Раннє бронювання – о. Родос

0

О. Родос – один з найпопулярніших островів Греції, у нього дуже багата історія, тому і пам’яток на його території можна знайти чимало: це і пам’ятники античності, і візантійські храми, і середньовічні споруди, і більш сучасні будівлі і музеї.

Отож, що варто побачити на Родосі?

Звичайно, найголовніша визначна пам’ятка острова не збереглася до наших днів: Колос Родоський, одне з семи чудес світу, був втрачений. Вважається, що ця залізно-бронзова статуя заввишки 36 метрів, що важила 20 тонн, стояла на території гавані Мандраки в місті Родос. Інші вважають, що вона піднімалася на території акрополя в Ліндос. У будь-якому випадку, побувати варто і там, і там.

Акрополь в Ліндос

Ліндос – місто з історією в 3 тисячі років. Власне, тут знаходиться акрополь. Також над містом височіють стіни лицарського замку і руїни ранньохристиянської церкви. Вирушати в Ліндос найкраще з ранку або ближче до вечора, з хорошим запасом води.

Родоський замок

Родоський замок було побудовано в Середньовіччі для захисту міста Родос (столиці острова) від загарбників. Її загальна довжина становить 4 кілометри, це найдовша фортеця в Європі. Туристи, охочі потрапити в центральну частину старого Родосу, повинні пройти крізь 11 воріт.

Гавань Мандраки в місті Родос

Мандраки – одна з трьох гаваней в Родосі і найзнаменитіша з усіх: вважається, що саме тут стояв Колос Родоський, одне з семи чудес світу. Якщо обійти гавань по колу, можна побачити безліч визначних пам’яток, а довжина маршруту складе всього 1 кілометр.

Мечеть Сулеймана в місті Родос

У місті Родос налічується всього 14 мечетей, але найбільш значуща – це мечеть Сулеймана Пишного. Вона стала першою в місті і найбільшою на острові. Мечеть була спочатку побудована за оттоманського завоювання Родосу 1522 р. і реконструйована в 1808 р.

Старе місто в Родосі

Старий, середньовічний Родос – це культурний об’єкт світового значення. Він являє собою як би музей на свіжому повітрі: кожна вулиця, площа або будівля пов’язані з якою-небудь історією про давні часи.

Стіни і ворота міста Родос

Середньовічний Родос, обнесений стіною, був внесений ЮНЕСКО в список об’єктів Всесвітньої спадщини в 1988 р. Зайшовши в місто, ви опинитеся в зовсім іншому світі. Всього сюди вели 11 воріт, хоча зараз не всі з них відкриті.

Родос був ласим шматком для багатьох країн і народів. Ним володіли елліни, перси, фінікійці, турки, лицарі ордена іоаннітів. Тому тут цікава суміш духовної та матеріальної культури, кожен правитель залишив щось своє на пам’ять.

Варто зауважити, що саме біля берегів даного острова з’єднуються Середземне і Егейське моря. Виходить подвійний релаксуючий удар, ось чому на Родосі відпочивати особливо приємно.

Крім того Ви залишитеся задоволеними від справжнього європейського сервісу і комфортного відпочинку у кращих готелях острова.

Тури на о. Родос з вильотом зі Львова у червні на 10 ночей  на двох від 1370 Євро по системі «все включено».

https://www.more-turiv.com.ua/?p=80467&preview=true

Пропозиція дійсна на момент публікації

За детальнішою інформацією по даному туру звертайтеся за телефоном

+380977119824 (Viber)

Менеджер Ірина

Завітайте до нас за адресою: м.Львів, вул.Городоцька, 174, ДЦ “Вулик”, оф.409

+380322451971, +380322437447(багатоканальний)

P.S. Якщо Ви знаходитеся далеко від Львова – це не проблема! Допоможемо Вам забронювати тур дистанційно і відправимо всі документи через пошту.

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971