Місця ЩАСЛИВИХ людей – Прага та Дрезден (Новорічний)

0

Місця ЩАСЛИВИХ людей – Прага та Дрезден (Новорічний)

Тривалість : 5 днів
Країни : Німеччина, Чехія
Маршрут туру : Львів – Прага – Дрезден – Карлові Вари – Львів
Виїзд : 30.12. зі Львова
Вартість туру – 125 €
Щоб замовити тур, залиште заявку тут: http://tourbest.com.ua/eko
Або дзвоніть:
+380673737447,
+380676821318,
+380322437447
Адреса : м. Львів вул. Городоцька 174, офіс 409

Опис :

День 1
Львів.
11:00 – збір групи на залізничному вокзалі у м. Львові
11:30 – виїзд зі Львова. Перетин україно-польського кордону. Нічний переїзд в Прагу.

День 2
Прибуття в Прагу. Прага – місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту – це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків – Біля золотого персня, Біля трьох золотих троянд, Біля дикунів, Біля трьох прапороносців, Біля двох золотих ведмедів, Біля чорного хреста … Дізнаєтеся, чому Тобі не страшний м’ясник Томаш, який бродить ночами озброєний величезною сокирою. І все це – чудова і таємнича Прага!
Факультативно пропонуємо:
– унікальну екскурсію Празьким Градом (10 €). Тут ти зможеш побачити Ейфелову Вежу. Здивувався? Думаєш, що до Парижу вже далеченько? Та ні, тут є своя вежа — Празька, і саме тут ти зможеш їх порівняти – французьку вежу та чеську. Запрошуємо на екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення пропонуэмо самостыйно піднятись на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!
Після, запрошуємо тебе на прогулянку на кораблику по р. Влтаві, легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили (25 €).
Збір групи. Переїзд в готель на на території Чехії. Ночівля.
ЗУСТРІЧ НОГОВОГО РОКУ!

 

День 3
З НОВИМ 2019 РОКОМ!
Сніданок. Вільний день.
Пропонуєм факультативно “Флоренцію на Ельбі” – Дрезден* (28 €). Своїх відвідувачів з давніх давен Дрезден заворожує блискучим і захоплюючим поєднанням традицій та сучасності. Прогулюючись центром міста, з його колишньою Резиденцією саксонських курфюрстів і королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, Ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» – міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім’ям. Пішохідна екскурсія.
Пропонуємо: Дрезденську галерею, або Галерею старих майстрів (20 €) – одне з найбільших у світі зібрань живопису. Часто порівнюється з Лувром, Московським музеєм образотворчихмистецтв ім. А.С Пушкіна і галереями Ватикану. Саме тут, виставлена знайома кожному «Сікстинськамадонна» Рафаеля.
Пропонуємо: Кам’яний бастіон Саксонії – Бастай (18 €). Бастай в перекладі з німецької означає бастіон, і з першого погляду можна здогадатися, чому це місце назвали саме так. Він розташований на річці Ельба в німецькій землі Саксонії. Підноситься майже на 200 метрів над річкою, Бастай був утворений в процесі ерозії більше мільйона років тому. У першій половині 19-го століття він став настільки популярним, що тут побудували з’єднує кілька скель міст, який сам по собі став своєрідним дивом інженерії.
Збір групи. Повернення в готель. Ночівля.

День 4
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.
– Знайомство з Чехією – Карлові Вари (28 €). Можна тільки уявити яка картина відкрилася Карлу IV шістсот років тому, під час полювання на оленів, де зараз розташований один з найкрасивіших світових курортів – Карлові Вари. Найбільший та напопулярніший у Чехії, він розташований у передгірному містечку в долині річки Тепла.
Природа наділила ці краї цілющими мінеральними джерелами та чудовим гірським пейзажем. Джерела в Карлових Варах оточені колонадами, які чарують своєю красою, унікальністю і є водночас архітектурними пам’ятниками. Збір групи.
Нічний переїзд до Льова.

 

День 5
Прибуття у Львів, близько 13:00

У вартість туру входить:
– проїзд автобусом єврокласу;
– проживання у готелях 2-3*;
– харчування – сніданки в готелях;
– супровід керівника групи;
– оглядові екскурсії згідно програми туру;
– групове медичне страхування

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971