Словаччина для кожного

0

Словаччина для кожного
Львів – Попрад – Бешенева – Закопане – Левоча – Штребське Плесо – Кошице – Львів
Без нічних переїздів
Виїзд: 12.10.2018р.
Тривлаість: 4 дні
Ціна: 113 € з особи
За детальною інформацією звертайтесь за номерами:
+380322437447
+380673737447
Щоб замовити тур перейдіть за цим посиланням: http://more-turiv.com.ua/eko
День 1
08:30 – виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати. «Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.
Проходження кордону. Переїзд до Словаччини.
Приїзд в Попрад.
Рекомендуємо відвідати аквапарк «Аквасіті» вхідний квиток 20€ дорослі, 15€ діти). Мабуть, усі люди на Землі, і дорослі, і діти, хоч раз у житті думали про те, як побувати в країні Мрій. Аквасіті – це водний світ пригод та позитивних емоцій, що розташований над великим підземним озером наповненим геотермальною водою. Заспокійливий відпочинок і стрімка фізична активність гармонійно поєднуються з екстремальним впливом атракціонів і гірок. Поринь у світ незабутніх вражень! Не забудь рушник та купальний костюм!
Поселення в готель та ночівля.
День 2
Сніданок. Вільний час в Попраді.
09:00 – Рекомендуємо поїздку на термальний курорт Бешенева (15€ + вхідний квиток 24€ дорослі, 15€ діти до 12 років). Бог не образив цю землю мінеральними джерелами, а люди навчилися користуватися ними. Головною особливістю термального комплексу в Бешеневі є те, що більшість басейнів розташовані під відкритим небом у центрі мальовничої долини з чудовим видом на засніжені гори. Різноманітні гірки, атракціони, криті басейни з підігрівом зроблять відпочинок веселим та незабутнім! Не забудьте рушник та купальний костюм!
АБО
Рекомендуємо поїздку до відомого гірськолижного курорту – «Закопане – зимова столиця Польщі»  (25€).  Тур в Закопане дарує зустріч з живописною дерев’яною архітектурою, казковими краєвидами та унікальною культурою гуралів, традиції, звичаї і фольклор яких збереглися від самих витоків…  Місто є не лише скарбницею мистецтва, а й невичерпним джерелом ідей для активного відпочинку. Прогулянки верхи, їзда на велосипедах, плавання в теплих басейнах, освоєння гірських маршрутів… А найголовніше – татранський Національний Парк, у мальовничих долинах якого красуються едельвейси та крокуси, а вічнозелені кедри і сосни наповнюють повітря неповторним ароматом…
Велич гір – непостійних, гордих і безмежно красивих манить своєю неприступністю: Губалувка, Каспровий Верх – мрія кожного. Іде легкий сніг, грає музика, а Ви насолоджуєтесь смаженими ковбасками і милуєтесь чарівними видами.
19:30 – Рекомендуємо Вам вечерю в колибі Zbojnícka koliba в Старій Лесні (вхідний квиток 25€).
Ночівля в готелі.

День 3
Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час.
Рекомендуємо відвідування термального парку Врбов (вхдіний квиток 15€ дорослі, 10 € діти до 16 років). Термальний парк Врбов – це комплекс басейнів з термальною водою до складу якої входить багато цілющих матеріалів та сполук. Геотермальна вода, що наповнює басейни, виходить з глибини більше 2000 м і містить мінерали, які надають сприятливий вплив на опорно-рухову, дихальну, нервову системи, на шкіру і серцево-судинну систему. Температура води досягає 59 ° C. У басейнах підтримується температура від 26 до 38 ° C. Цілюща вода допомагає розслабитись і отримати нові сили.
Рекомендуємо поїздку в містечко Левоча та відвідування найбільшого замку Словаччини – Спішський Град (25€).  Левоча справить незабутнє враження на поціновувачів історії та любителів природи, адже це місто відоме далеко за межами Словаччини завдяки своїм унікальним пам’яткам архітектури, які відносяться до часів Середньовіччя та Ренесансу. В іншій частині міста, де господарює незаймана природа, є заповідник, який  знаходиться під охороною всесвітньої організації ЮНЕСКО.
Спішський Град – величний замок, один з найбільших у Європі. У його могутніх фортечних мурах  розташований музей, експозиції якого розповідають про велике минуле цього місця. Замість звичних гідів гостей зустрічають тут принцеси, добрі чарівники та інші казкові герої. Вони із задоволенням супроводжують відвідувачів по найбільш заплутаних лабіринтах історії.
Або
Рекомендуємо поїздку до неймовірного озера Штребське Плесо (трансфер 10€). Говорять, що побувати в Словаччині і не зробити фото біля цього мальовничого гірськолижного озера, це все одно що побувати в Парижі і не зробити фото біля Ейфелевої вежі. Перебуваючи тут, ви відчуваєте невидиму магію даного місця, як ніби озеро оживає і разом з природою і лісами створює неймовірну комбінацію, симбіоз життя і щастя.
Переїзд в сторону Кошіце.
Поселення в готель біля Кошіце та ночівля.

День 4
Сніданок. Виселення з готелю.
09:00 – оглядова екскурсія по Кошице. Це одне із найбільших та найгарніших міст Словаччини. Багата і цікава історія залишила тут свої сліди майже на кожному кроці. За мурами «Старого міста» розташовано безліч унікальних пам’яток архітектури – Собор Святої Єлизавети, що входить в число найгарніших готичних храмів світу, Кальвіністська церква, Монастирі домініканців та францисканців, Міський театр, музичний фонтан…і ще багато цікавого…
Вільний час.
Рекомендуємо відвідування Ясовської печери – однієї з найбільш відвідуваних печер Словаччини (дорослі 15€, діти до 15 років 10€). На східній околиці Словацького карсту знаходиться Ясовська печера. Завдяки своєму значенню та оздобленню вона була зарахована до Списку Світової культурної і природної спадщини ЮНЕСКО. Вона виникла в результаті діяльності підземної частини річки Бодва. Ясовська печера служила житлом не одному поколінню не тільки людей, а й звірів. Адже в її лабіринтах були знайдені різні останки, що підтверджують цей факт. Вхід в печеру знаходиться на схилі скелі на висоті 257 м над рівнем моря, а її шахти впорядковані в систему п’яти рівнів загальної довжини 2 811 м.
За бажанням у вільний час є можливість самостійно відвідати гіпермаркет TESCO.
14:00 – переїзд в Україну.
Прибуття у Львів (ввечері, біля 24:00).
Плануєте відпустку? Тоді зареєструйся тут.
Ми швидко і безкоштовно підберемо Вам найкращі варіанти
переходьте за цим посиланням www.more-turiv.com.ua/m тут можна самостійно собі підшукати тур.
Тиснете на посилання
Вибираєте країну і тиснете на неї
Чекаєте 1-2 хв, поки система пошуку турів видасть Вам найцікавіші варіанти, за найкращими цінами
Довідки за тел.: +380673737447, +380676721318,
+380322451971, +380322437447
Наша адреса: м.Львів, вул.Городоцька,
174, ДЦ “Вулик”, оф.409

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971