Що варто побачити в Кенії і Танзанії?

0

✅Що варто побачити в Кенії і Танзанії?

🌴Кенія вважається однією з найпопулярніших країн у мандрівників.
⛱️Кенія – це більше 120 км. пляжів з блискучим білим піском. На курортах Ватаму, Момбаси, Ламу, Малінді можна позасмагати, зайнятися дайвінгом і насолодитися незвичайною місцевою кулінарією.

🦁На території країни знаходиться 22 національних парки, тут мешкає тисячі рідкісних тварин, а в лісах мешкає близько 400 видів птахів.

✅Національний парк Амбоселі –  природна пам’ятка Кенії. Цей заповідник вважається одним з найстаріших в Африці. На його території проживає 900 слонів, а також бегемоти, буйволи, гепарди, зебри, леви і жирафи.

✅Гора Кенія – назва пам’ятки, яка вважається другою за висотою вершиною в Африці. Колись це місце вважалося діючим вулканом, а вічні сніги і льодовики на вершині сприяли виникненню річки Тана.

✅ Мамба Вілладж – найбільша ферма в Африці з розведення крокодилів. Тут мешкає понад 12 000 рептилій.

✅Форт Джезус – ще одна головна визначна пам’ятка Африки. Знамениті бастіони витримали дев’ять облог і дійшли до наших часів в первозданному вигляді з 1593 року. Зараз тут знаходиться Національний музей.

✅Заповідник Цаво – один з найбільших охоронюваних комплексів в світі. За площею він досягає 21 000 км2.

✅Озеро Накуру вважається мілководним. Незважаючи на це воно прославилося завдяки тому, що вважається притулком сотень фламінго, які щодня збираються у його солоних берегів.

✅Великий Африканський Розлом – природна пам’ятка країни, в околицях якої знаходиться озеро Найваша, озеро Елментайта, Туркана і Богорія.

✈️Тури в Кенію з Києва на двох дорослих на 9-11 ночей, харчування триразове або все включено, тури тут 👉: https://cutt.ly/sEZTRmO
Тисніть на посилання і почекайте декілька секунд, поки система видасть вам результат

🌴 Танзанія – країна в східній Африці, яка в плані туризму вважається найбільш популярним напрямком на континенті. Багатокілометрові території національних парків з різноманітними тваринами, стародавні вулкани, протяжне океанічне узбережжя, мальовничі острови і унікальна культура місцевих племен додадуть неймовірний колорит вашому відпочинку.

✅ Кіліманджаро
Найвища гора-вулкан на Африканському континенті. Величний Кіліманджаро стоїть на плоскогір’ї Масаї, в висоту гора досягає 5895 метрів. У перекладі з місцевого означає «блискуча гора». Серед численних туристів популярні сходження на вершину, «підкорення Кіліманджаро» або просто піші організовані (або самостійні) походи по мальовничих околицях.

✅Національний парк Серенгеті – це велика рівнина, де живуть мільйони тварин. Парк найбільш відомий щорічної міграцією антилоп гну і проживанням Великий африканської п’ятірки: слона, носорога, буйвола, лева і леопарда. Серенгеті – другий за величиною національний парк Танзанії.

✅ Заповідник Нгоронгоро розташований на краю Національного парку Серенгеті. Популярним серед туристів його роблять плем’я Масаї, озеро Магаді на дні вулканічного кратера і більше 30 000 тварин, що мешкають на території заповідника. Крім того, в Нгоронгоро, в ущелині Олдувай був знайдений скелет найдавнішої людини віком 1,8 млн. років.

✅Національний парк озера Маньяра складається з лісів, лугів і болот. Дві третини парку покриті водою, а на озері Маньяра в певну пору року живуть тисячі фламінго. Родзинкою парку на озері Маньяра є велика популяція слонів, левів і бегемотів, яких можна спостерігати з набагато ближчої відстані, ніж в інших парках. Цей парк також є домом для найбільшої концентрації павіанів в світі.

✅ Національний парк Аруша, хоча і менше, ніж більшість інших парків в Танзанії, має ряд місць, які приваблюють безліч туристів. Серед них ліс гори Меру, кратер Нгурдото в південно-східній частині парку і сім озер Момелла. Тут мешкають чорно-білі мавпи колобуси, стада буйволів, зебр і бородавочников. Озера Момелла є домом для великої кількості водоплавних птахів. У парк Аруша приїжджають не тільки щоб побачити дику природу, а також піднятися на гору Меру – один з найкрасивіших вулканів Африки і другу за висотою гору в Танзанії.

✅ Ліс Джозані займає найбільшу площу на острові Занзібар. Вся його територія знаходиться під захистом національного парку Джозані. А особливо популярним цей парк роблять його мешканці – занзібарська червоні мавпи-колобуси (зникаючий вид, що зустрічається тільки на Занзібарі). Будь-який бажаючий може поспостерігати за цими рідкісними тваринами в їх природному середовищі існування.

✈️Тури в Танзанію з Києва на двох дорослих на 9-11 ночей, харчування триразове або все включено, тури тут 👉 https://cutt.ly/kEZUe2E
Тисніть на посилання і почекайте декілька секунд, поки система видасть вам результат

📍 ТЕЛЕФОНУЙТЕ‼️
☎️ 0673737447, 0676721318, 0322471447, 0322451971

Залиште заявку тут 📝https://more-turiv.com.ua

Працюємо повністю дистанційно, без вихідних з 9.00 до 23.00

 

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971