о. Крит – краще один раз побачити…

0

о. Крит — найбільший і найдивовижніший острів Греції (260км. на 60 км). Острів, де народився Зевс і жив Мінотавр. Острів, де знаходиться найбільший в Європі гірський каньйон. Острів, що омивається відразу 3 морями — Критським, Іонічним і Лівійським — на берегах кожного з яких знаходяться неймовірні пляжі.

На острові безліч неповторних пляжів, які відзначені блакитним прапором. Піщані лагуни, до яких можливо добратися лише з моря, обривисті скелі, що височіють високо вгору і незаймана природа, якої так деколи не вистачає на забудованих курортах. Антична історія острова бере свій початок декілька тисячоліть тому, а кількість легенд, міфів про острів зашкалює.

Перш за все, на Крит їдуть через чудовий клімат та інфраструктуру, які повністю підходить для туризму. Велика кількість готелів, ресторанів, нічних клубів — все це легко може знайти любитель веселого відпочинку в Іракліоні. У той же час цінителі захоплюючих природних пейзажів оцінять ні з чим не порівнянну природу острова, його потопаючі у зелені ущелини, загадкові печери і, звичайно, незабутні морські види, що відкриваються з високих берегів і чистих природних пляжів.

Крит здатний здивувати навіть того, хто, як йому здається, бачив все. Численні стародавні споруди, що збереглися до наших часів, занурюють в атмосферу минулого, захоплюючи і дивуючи. У програму відпустки слід обов’язково включити кілька екскурсій.

  1. Агія Тріада і Гоувернето. Монастирі розташовуються на півострові Акротірі-Ханья. Пам’ятники архітектури стилю Ренесанс зберегли первісний вигляд, ставши набутком Криту і одним із найбільш туристичних місць.
  2. Ведмежа печера. Така назва була отримана завдяки сталагміту, що виріс всередині. Вчені стверджують, що тут проводилися обряди, присвячені Артеміді.
  3. Музей в Іракліоні. У виставковому просторі розташовані унікальні знахідки археологів. Поміж іншого турист зустрінеться тут з предметами мінойської цивілізації, яких тут зібрана ціла колекція.
  4. Ще одна музейна точка – Гортіна. Тут «експонати» розташовані просто неба. Археологи виявили руїни стародавніх будівель, споруджених приблизно в IX столітті до н.е.
  5. Звернути увагу варто і на палаци, особливо Агіа Тріада та Кносський замок, розташований неподалік від Фести. Неймовірний вид на місто відкривається з цієї точки, заворожуючи і захоплюючи.

Крит умовно поділений на чотири головних курортних райони: Ханья, Лассіті, Іракліон і Ретімно. Кожен з них по своєму особливий – для молодіжного, сімейного, усамітненого відпочинку. Також не забудьте відвідати Критські острівки, які також мають чим здивувати туристів. Про Крит можна говорити і говорити, але найкраще – один раз побачити. Тому бронюйте літній відпочинок на цьому дивовижному острові. Прямі авіаперельоти зі Львова зроблять Вашу відпустку ще більш досконалішою.

За детальнішою інформацією звертайтеся за номером телефону

https://www.more-turiv.com.ua/?p=81280&preview=true

+380977119824 (Viber)

Менеджер Ірина

Завітайте до нас за адресою: м.Львів, вул.Городоцька, 174, ДЦ “Вулик”, оф.409

+380322451971, +380322437447(багатоканальний)

P.S. Якщо Ви знаходитеся далеко від Львова – це не проблема! Допоможемо Вам забронювати тур дистанційно і відправимо всі документи через пошту.

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971