Неймовірні вихідні – Болгарія

0

Неймовірні вихідні — Болгарія
Одеса – Брашов – Брашов (1 ніч) – Бухарест – Русе (1 ніч) – Варна (1 ніч) – Ізмаїл – Одеса
Виїзд 18 жовтня з Одеси
Тривлаість: 4 дні
Ціна: 100 € з особи
!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!
За детальною інформацією звертайтесь за номерами:
+380322437447
+380673737447
Щоб замовити тур перейдіть за цим посиланням: http://more-turiv.com.ua/eko

День 1. Одеса – Брашов
Виїзд з Одеси. Перетин кордону. Переїзд в Брашов. Поселення в готель.
Запрошуємо на нічну екскурсію по старому місту Брашов. Брашов – одне з найкрасивіших середньовічних міст Румунії. Його шарм, підсилений гармонійним поєднанням готики, бароко, ренесансу та романського стилю, зачаровує і дарує прекрасні спогади про місце, в якому зупинився час. Повернення в готель. Ночівля в готелі.


День 2. Брашов – Бран – Бухарест – Русе
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Брашові. У вільний час рекомендуємо відвідати: Фортеця Ришнов і замок “Графа Дракули” (26 € / 18 € + вх. Квиток). Могутня селянська фортеця Ришнов, побудована на крутій скелі протягом майже триста років, з 14 по 17 століття, для оборони від татарських набігів і вторгнень турецьких військ. Фортеця як місто в мініатюрі містила всі споруди, необхідні для побуту і життєдіяльності: церква, житлові будинки, майстерні, школу і т.д. Сьогодні на території фортеці складається ілюзія невеликого старого міста, з вузькими вуличками і одноповерховими будиночками. З фортеці відкривається прекрасна панорама на довколишній гірський масив Бучеджь.
Переїзд в Бран. У величезній долині, на схилі могутньої скелі височить неприступний і зловісний замок “Графа Дракули”. Тут є все – серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв … Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут … Але іноді хочеться вірити в казку, навіть коли вона дуже страшна … І не варто побоюватися. По-перше, з нами буде досвідчений гід, а по-друге, всім відомо, що казки просто зобов’язані закінчуватися красиво! Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки. Всіх бажаючих запрошує “Кімната Страху” – моторошне і захоплююче видовище не для людей зі слабкими нервами … Повернення в Брашов. Переїзд в Бухарест.
Екскурсія по столиці Румунії – Бухаресту. Розташований на Волоському плоскогір’ї біля підніжжя Карпат, оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв. Вільний час.
Переїзд в Русе. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.


День 3. Варна – Балчик
Сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо на екскурсію «Морська столиця Болгарії – Варна». Літня столиця Болгарії Варна – чарівне курортне містечко, де вдало поєднується історія і сучасність … Пам’ятки епохи Римської і Візантійської імперій, красива архітектура, зелене різноманіття Морського саду та золотий блиск пляжу … Поселення в готель. Вільний час. У вільний час всі бажаючі можуть відвідати, один з найбільших торгових центрів Болгарії Grand Mall або приділити трохи часу для побачення з морем, хтось вирішить піти на пляж, хтось захоче зробити пару фотографій на прекрасній набережній … Також в вільно час рекомендуємо відвідати екскурсії:
ВАРІАНТ 1 – Заповідник «Вбиті камені» (18 € / 16 € + вх. Квиток). Сьогодні нас чекає знайомство з цим природним феноменом. Кам’яні колони, що досягають у висоту 6 метрів, додають цьому місцю особливої чарівності. Дуже цікава група каменів, які виглядають як скам’янілі тварини або завмерлі фонтани, деякі з них досягають в основі 12 метрів і будуть цікаві кожному з відвідувачів цього магічного місця.
ВАРІАНТ 2 – «Секрети Чорноморського узбережжя – Балчик» (26 € / 18 € + вх. Квиток). Балчик – це світ тінистих алей, пишної зелені, будиночків з червоною черепицею, білих скель і синього моря. Краса цього міста полонила румунську королеву Марію, і тут вона побудувала свою літню резиденцію. Під час екскурсії по Ботанічному саду нас чекає невелика винна дегустація. Вільний час. Невеликий переїзд – і ми познайомимось з найвідомішим на чорноморському узбережжі монастирем Аладжа. У перекладі з турецької «Аладжа» означає дуже яскравий. Таку назву монастир отримав через розписи на стінах … Життя його мешканців, нерозкриті тунелі і лабіринти, в яких заховані великі багатства, ваблять сюди тисячі туристів. Це особливе і таємниче місце … Повернення в Варну. Для всіх бажаючих вечірня програма:
«Болгарське село» (38 € / 33 €). Знайомство з гостинністю болгар обов’язково потрібно розпочати з цієї екскурсії. Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле і червоне вино! Цікава фольклорна програма познайомить нас зі звичаями і традиціями болгар. Болгарські обряди несуть в собі спогади про магічний світ казок і легенд, про почуття прекрасного і прагнення творити добро … А запальні танці та вечірнє шоу на вугіллі змусять затамувати подих усіх присутніх … Повернення в Варну. Ночівля в готелі.


День 4. Ізмаїл – Одеса
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Болгарії і Румунії.Орієнтовно прибуття (залежить від проходження кордону) в Ізмаїл 22.00, в Одесу о 01:50
За детальною інформацією звертайтесь за номерами:
+380322437447
+380673737447
Щоб замовити тур перейдіть за цим посиланням: http://more-turiv.com.ua/eko

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971