюючи в місті атмосферу тепла і затишку. Вільний час в Несебрі.
Всіх бажаючих запрошуємо на Дегустацію чорноморських вин (18€/16€). У нас буде можливість доторкнутися до таїнства народження цього напою, ми побачимо процес бродіння, вдихнемо аромат вина, що дозріває в дубових бочках. Ковток повинен бути повільним, зі смаком, щоб чудовий смак вина дав нам потрібну відповідь, а аромат привів до майбутнього зцілення… Випиваємо ковток за ковтком, ніби вбираючи таємниці, що зберігаються вином тисячоліттями. Переїзд в Стамбул.
Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки – єдине на Землі місто, що знаходиться зразу у двох частинах світу. Він охороняє священні реліквії найбільших світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Стамбул являє собою унікальну сполучну ланку між Заходом та Сходом, минулим та майбутнім. Скарби архітектури та мистецтва здивують своєю різноманітністю, а сучасні хмарочоси – витонченістю та елегантністю. Тільки побачивши його наочно, можна із захопленням усвідомити велич Стамбулу, блиск та повний протиріч сьогоднішній день цього міста… Поселення у готель. Вільний час.
Для всіх бажаючих Турецька ніч (48€/38€). Ви бажаєте відчути себе султаном? Тоді ця програма саме для вас. Покличте на допомогу свою уяву, і ви відчуєте себе у справжньому гаремі. Професійні танцюристи оживлять своїм вмінням образи з минулого, ви побачите справжній «танець живота», а вечеря буде наповнена смачними стравами турецької кухні та різноманітними алкогольними та безалкогольними напоями місцевого виробництва. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої буде лунати європейська та турецька музика. Повернення у готель. Ночівля у готелі.

День 3.

Стамбул

Сніданок. Нас чекає захоплююча автобусно-пішохідна екскурсія «Турецький діамант – Стамбул». Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, котрий повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда. Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та базарами… Під час оглядової екскурсії в нас буде прекрасна можливість купити не тільки сувеніри, але й вироби з шкіри та хутра (у програмі передбачені відвідини шкіряного торгівельного центру). У вільний час всім бажаючим пропонуємо відвідати:
Айя-Софія і Цистерна Базиліка (21€/13€+вх. квиток). Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, покриті гарною мозаїкою та чарівною керамікою, просто заворожують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших та добре вцілілих візантійських сховищ питної води у Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають, а більшість її колон узяті із зруйнованих античних храмів Калкедону.
Палац Топкапи (18€/10€+вх. квиток). одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. На протязі чотирьох століть палац являв собою центр управління Османською державою, одною з трьох найбільших імперій світу.
«Слід великої любові» – мечеть Сулеймана і усипальниця Роксолани (21€/13€). Один з семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшливе будова, справжній шедевр османської архітектури – мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована на честь жінки. Це – наша легендарна Роксолана, яка п’ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тогочасного світу – турецького султана та ще й ввела на чужині, в потужний Османської імперії, на кілька десятиліть, приватне мудре правління державою!
Морська прогулянка на кораблику по Босфору (30€/21€). Тільки під час цієї прогулянки, пливучи найгарнішою протокою, що розділяє Європу та Азію, ми побачимо будинки міліонерів, палаци султанів та візантійські фортеці. Повернення у готель. Ночівля у готелі.

День 4.

Салоніки

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Грецію. При бажанні групи відвідати екскурсію – заїзд в Ксанті. Екскурсія «Місто тисячі фарб – Ксанті» (18€/10€). Прогулянкою в світ витонченості і елегантності буде прогулянка по Старому місту – Ксанті. На мощених вулицях і особняках багатих торговців тютюном лежить відбиток колишньої славетної епохи міста. Елегантність відроджується в барвистих будинках з розписними стінами, дерев’яних вікнах, фронтонах і невеликих садах. Переїзд в Салоніки. Поселення в готель.
Запрошуємо на вечірню екскурсію «Столиця Північної Греції – Салоніки». Місто було засноване в 314 р. до н.е. і пройшло тривалий історичний шлях. Сьогодні місто заслужено називають музеєм під відкритим небом, так як крім свого вражаючого віку, місто багате чудовими пам’ятками світової історії. Тут колись розташовувалася резиденція римського імператора Галерія. А згідно зі словами Апостола Павла, це місце є «золотими воротами християнства». Під час екскурсії ми побачимо символ міста – Білу Вежу, Храм Святого Димитрія Солунського, Тріумфальну арку, Ротонду та інші цікаві місця. Повернення у готель. Ночівля у готелі.

День 5.

Метеори

Сніданок. Вільний час. Сьогодні всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсію «Витаючі в повітрі Метеори» (55€ / 48€). Нас чекає знайомство з унікальним комплексом монастирів на вершині скель. Величезні скелі, на перший погляд, підпирають небо, як вдалося звести споруди на такій висоті до сих пір залишається загадкою. Колись місцеві монахи десятиліттями на своїх спинах тягали дошки, колоди і глину на верхівки цих гір. Вони зводили стіни, висікали ступені в твердому камені. І рік за роком, покоління за поколінням будували свої монастирі. Повернення у Салоніки. Вільний час. Ночівля у готелі.

День 6.

Рупіте – Мельник

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Санданскі. Відкрийте для себе дивовижне місце на Землі, затишне містечко на півдні Болгарії, на висоті 224 м над рівнем моря, в мальовничій сонячній долині, біля підніжжя одного з найвищих гірських масивів – Піринського – «Болгарський Баден-Баден – Санданскі». Вільний час.
У вільний час всім бажаючим пропонуємо відвідати Рупіте і Мельник (38€/30€). Рупіте – містечко, розташоване біля кратера вулкана, з мальовничою природою, прекрасними термальними джерелами з температурою води 75°С. Місцевість по-справжньому гарна і насичена унікальною енергією. Славу цьому містечку принесла ясновидиця і цілителька Ванга. Рупіте і термальні джерела нерозривно пов’язані з життям і діяльністю Ванги, тут знаходиться будинок Ванги, в якому вона приймала своїх гостей, церква, побудована за ініціативою Ванги. Чудеса, що відбуваються в цьому краю, продовжують траплятися і після смерті віщунки, енергія Ванги відчувається і сьогодні… Невеликий переїзд – і нас зустрічає найменше місто Болгарії Мельник, що відомий своїми старовинними будиночками, розкішною архітектурою, легендарною історією, неймовірною природою, химерними скельними утвореннями і густим, ароматним вином. Сам Уїнстон Черчілль замовляв собі кожен рік по 500 літрів цього мельницького вина. Разом з досвідченим виноробом у нас буде можливість доторкнутися до таїнства народження цього напою, пізнати таємниці бродіння, вдихнути аромат дозріває в дубових бочках вина. Нас чекає дегустація, на якій ковток повинен бути повільним, зі смаком, щоб чудовий смак вина дав нам потрібну відповідь, а аромат привів до майбутнього зцілення… Повернення в Санданскі. Переїзд в Банско.
Банско можна назвати “музеєм під відкритим небом” – настільки добре в ньому збереглася цивільна забудова XVII-XIX століть. Найцікавіші церкви, археологічні розкопки, залишки древніх фортець, музеї та художні галереї – все це приємно урізноманітнює активний відпочинок. А безліч болгарських ресторанчиків в національному стилі – механ – заслуговують особливої уваги. Поселення в готель.
Ввечері всіх запрошує «Болгарська Механа» (38€/30€). Знайомство з гостинністю болгар обов’язково потрібно розпочати з цієї екскурсії. Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле і червоне вино в необмеженій кількості! Цікава фольклорна програма познайомить нас зі звичаями і традиціями болгар. Болгарські обряди несуть в собі спогади про магічний світ казок і легенд, оповідають про працелюбство, здоров’я, почуття прекрасного і про прагнення творити добро… Повернення у готель. Ночівля у готелі.

День 7.

Пловдив

Сніданок. Виселення з готелю. Всім бажаючим пропонуємо відвідати Рильський монастир (21€/13€). На правому березі річки Рильська знаходиться найвидатніший пам’ятник болгарської культури і архітектури епохи національного Відродження – Рильський монастир, відомий також під ім’ям Святої Рильської обителі. Зовні Рильський монастир найбільше схожий на неприступну фортецю. Однак за високими, міцними стінами можна побачити чудовий архітектурний ансамбль, який вразить численними колонадами, красою невагомих сходів і балконів. У самому центрі двору розташована велика кам’яна Хрельова вежа, побудована в 1335 році. На самому вершечку вежі знаходиться каплиця Преображення Господнього, прикрашена настінними розписами, яким понад 700 років. Повернення в Банско.
Переїзд в Пловдів. Екскурсія по магічному і прекрасному місту Пловдів. Місто унікальне в будь-яку пору року, взимку неймовірно біле, весною вкрите зеленню, літом квітами, восени гронами винограду на м’яких стеблах. За унікальну живописність історичного центру, Пловдів ще називають містом художників. Переїзд в Бухарест. Поселення в готелі. Вільний час.
День 8.

Брашов – Синая – Бран

Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія по столиці Румунії – Бухаресту. Місто розташоване на Валашському плоскогір’ї, біля підніжжя Карпат, оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії під час правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, воно поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: Площа Конституції, Площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому знаходиться Музей мистецтв. Переїзд в Одесу.
Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Одесу о 23:50.
До нових зустрічей!

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971