«НА ЛИЖІ В КАЗКУ! ДО ЗУСТРІЧІ ЕРДЖІЄС!» ТУРЕЧЧИНА

0

Виїзд зі Львова: 25.11., 02.12., 09.12., 16.12., 23.12.,28.12( і щосереди в січні)
128 Євро + 33Євро (депозит на екскурсії) +2 Євро на навушники за 1 особу
8-днів
ВВ-сніданки

 • Проїзд автобусом єврокласу
 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту:
  2 ночі в Стамбулі – готель Tayhan 3*
  2 ночі в Кейсері – готель Lacasa Hotel
  1 ніч в Угрюп – готель Meleklerevi Cave Hotel або готель Selçuklu Evi Cave Hotel
 • Харчування – сніданки
 • Оглядова пішохідна екскурсія по Стамбулу
 • Місце під 1 комплект лижного спорядження на 1 особу
 • Страхування
  Поспішайте,кількість місць ОБМЕЖЕНА!!
  Щоб дізнитись деталі туру пишіть на viber –  0979482000 (Наталія )

   

  ЩОБ ЗАМОВИТИ ТУР ТЕЛЕФОНУЙТЕ
  0979482000 –менеджер Наталія

  ПІДБЕРУ Й ІНШІ ГОТЕЛІ І КРАЇНИ
  Деталі за телефоном
  0979482000 –менеджер Наталія
  або на багатоканальний –
  380322437447
  Завітайте до нас за адресою м.Львів, вул.Городоцька, 174, ДЦ “Вулик”, оф.409 або замовте тур дистанційно!Тури за найкращими цінами від #моретурівthebes

  ПРОГРАМА ТУРУ
  1.День

  • 08:00 – збір групи на з/д вокзалі м. Львова.
  • 08:30 – виїзд із Львова. 
  • Зустріч туристів на залізничному вокзалі м. Львів, що прибувають потягами:
   №15 Харків—Львів (прибуття 07:39)
   №91 Київ—Львів (прибуття 06:26)
   №004 Запоріжжя/Дніпро—Львів (прибуття 05:40)
  • Можлива підсадка на автобус: Стрий, Калуш, Івано-Франковск, Коломия, Чернівці.
  • Зустріч туристів на АС№2 м. Івано-Франківськ, що прибувають потягами:
   №91 Київ—Івано-Франківськ
   Зустріч туристів на заправці «Stels», біля з/д вокзалу м. Чернівці, що прибувають потягами:
   №136 Одеса—Чернівці (прибуття 04:21)
   №7 Київ—Чернівці(прибуття 07:57)
  • Перетин кордону.
  • Транзит по території Румунії та Болгарії.
  • Нічний переїзд.

  2.День

 • Переїзд в Стамбул.
 • Поселення в готель.
 • Вільний час.

  Запрошуємо на перше знайомство з Стамбулом у вечірній час!
  Оглядова пішохідна екскурсія по Стамбулу (у вартості туру). 
  Загадковий і величний, галасливий і казково красивий, Стамбул – це міст між Європою і Азією , між традиційним Сходом і сучасним Заходом. За всю свою багату історію він встиг змінити кілька імен і побувати столицею чотирьох імперій: Римської та Візантійської, Османської та Латинської. Під час нашої екскурсії ми познайомимося з цим чудовим містом і побачимо: Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі лазні Роксолани, Айя Софію, палац Топкапи, площу Султанахмед.
  У вільний час пропонуємо відкрити для себе тисячолітнє місто Стамбул відвідавши екскурсії:
  «Вечірня прогулянка по Босфору» (60€ з алкоголем і 45€ без алкоголю).
  На кораблику у світлі вечірніх вогнів перед нами відкриється величний Стамбул.
  У Туреччині проживає дуже багато народностей, і кожна з них славиться своїми традиціями. Ви побачите національні танці жителів Чорноморського, середземноморського і Егейського узбережжя, а також кавказькі танці, танець живота і барвисті обряди турецького весілля. Крім того, перед вами виступлять дервіші, що досягають почуття неймовірного духовного піднесення через ритмічне Кружляння. Вам надовго запам’ятаються їх яскраве біле вбрання, високі шапки і неймовірна енергія в залі і на сцені, яка народжується під час танцю. Крім чудової розважальної програми, на кораблі вам буде запропоновано вечерю по системі a la carte і напої місцевого виробництва. Обов’язково спробуйте знаменитий «раки», що має в країні практично священний статус.
  Ночівля

  3.день

 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Анкару.
  У вільний час пропонуємо:
  Трансфер в торговий центр (8€).
  Трансфер до Мавзолею Ататюрка (8€) – комплексу, що є свого роду символом Нової Туреччини, адже саме тут похований «батько нації» та символічно представленні основні його ідеї. Мавзолей гармонійно поєднує в собі архітектурні особливості анатолийской і хетської епохи з включенням сучасних елементів.
  Пропонуємо екскурсію «Анкара – кінець Європи і початок Азії» (15€). Анкара – столиця Туреччини та друге за величиною місто після Стамбула. Незважаючи на те, що вона не настільки популярна серед   туристів,  проте саме тут ми зможемо побачити більш автентичну Туреччину. На обличчі міста збереглися пам’ятки різних культур та релігій, а також різних епох –  від римських часів до сьогодення. Під час екскурсії ми побачимо всі головні визначні пам’ятки Анкари, зможемо насолодитись її панорамою з висоти давньої цитаделі та дізнаємось про місцеві традиції, історії, менталітет та відчуємо  колорит турецького повсякденного життя.
 • Переїзд в Каппадокію – самобутній регіон Туреччини з печерними готелями, підземними містами, польотами на повітряних кулях, своєрідною їжею, хетським мистецтвом, лижними походами згаслими вулканами та приголомшливими пейзажами.
 • Поселення в готель (Кайсері).
 • Ночівля.

  4.День
  Сніданок.
  Вільний час для катання.

Пропонуємо трансфер в гірськолижний курорт Ерджієс (10€).
Ерджієс – це сучасний високотехнологічний курорт, оснащений транспортними системами Doppelmayr і Leitner, визнаними найкращими в світі. Назва цього гірськолижного курорту Туреччини походить від однойменного згаслого вулкана, що знаходиться неподалік від трас і є найвищою вершиною масиву Середньої Анатолії (3916м). Вся інфраструктура курорту розташована на плато Текір і тісно межує з національним парком Гереме. Глибина снігового покриву на цій ділянці гір досягає 2 метрів і не тане круглий рік.
Ночівля
5.День

 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Вільний час для катання.
  Пропонуємо трансфер в гірськолижний курорт Ерджієс (10€).
 • Переїзд в Ургюп.
 • Поселення в готель.
  Пропонуємо відвідати на вибір:
  Традиційний турецький Хамам (20€). Хамам – це не просто масаж, це ціла церемонія, яка очищає розум і тіло. Відвідувачі проходять через кімнати з різними температурами. Це важливо, щоб тіло могло поступово звикати до ще вищих температур і вологості. Інтер’єр парний зазвичай виконаний з мармуру, кераміки, мозаїки або каменю. Спочатку тіло розігрівається , лежачи на теплому мармурному столі, дальше проводиться пілінг спеціальною рукавичкою, а потім м’який масаж з використанням піни. Хамам дарує повне розслаблення, відчуття душевної насолоди та здоров’я всьому організму.
  Пропонуємо відвідати вечірній Гереме (8€) – туристичний центр Каппадокії і одне з найпопулярніших серед туристів міст регіону. Тут є все чим славиться Каппадокія: печерні жилі будинки та історичні пам’ятки, прекрасні долини та скали причудливих форм… Все це у поєднанні з світлом вечірніх вогнів створює неповторну казково–містичну атмосферу. Запрошуємо насолодитись цим чудом з оглядового майданчика!
  Запрошуємо на Турецьку ніч в Каппадокії (35€) – традиційне шоу з вечерею та місцевим вином! У прекрасній містичній атмосфері Каппадокії, яка гріє душу людей, розпалює уяву та надихає, через музику, різні види танцю, шоу програму та місцеву кухню перед нами відкривається справжня Туреччина. Адже є речі красномовніші за слова, те що можна лише відчути…
  Ночівля
  6.День

Пропонуємо зустріти світанок у 2 способи:
Неймовірні відчуття Вам подарує політ на повітряній кулі (110€, місця резервуються і оплачуються до початку туру). З висоти пташиного польоту, у всій красі перед вами відкриються неземні пейзажі Каппадокії. Ви пронесетеся над «чарівними димоходами» і висіченими в скелях будинками,  та зустрінете схід сонця над казковими долинами.
або
На оглядовому майданчик (трансфер на оглядовий майданчик 10€). На світанку, коли в небо здіймаються сотні різнокольорових повітряних куль і все довкола купається у ніжних променях ранкового сонця, Каппадокія стає мабуть найромантичнішим місцем на Землі. Ці види не залишать байдужим нікого, а кращого інстаграм місця годі і шукати!

 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Вільний день.
  У вільний час пропонуємо вам зробити низку дивовижних відкриттів та відвідати екскурсію «Неймовірна Каппадокія» (25€ + вхідний квиток). Цей регіон Туреччини це щось особливе. Прогулянка по ландшафтам незвичайних кольорів. Скелі, немов бджолиний вулик, поцятковані ходами, колись були будинком, колись фортецею. Місто Гереме-серце Кападокії, скеля-фортеця Учхисар – невимовний зразок гнучкості людського мислення, Долина любові – символ всього регіону. Гарантуємо, ви не пошкодуєте!
 • Переїзд в Стамбул.
 • Поселення в готель.
 • Ночівля.

  7.День
  Сніданок.
  Виселення з готелю.
  Вільний день в Стамбулі.
  У вільний час пропонуємо відкрити для себе тисячолітнє місто Стамбул відвідавши екскурсії на вибір:
  Пропонуємо авторську екскурсію по «інстаграмним місцях» Стамбула (25€).Якщо Ви любите вивчати місто з різних сторін, обожнюєте нестандартні цікаві місця і просто не уявляєте життя без крутих фото в інстаграмі, то ця екскурсія створена саме для Вас! Розпочнемо нашу прогулянку з локації на мільйон!  Має ж бути у Стамбулі місце де виходять найкращі кадри у всій Туреччині.  І воно є  – це дах будівлі з видами на весь Стамбул. Де ви зможете переодягтись в костюми турецьких правителів, зробити фото на троні, спеціально для Вас викличуть чайок та пригостять чаєм чи кавою. Тут можна зробити фото мрії! (вхід оплачується додатково). Насолодившись видами та знімками ми відправимось у найстаріший з існуючих нині районів Стамбула. Місцеві квартали,  з їхніми кольоровими будиночками,  нестандартною архітектурою та колоритом – це невичерпне джерело фотонатхнення. Продовжимо прогулянку рядом відомих інстаграм локацій…У пошуках нових місць та цікавих ракурсів, ви побачите  абсолютно інший, проте не менш чарівний Стамбул. Ну і звісно без яскравих фотографій прогулянка не обійдеться.
  Палац Топкапи (15€ + вх. квиток) – є найбільшим і найстарішим палацом в світі, що зберегся до наших днів. Палац розташований на місці першого поселення в Стамбулі, займає один з семи пагорбів міста, звідки відкривається чудовий вид на Золотий Ріг, Босфор і Мармурове море. Протягом 400 років цей палац був центром управління Османської Держави, однією з трьох найбільших імперій світу.
  Палац Долмабахче в Стамбулі (15€ + вх. квиток) – це символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії. Нічого величнішого та грандіознішого немає в усьому світі. Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення – все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття.

 • Виїзд з Стамбулу.
 • Нічний переїзд
  8.День

 • Перехід кордону.
 • Нічне прибуття до Львова (орієнтовний час прибуття залежить від проходження кордону).

 

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971