Резюме поточної ситуації в туризмі на сьогодні

0

🌞 Резюме поточної ситуації в туризмі на сьогодні:

– все також потрібно стежити за урядовими домовленостями для відвідування країн з метою туризму і спостерігати за публікаціями МОЗУ щодо червоно-зелених списків для розуміння необхідності тесту по прильоту додому. Це вже побутова ситуація в туризмі, так що до моменту винаходу вакцини від ковід19 ми просто живемо з цими нюансами в звичайному, постійному режимі.

– всі пакети турпослуг надаються зі страховим полісом, що покриває ситуації, пов’язані із захворюванням ковід19;

– деякі провідні туроператори включили в свої турпакети тестування в аеропорту відразу після прильоту з червоної зони. На акційній основі з певним терміном дії та іншими умовами.

Трохи про чартерні напрямки:

🔰 Туреччина. Номер 1 за популярністю країна. Рейси з регіонів і Києва заповнюються дуже швидко. Є нюанси: не всі готелі відкриті; якщо відкриті, то не всі послуги працюють (наприклад, а-ля карт ресторани і інтенсивна анімація можуть бути відсутніми); великий % овербукинга цього літа (готелі скасовують броні в останній момент у зв’язку з великим завантаженням або припиненням контрактів з приймаючою стороною). З серпня до Туреччини летять німці і росіяни, що відіб’ється на збільшенні цін і ще більшої вирогідності стоп-продажу і овербукинга готелів.

🔰 Єгипет. Всіма силами намагається відновити потік туристів. Молодці, стараються. Такі ж проблеми, як у турків: планування завантаження готелів пішло під укіс, а тому так само послуги то доступні, то немає; харчування то щедро-багате, то тільки основні позиції шведського столу в наявності. За ціновою політикою Єгипет в цьому сезоні набагато доступніше Туреччини. Готелі 5 * хорошої якості стоять нижче, ніж в минулому році, і вже точно виграють щодо рівня цін на +/- подібні готелі в Туреччині.

🔰Чорногорія, Хорватія. Також радо зустрічають наших туристів відмінними цінами на тури, без складнощів в’їзду. Сезон триває до середини вересня, так що ще можна встигнути відпочити на Адріатиці.

🔰Болгарія. Загадково вводить і тут же відміняє тести для в’їзду, ціни на рівні Чорногорії. 

Є у нас ще ряд країн, відкритих до відвідування на регулярних рейсах. Хочу звернути увагу на умови в’їзду і транзиту. Будь ласка, перевіряйте відповідність паспортів і мету візиту, потреби ПЛР тесту при намірі купити квиток на рейс. Вже стикалися з ситуаціями, коли наявність рейсу з Києва не свідчить про те, що абсолютно всім дано зелене світло (та ж нещаслива ситуація в Греції тому приклад). А ще з транзитом будьте уважніше. Приклад: ОАЕ вимагають наявність ПЛР тесту при в’їзді і транзит через країну, так що на поверненні з Мальдівських островів і пересадкою в Дубаї (далі в Київ), необхідно пред’являти негативні результати тесту. Благо, ми, турагенти, знаємо ці нюанси і завжди зазначимо що / куди / яким чином. Безпечних вам подорожей!

Щоб замовити тур, звертайтесь за телефонами:

+380322437447, +380322451971, +380673737447, +380676721318 (багатоканальні),
Залиште заявку тут 📝https://more-turiv.com.ua/m

Завітайте до нас за адресою м.Львів, вул.Городоцька, 174, ДЦ “Вулик”, оф.409 або замовте тур дистанційно!

Тури у будь-який куточок світу #моретурівthebest

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971