Сонячний поцілунок Барселони Барселона + Ніцца + Венеція

0
361

Маршрут туру – Львів – Краків – Мюнхен – Барселона – Ніцца – Венеція – Львів
Виїзд 12.02
Тривалість туру – 8 днів
Вартість – 252 євро

Деталі за тел. +380322437447, +380673737447

Щоб замовити тур, перейдіть за цим посиланням
www.more-turiv.com.ua/m

Этот тур для желающих окунуться в романтику Испании, Италии и Франции!
Прекрасный климат, вековые традиции гостеприимства и удивительно вкусная национальная кухня!
И главное – по доступной цене!
В стоимости экскурсии по Мюнхену, Барселоне, Ницце и Венеции!

День 1.

Львів – Краків

Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал -. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Прибуття до Кракова.
Екскурсія «Королівський шлях»(18Є/13Є)- шлях, по якому протягом багатьох століть проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди … Найстаріша частина міста – Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи – Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі – торгові ряди , де Ви можете придбати сувеніри на пам’ять про проведені тут хвилини. Рекомендуємо відвідати «Пивний Краків»(26Є). У Польщі варять гарне пиво і знають про нього безліч історій. Пропонуємо Вам спробувати польську кухню і зануритися в пивну атмосферу різних епох. Ночівля в Чехії.

День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків

День 2.

Мюнхен – Замок Нойшванштайн

Сніданок. Переїзд у Мюнхен.
Столиця землі Баварії місто Мюнхен. Нас запрошує “Німецький Рим” – місто з чудовою атмосферою гостинності, яким хочеться блукати з ранку до ночі … Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, і навіть національні костюми носять не тільки у свята. Екскурсія “Мюнхен – Легенда Баварії”. Мюнхен славиться дивовижною історією, всесвітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим в світі святом “Октоберфест”. Вільний час у Мюнхені.
“Фантазії Короля Людвіга”(60€/48Є). На півдні Німеччини, біля підніжжя Альп переплітаються казка і реальність. Прекрасні сни стають реальністю, а мрії, здається, ось-ось здійсняться. Цікава і захоплива історія дивака і мрійника Короля Людвіга II Баварського. Відвідини монастиря Етталь, церкви в стилі бароко і села Обераммергау, знаменитої різьбярами по дереву і традиційними розписами фасадів. Замок Нойшванштайн (“Новий лебединий камінь”) – це суміш найрізноманітніших архітектурних стилів і епох, це безкінечні зали і кімнати, що вражають своєю пишністю, це ілюзія, втілена в життя. Повернення в Мюнхен.
Або відвідання музеїв (доп оплата) «Мюнхенська резиденція»,  Стара та Нова Пінакотека, Комплекс Німфенбург, музей BMW.
Екскурсія “Вулички старого Мюнхена”(18€/13€).Мюнхен пройшов довгий шлях від монастирського подвір’я до блискучого міста. Ми дізнаємося історію його зльоту, послухаємо міські легенди і правдиві історії про чудеса, які не раз відбувалися в Мюнхені і рятували місто і його жителів. Можливість відвідати одну з пивоварень. У місті здавна існують 6 головних броварень, які сьогодні відомі на весь світ: Хофброй, Августінер, Левенброй, Пауланер, Хакер-Пшор і Шпати. У мюнхенських пивних панує затишна і невимушена атмосфера. Ми смачно повечеряти і продегустіруем пиво. Нічний переїзд до Іспанії.

День 2 - Мюнхен - Замок Нойшванштайн День 2 - Мюнхен - Замок Нойшванштайн День 2 - Мюнхен - Замок Нойшванштайн День 2 - Мюнхен - Замок Нойшванштайн

День 3.

Барселона – Фламенко шоу

Прибуття в Сонячну Барселону.
В Іспанії в одну палку суміш сплелися фламенко і корида, сучасні міста і вікові традиції, відвага Дон Кіхота і вірність Санчо Панси, палкість Кармен і неповторність Дон Жуана. Відпочинок в Іспанії – це танці фламенко, зустріч з сонцем, хорошою кухнею і іспанськими винами, з гостинністю і радістю життя.
Екскурсія “Магія Готичного кварталу”. У кожного міста є свої секрети: великі і маленькі, добрі і погані. У Барселоні ці секрети надійно охороняють вузенькі вулички Готичного Кварталу. Віками спостерігав цей район за течією життя міста, за зміною поколінь. Аромат, таємниці, чарівності, флірт носиться в самому повітрі; сутінки крадуть і без того незначні ознаки дня сьогоднішнього в готичному кварталі, і, варто на секундочку задуматися, перебуваючи де-небудь на вулиці Парадіз або площі Короля – і ти вже в 1333-му році, і навіть жебраки н а паперті біля Кафедрального собору – звідти, з середньовіччя. При бажанні групи відвідування музею Хамона (вх квиток). Іспанія, як відомо, визнаний лідер з виробництва хамона в світі. Відвідувачам цього унікального музею пропонують здійснити захоплюючу подорож у світ хамона, ознайомившись з усіма етапами виробництва, починаючи з моменту вирощування поросят до надходження готового хамона на наш стіл.
Можливість продегустувати хамон. До дегустації надається 6 видів хамона, вино або пиво на вибір відвідувача. Мистецтво нарізки хамона – також цікаве і захопливе видовище, на яке можна помилуватися в музеї. Після відвідин Музею Хамона вже не виникне питання, який хамон вибрати.
Вечірні розваги “Все життя-Фламенко”(38 €/30€). Сонце сідає за горизонт і в наступаючої темряві немов спалахують куплети фламенко. Надривна музика і стукіт підборів. Роза в зубах. Дріб кастаньєт вибиває стогони розбитого серця, скарги на зраду і крики помсти. Пісня закінчується, її змінює інша … Вечірня Іспанія, немов збожеволівши від пристрасті, танцює фламенко, фламенко, фламенко. Поселення в готель. Ночівля в Іспанії.

День 3 - Барселона - Фламенко шоу День 3 - Барселона - Фламенко шоу День 3 - Барселона - Фламенко шоу День 3 - Барселона - Фламенко шоу

День 4.

Барселона – Монсеррат

Сніданок. Вільний час. Для бажаючих додаткові програми:
Велика автобусна екскурсія “Сонячна Барселона”(26€/18€). Панорамна Барселона – дивовижно красиве місто, багато чудес якого створені великим чарівником Гауді. Барселона – місто казка, місто мрія, місто натхнення! Площа Іспанії, Національний Палац, Гора Монтжуик , Олімпійське Кільце, Набережна Колумба, Олімпійський Порт, Район Ешампле. Зупинки на фотопауза. у тому, що у міст є душа, після відвідування Барселони вже не сумневаєшся. При бажанні групи заїзд на фотопауза в Верхню Барселону-Тибидабо (10€/6€). Місце, отку а відкривається найкрасивіша панорама міста і його окрестностей- храм Святого Серця, що піднімається над всією Барселоною. Повертатися в центр будемо повз легендарного Камп ноу найвідомішого стадіону Іспанії, домашнього стадіону футбольного клубу Барси. Зупинка на фотопауза, а бажаючі відвідати стадіон зможуть це зробити (вх квиток).
“Монтсеррат- дорога до небес” (55€/38€). Святе місце – гора Монтсеррат. Монсеррат – одне з небагатьох місць на Землі, які, варто їх одного разу побачити, врізаються намертво в пам’ять і залишаються там назавжди. Ми зробимо підйом на священну для каталонців гору. Старовинний монастир зберігає зображення головної святої цих місць – Чорної діви Монтсеррат. У Чорної діви просять здоров’я, сімейного щастя і благополуччя. Монсеррат змінює людину, робить його іншим. Приголомшливі пейзажі, незвичайна атмосфера містики, оповиваюча чудотворне зображення Б огоматері, зроблять екскурсію незабутньою.
Трансфер до знаменитого співаючих фонтанів (6€). Магічний фонтан-світломузичне супровід перетворює рух струменів фонтану в справжнє диво.
А для тих, хто ще не втомився і любить таємниці і легенди вечірня екскурсія «Таємна Барселона» (16Є / 10Є). Столиці Каталонії вже більше двох тисяч років. Тут жили багаті і бідні, королі і служиві, відьми і інквізиція. З кожним століттям в місті з’являлося все більше і більше нечисті – привидів і прізраков.Ми побачимо фонтан, який зачаровує тих, хто наважиться випити з нього води, почуємо легенду про «Барселонської вампіршу», подивимося в «Дзеркало Барселони» – одне з найбільш незвичайних сучасних будівель. Дізнаємося де живе привид великого архітектора Антоні Гауді і як його можна побачити. Ночівля в Іспанії.

День 4 - Барселона - Монсеррат День 4 - Барселона - Монсеррат День 4 - Барселона - Монсеррат День 4 - Барселона - Монсеррат

День 5.

Барселона – Коста-Брава

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Для бажаючих додаткові програми:
“Гауді і його творіння”(26€ + вхідний квиток). Воістину, генії божевільні. Каса Міла, Каса Батло, Храм Святого Сімейства, Парк Гуель. Мільйони людей будують подумки повітряні замки з піску, але тільки один зумів втілити свої мрії в реальність. Нас чекає нестримний політ думки і продуманість найдрібніших деталей.
«Сільська душа Каталонії – Рупіт»(48€/38€). Ми рухаємося вглиб Каталонії до Піренеїв, де втиснувшись в базальтові скелі, варто не зворушений часом містечко Рупіт. Після Барселони ми ковтніть тут справжнього гірського повітря. Містечко це, закладений графом Рупіт серед базальтових гір, цікавий і своїми пейзажами, і контрабандистським минулим, і, звичайно ж, смачною їжею. Після прогулянки по вулицях і площах, утвореним застиглої вулканічної лавою. При бажанні нас чекає дегустація типових місцевих продуктів: сільських ковбас, домашнього хліба і настояних на гірських травах лікарів.
«Коста Брава і дегустація вин»(30€/21€ + вх квиток). Нас чекає знайомство з Коста Брава, одним з найкрасивіших місць Середземномор’я. Ми прогуляємося по сонячному містечку Ллорет-де-Мар, чиє ім’я з латини перекладається як «лавровий гай». Нас чекають знамениті «Сади Клотільда», закладені каталонським архітектором Рубьі, що стали справжнім пейзажним шедевром. А після приємної прогулянки по садах, який став національним надбанням Каталонії, ми відправимося в справжню місцеву бодег, де зі старої дубової бочки наливають спробувати вина. Переїзд на нічліг в Францію.

День 5 - Барселона - Коста-Брава День 5 - Барселона - Коста-Брава День 5 - Барселона - Коста-Брава

День 6.

Монако – Сен-Поль-де-Ванс – Ніцца

Сніданок. Прибуття на Лазурний берег. У теплий період часу можливість відпочинку на морі.
Ах, цей Лазурний Берег – синонім блиску, краси і безкінечного задоволення. По гірській дорозі з мальовничими краєвидами, ми потрапимо в середньовічний Ез. Відвідування парфумерної фабрики Фрагонар. Для бажаючих: “Розкіш і краса: Монако і Монте-Карло”(46€/38€). Монако – напівказкове королівство, оточене скелями і морем. Монако виглядає як декорація до фільму про чуже багате життя. Розкіш тут спокійно поєднується з поміркованістю, старенькі в діамантах їздять на рейсових автобусах, а біля магазинів Zara паркуються дорогі Ferrari. І все всім задоволені. Або «Великий Лазурний Пиріг»(60€/46€). Нас запрошує Сен-Поль-де-Ванс! Місто пишається своєю красою, середньовічною архітектурою і особливою любов’ю жителів! Сен-Поль-де-Ванс притягує, наче магніт. Закінчуємо екскурсію поїздкою в Канни – це оаза міжнародної еліти, рай для гурманів, місто розкішних вілл та екстравагантних палаців. Канни – місто кінозірок, відкритий для всіх охочих цілий рік. Девіз Канн: «Життя – це свято». Переїзд в Ніццу. Екскурсія «Королева Французької Рів’єри Красуня Ніцца». Це місто кличе до себе художників і поетів, туристів і знаменитостей, персон королівської крові і інтелігентів зі всього світу. Побувавши в Ніцці, ми ніколи не забудемо ласкаве море, жваві площі і чарівний дух романтики, що витає в повітрі цього міста. Нічний переїзд до Венеції.

День 6 - Монако - Сен-Поль-де-Ванс - Ніцца День 6 - Монако - Сен-Поль-де-Ванс - Ніцца День 6 - Монако - Сен-Поль-де-Ванс - Ніцца День 6 - Монако - Сен-Поль-де-Ванс - Ніцца

День 7.

Венеція – Венеціанська Лагуна

По дорозі зупинка на сніданок (оплачується. самостійно).
Мрії збуваються!!! Оглядова екскурсія «Заручена з морем – Венеція!»(Квитки на катер 26€/18€). Ось вона – неймовірна краса і зваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожен відкриває її для себе заново. У вільний час рекомендуємо на вибір:
Прогулянку на гондолі «Таємниці венеціанських каналів!» (26€/18€) Венеція. Розкішні канали і ковзаючі по ним гондоли, дивно красиві маски, прекрасні мости, палаци, і маленькі будиночки – все це фрагменти дивовижної італійської казки під назвою Венеція. Вона як музика, яку хочеться слухати безкінечно.
Екскурсію «Прекрасная венеціанськая лагуна»(30€/21€). Хочете відпочити в човні і насолодитися природною, живою красою лагуни зі стаканчиком доброго італійського вина “Fragolino”? Тоді пропонуємо цю екскурсію, яка Вам сподобається. Острови Святого Георгія, Святого Лазаря, пляжний острів Лідо, де проходить знаменитий Венеціанський кінофестиваль, острів Лазаретто, і звичайно острів Мурано – Венеція в мініатюрі. Ми побачимо багато багато цікавого і зробимо чарівні фото. Відвідування з екскурсоводом «Палацу Дожів»(18€ + вх. Квиток) – резиденції правителів Венеції, місця засідання Великої ради, Сенату і Верховного суду. Тут приймали закони, оголошували вироки, і … плели інтриги!
Хочете дізнатися більше про Венецію? Тоді екскурсія «Привиди і легенди Венеції»(18€/13€) – те, що треба. Венецію називають містом любові і таємниці це одне з найбільш таємничих місць на землі. Ця екскурсія поєднує огляд “немасові” куточків Венеції з розповіддю про дивні випадки, “жахи”, примар і звичайно ж, любовні пригоди, без яких Венеція, напевно, була б немислима. Де жила Чесна куртизанка? Чи існував Отелло і який з будинків той самий – “будинок Отелло”? А яка таємниця у Канавана і де сліди великого спокусника Джакомо Казанова. У Венеції безліч таємничих місць і вони чекають нас. Переїзд в гостинну Угорщину – країну термальних джерел, паприки і вина! Поселення в готелі на території Угорщини. Ночівля.

День 7 - Венеція - Венеціанська Лагуна День 7 - Венеція - Венеціанська Лагуна День 7 - Венеція - Венеціанська Лагуна День 7 - Венеція - Венеціанська Лагуна

День 8.

Львів – Будапешт

Сніданок. Переїзд через Угорщину. При бажанні групи заїзд в Будапешт.
За додаткову плату можлива екскурсія по Будапешту або Прогулянка на кораблику.
Виїзд в Україну. Перетин кордонів. Можливо від’єднання від групи в Стрию.
Прибуття до Львова після 24.00 (Залежить від проходження кордонів).

Заявка на підбір туру
comments powered by HyperComments
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971