Персональний коучинг і консалтинг

ВАША ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ В СЕБЕ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ І КРИЗИ!
Є китайське прокляття: “Щоб ти жив в епоху змін!” Символічно, але саме з Китаю прийшов до нас короновірус і криза.

Багато людей дезорієнтовані і знаходяться в стані депресії. Земля йде з під ніг, майбутнє туманно і воно лякає …

Саме зараз дуже потрібна підтримка з боку. Тому що ти сам себе проаналізувати не зможеш. Інструмент і прередмет дослідження повинен бути різним.
Зараз у тебе є можливість прокачати особистісні навички, збільшити потенціал і розбудити в собі внутрішнього генія!
Скористайся цим часом і стань сильніше завдяки нашій програмі “Розбуди в собі ГЕНІЯ!”

Реєструйся в програму персонального коучингу  і консалтингу тут: http://www.antikrizis.org/registraciya/
МИ НЕ ТІЛЬКИ ДАЕМ ПОРАДИ І НАВЧАЄМО ЯК ЩОСЬ ЗРОБИТИ
МИ ПРИЙМАЄМО БЕЗПОСЕРЕДНЄ УЧАСТЬ У ВИРІШЕННІ БІЗНЕСОВИХ І ПРИВАТНИХ ЗАВДАНЬ КЛІЄНТІВ, організовувати весь процес та НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА РЕЗУЛЬТАТ ЗА УМОВИ, ЩО КЛІЄНТИ ВИКОНУЮТЬ СВОЮ ЧАСТИНА ЗОБОВ’ЯЗАНЬ.
Це ключова відмінність між нами і іншими тренерами і коучами, які розмножилися на пострадянському просторі в великих кількостях як кролики
Персональний коучинг  і консалтинг, які надає консалтингова компанія «TrainingBest»
ПОВНА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ТОГО, ЩО КЛІЄНТ ХОЧЕ не розголошується!
(Первинна ознайомча консультація і аудит) – 1370 грн. (50$) / год.
Завантажити книгу Любомира Бованько “ТРИ РІВНІ ДО УСПІХУ І ЩАСТЯ” можете сдесь: https://www.klex.ru/dsc
Я, Бованько Любомир Ігорович, керівник консалтингової компанії «TrainingBest» пропоную Вам новий підхід у вирішенні Ваших завдань і проблем.
Чим відрізняються персональний коучинг  і консалтинг, який пропонує консалтингова компанія «TrainingBest» від стандартних консалтингових послуг, які часто надають консультанти і безліч тренерів?
VIP-підхід передбачає значно більший ступінь участі консультанта у вирішенні проблем клієнта, а в окремих випадках ми повністю беремо на себе вирішення комерційних або приватних завдань клієнта.
Наш персональний коучинг і консалтинг передбачає супровід клієнта при вирішенні його завдань, а також можливо безпосередню участь консультанта в організації та координації різних справ клієнта.

МИ НЕ ТІЛЬКИ ДАЕМ ПОРАДИ ЯК ЗРОБИТИ, А Й Беремо НА СЕБЕ ОБОВ’ЯЗКИ ПО ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАВДАНЬ КЛІЄНТІВ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА РЕЗУЛЬТАТ
З частиною своїх клієнтів ми не тільки проводимо тренінги або консультації. але і приймаємо безпосередню участь разом з ними у вирішенні їхніх питань, як по бізнес питань в яких ми компетентні, так і координація взаємовідносин в делікатних обставинах приватного життя.
Деякі клієнти, з різних причин, не хочуть або не можуть самі брати участь у вирішенні своїх завдань, тоді вони делегують нам деякі свої повноваження і ми організуємо і координуємо потрібну їм діяльність без їх безпосередньої участі. Ми залучаємо необхідні ресурси і потрібних людей, щоб задовольнити запит клієнта.
І ВСЕ ЦЕ ЗА ДОТРИМАННЯМ ПОВНОГО КОНФІДЕНЦІЙНОСТИ ТОГО, ЩО КЛІЄНТ ХОЧЕ не розголошується!
Коучинг і спільні дії
Цей вид співпраці передбачає безпосередню участь консультанта в рішенні проблем клієнта. Консультант і клієнт разом, як партнери, розподіляють між собою, то що необхідно зробити і разом вирішують поставлені завдання.
Відповідальність за отримані результати лежить як на клієнті, так і на консультанта.
Такий рівень співпраці передбачає додаткову винагороду консультанта при досягненні позитивних результатів. Це може бути% з прибутку або якесь фіксовану винагороду в залежності від домовленостей.
Крім того, клієнт вносить передоплату за мінімальне замовлення.
Вартість персонального коучингу  і консалтінгу – 1918 грн. (70$) / год.
Мінімальне замовлення це 3 години
Вартість мінімального замовлення – 5480 грн. (200$)
Повна передоплата за мінімальне замовлення і подальша поетапна оплата в сумі мінімального замовлення, якщо часу, щоб вирішити проблему необхідно більше
Повну конфіденційність гарантуємо!
Реєструйтеся тут: http://www.antikrizis.org/registraciya/
ЗНИЖОК НА персональний коучинг і консалтинг НЕМАЄ ЖОДНИХ, але якщо ви зареєструєтесь прямо зараз і оплатіть мінімальне замовлення протягом 3-х днів з моменту реєстрації ми безкоштовно вам надамо Вам 15 вебінарів Любомира Бованько про особисту ефективність та продажах
Завантажити книгу Любомира Бованька “ТРИ РІВНІ ДО УСПІХУ І ЩАСТЯ” можете тут: https://www.klex.ru/dsc
Тел. / Факс: (032) 245-19-71, +3 8 (067) 341-08-74; +38 (067) 908-70-66
e-mail: lbovanko@gmail.com
Viber / WatsApp: +3 8 (067) 341-08-74; +3 8 (067) 908-70-66
Україна, 79022, м. Львів, вул. Городоцька 174, ДЦ “Вулик”, 4 поверх.
МІЙ САЙТ З ОСОБИСТОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ І ПРОДАЖІВ – http://www.antikrizis.org/
МІЙ САЙТ З ТУРИЗМУ – екскурсії, відпочинок, бізнес-тури – https://www.more-turiv.com.ua/ua/mm.ua/m
МІЙ САЙТ Агенція З НЕРУХОМОСТІ – купівля, продаж, оренда – http://realbest.com.ua/
МІЙ КАНАЛ НА YouTube –
https://www.youtube.com/channel/UCcM8sSEcDh6eyUxqZ029EuQ
P.S. Гарантія – 100%! Я пропоную Вам 100% -ву гарантію повернення Ваших коштів, якщо після першого місяця нашої спільної роботи у Вашому житті і бізнесі не відбудуться суттєві позитивні зміни.
Якщо Ви будете регулярно проходити заняття, виконувати всі домашні завдання і вправи, і після першого місяця вирішите, що наші заняття не можуть покращити Ваше життя і Ваш бізнес, просто скажіть мені про це. Я поверну Вам усі Ваші гроші! ”
Любомир Бованько
P.P.S. ЯК ПОКАЗУЄ ДОСВІД, ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ У НАС МОЖНА «відбити» ПРОТЯГОМ ВІД 2 ТИЖНІВ ДО 3 МІСЯЦІВ РОБОТИ.
ЦЕ ДУЖЕ ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ В СЕБЕ, СВОЮ кар’єру І БІЗНЕС!
З ПОВАГОЮ І ВІРОЮ В ВАС, Любомир Бованько – ПСИХОЛОГ, БІЗНЕС-коуч, АВТОР КНИГИ “ТРИ РІВНІ ДО УСПІХУ І ЩАСТЯ”, директор консалтингової компанії «TrainingBest»
Завантажити книгу Любомира Бованько “ТРИ РІВНІ ДО УСПІХУ І ЩАСТЯ” можете тут: https://www.klex.ru/dsc
Крім мене, на сьогоднішній день вже сотні людей, які зверталися до мене поліпшили своє життя.
РЕЄСТРАЦІЯ НА ПЕРСОНАЛЬНИЙ КОУЧІНГ ТУТ
http://www.antikrizis.org/forma/
ОСЬ ВІДГУКИ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПРОХОДИЛИ МІЙ КОУЧІНГ І ТРЕНІНГИ http://www.antikrizis.org/otzyvy/
В результаті проходження програми Вас чекає тотальне поліпшення життя у всіх аспектах: у взаєминах, в бізнесі і здоров’я.
Коучинг – це технологія розвитку здібностей людини, ефективна допомога по досягненню цілей в особистому та професійному житті. Як метод – це певний набір технік (частіше – технік постановки “сильних” питань), які дозволяють підвести людину до адекватного рішення, допомогти прийняти відповідальність за свій вибір, переживання і дії.
Як проходять індивідуальні заняття коучингом?
Коуч-сесії проводяться по телефону або Skype або ZOOM. Перевага цього підходу – оперативне проведення коуч-сесій за запитом, економія часу на дорогу і можливість дистанційної роботи, навіть з інших міст і країн світу.
З огляду на, що коучинг з успіхом проводиться по телефону, Skype або ZOOM, він вже давно став глобальним послугою, тому на сьогоднішній день вже не має ніякого значення, де територіально знаходиться клієнт, а де коуч.
Після кожної сесії коуч дає клієнтові «домашні завдання» для самостійної роботи. Вони завжди цікаві і не обтяжливі.
Яка тривалість коуч-сесії? Яка тривалість курсу?
Тривалість коуч-сесії до 50 хвилин, більш неефективно, мінімум 4 заняття – вартістю 2388 грн (80 $) так як робота дуже інтенсивна.
Коуч-сесії проводяться один або два рази на тиждень.
Якщо Ви поки не знаєте, що таке коучинг і які можливості він несе, Ви можете замовити першу демонстраційну коуч-сесію, за спеціальною зниженою ціною –1370 грн (50$)
Це повноцінна робота спрямована на те, щоб клієнт відчув всю міць і ефективність персонального коучингу і майстерність коуча.
Я працюю по повній передоплаті.
Кожна коуч-сесія буде закінчуватися формуванням конкретного покрокового плану дій на найближчий тиждень. Ми також будемо передбачати перешкоди, які можуть виникнути на Вашому шляху до досягнення цілей, розробляти заходи щодо їх попередження і також робити ще дуже багато іншої цікавої роботи.
За різними оцінками повернення інвестицій в коучинг становить 1:8 або навіть 1:10. Дуже часто буває, що і в тисячі разів. Ці цифри красномовно говорять про те, що коучинг – не просто модна теорія, а дієвий метод підвищення ефективності як особистості, так і компанії.
Все це станеться завдяки абсолютно іншого мислення і значної концентрації енергії в обраному напрямку, адже рух у всіх напрямках тільки буде розтягувати Ваше соціальне середовище, але не дозволить вирватися за його рамки.
Там, куди Ви прорветеся, всього більше: грошей, впливу, задоволень, поваги, але і значно більше відповідальності, значно вище ціна помилки.
Програма персонального коучингу  і консалтингу “Розбуди в собі генія!” – дуже ефективний і зручний інструмент для реалізації Ваших здібностей і навичок!
Власник консалтингової компанії «TrainingBest», турагенції “Море Турів-The Best”, підприємець з 20-річним досвідом роботи в рекламі, страхуванні, нерухомості, туризмі, МЛМ- маркетингу, консалтингу.
Гарантія – 100%! “Я пропоную Вам 100% -ву гарантію повернення Ваших грошей, якщо після першого місяця участі в моїй програмі персонального коучингу результату і консалтингу” розбудити в собі ГЕНІЯ! “, Якщо у Вашому житті не відбудуться суттєві позитивні зміни.

Якщо Ви будете регулярно брати участь в коуч-сесіях (мінімум раз на тиждень), виконувати всі домашні завдання і вправи, і після першого місяця вирішите, що наші заняття не можуть покращити Ваше життя, просто скажіть мені про це. Я поверну Вам усі Ваші гроші, причому всі матеріали залишаться у Вас.
Я на 100% впевнений в ефективності мого персонального коучингу ”
Любомир Бованько
Завантажити книгу Любомира Бованько “ТРИ РІВНІ ДО УСПІХУ І ЩАСТЯ” можете сдесь: https://www.klex.ru/dsc
РЕЄСТРАЦІЯ НА ПЕРСОНАЛЬНИЙ КОУЧІНГ ТУТ
http://www.antikrizis.org/forma/

Заявка на підбір туру