“Неважливо які в тебе кеди, якщо в них ти гуляєш по Парижу” – казав колись Кузьма Скрябін!

0

“Неважливо які в тебе кеди, якщо в них ти гуляєш по Парижу” – казав колись Кузьма😉
І він цілковито правий! 

Виїзд 05.03.2020р. Ціна 190€

    Парижі! + Діснейленд! До дня 8 Березня! 5 екскурсій в ціні туру!                  Дві екскурсії в Парижі, екскурсія в Будапешті, Відні та Зальцбурзі … вже в ціні!

День 1. Будапешт – Львів – Мукачево Львів. Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал – Термінал-А».Відправлення в тур з Комплексу Термінал «А» (можливість приєднатися до групи в Стрию, Мукачево). Переїзд в Будапешт. Запрошуємо Вас на невелику вечірню екскурсію «Шарм нічного Будапешта». Ми проведемо вільний час в улюбленому місці прогулянок угорської знаті – набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци. Переїзд, поселення і ночівля в готелі на території Угорщини.

День 2. Відень – Віденський ліс – Палац Бельведер – Шенбрунн – Баден Сніданок. Переїзд до Відня. Пішохідна екскурсія «Відень – столиця Габсбургів». Відень – місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне … Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою … Це незвичайне місто!Нічний переїзд в Париж.

День 3. Монмартр – Мулен Руж – Париж – Ейфелева вежа – Фрагонар Прибуття в Париж. Оглядова екскурсія «Перше побачення з Парижем». Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам’ять серця, у потаємні куточки душі.
Ночівля в готелі.

День 4. Версаль – Діснейленд – Лувр – Париж – Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері) Сніданок. Екскурсія – “Магічне серце Парижа”. Найвідоміші місця Парижа – Собор Паризької Богоматері и Латинський квартал. Захоплююча подорож почнеться від знаменитого Собору Паризької Богоматері, свідка легендарних подій французької історії. Закінчимо нашу екскурсію на площі всіх закоханих, можна сказати головній площі відомого Латинського кварталу!Нічний переїзд в Зальцбург.

День 5. Гальштат – Зальцбург – Зальцкаммергут Переїзд в Австрію. Вранці оглядова екскурсія «Зальцбург – симфонія звуків і пейзажів». Зальцбург – місто маленького формату, проте, світового значення. Його по праву називають «сценою світу», завдяки незліченній кількості культурних подій, які відбуваються в мальовничому Старому містіПоселення і ночівля в готелі на території Угорщини.

День 6. Будапешт – купальні Сечені – Львів Сніданок. Вранці запрошуємо відвідати термальні купальні графа Сечені (вх. Квиток) – заряд бадьорості і енергії на цілий день!
Повернення в Україну. Прибуття в Чоп орієнтовно в 18:30. Прибуття до Львова в комплекс Термінал «А» орієнтовно в ~ 23: 00. Вільний час. Для туристів, які відправляються на Львівський залізниці вокзал – трансфер з Комплексу Термінал «А» о 23:30

Щоб замовити тур, звертайтесь за телефонами:                                +380322451971, +380322437447(багатоканальний)

+380680115055
❤Менеджер Ліля❤

Завітайте до нас за адресою м.Львів, вул.Городоцька, 174, ДЦ “Вулик”, оф.409
Тури у будь який куточок світу🌎 http://more-turiv.com.ua/m 

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971