Маленька французька подорож Париж і Діснейленд!

0

Маршрут туру – Львів – Прага- Париж- Версаль – Діснейленд – Дрезден-Величка – Львів
Виїзд 12.02, 14.02
Тривалість туру – 6 днів
Вартість – 173 євро

Деталі за тел. – +380322437447, +380673737447

Щоб замовити тур, перейдіть за цим посиланням
www.more-turiv.com.ua/m

 Тур для тих, кому дуже хочеться в Париж !!!
Короткий і динамічний. Багато вражень і позитиву.
Можливість відвідати Діснейленд!
В вартості екскурсії: старовинна Прага, Вишуканий Париж, Легендарний Монмартр і Саксокський Дрездену!

День 1.

Львів – Краків – Прага

Безкоштовні трансфери «Залізничний вокзал – Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Переїзд по Польщі.
По-можливості, в залежності від проходження кордону, екскурсія по Кракову«Королівський шлях»(18Є/13Є)- шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди. Рекомендуємо відвідати всім, хто хоче смачно повечеряти і скоштувати польське пиво екскурсію “Пива багато не буває”(26€/21€). Під час екскурсії ми познайомимося з історією пивоваріння та процесом виготовлення і спробуємо його на смак! А закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачна вечеря в кращих польських традиціях! Розміщення в готелі на території Чехії. Ночівля.

День 1 - Львів - Краків - Прага День 1 - Львів - Краків - Прага День 1 - Львів - Краків - Прага День 1 - Львів - Краків - Прага

День 2.

Прага – Замок Чеський Штейнберг

Сніданок. День, який ми присвятимо Празі.
Екскурсія “Зустріч з Прагою”. В лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта; Каролінум – перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші. Вільний час в Празі. Рекомендуємо відвідати програми і екскурсії  на вибір:
Прогулянка на кораблику по Влтаві (30€/26€). Аперитиви, вечеря шведський стіл і хороша музика в супроводі цікавих розповідей. Ось вони незабутні миті в житті.
Замок Чеський Штейнберг(26Є+ вх квиток додатково). Замок був заснований в XIII столітті предками сучасних Штернбергів і названий згідно геральдичного знаку роду – Золотої зірки. Ми побачимо репрезентативні покої замку, наповнені родовими колекціями Штернбергів.
“Пивними дорогами Праги”(30€/ дети без дегустации пива 21€). Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація.
“Таємниці королів – Градчани”(18€/13€). Дізнатись про життя чеської знаті, про дворцові інтриги і заговори, про все, що  відбувалось  заради віри в государство.  Все починається зі знаменитого Страговського монастиря.  Далі скарби Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду- резиденції чеських князів і королів.
Вечірня екскурсія «Тіні старого міста»(18€/10€). Вечірня Прага сповнена шарму, різних несподіванок, і вся її краса постає перед нами в особливому вечірньому світлі, а містика витає в повітрі. Прага покаже нам себе зовсім з іншого боку, розкриє багато загадок, розповість багато цікавого. А в кінці екскурсії ми спробуємо «еліксир молодості». Нічний переїзд в Париж.

День 2 - Прага - Замок Чеський Штейнберг День 2 - Прага - Замок Чеський Штейнберг День 2 - Прага - Замок Чеський Штейнберг День 2 - Прага - Замок Чеський Штейнберг

День 3.

Париж – Монмартр – Мулен Руж

По дорозі зупинка на сніданок (оплачується по меню).
І ось Вона … довгоочікувана Франція – країна вишуканих вин, високої моди, дорогих парфумів, гарних жінок і безлічі таємниць …. Оглядова пішохідна екскурсія “Магія Парижа!”. Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам’ять серця, у потаємні куточки душі. Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо … Готель де Віль- Лувр-Сади Тюльрі-Вандомская площа-Оперний театр. Продовжимо наше знайомство з Парижем в світі ароматів музею Fragonard. Вільний час. Пересування на громадському транспорті (дод.оплату).
Можливість самостійно побувати на Ейфелевій Вежі (вх квитки).
“Енциклопедія століть – Лувр” (30€ + вхідний квиток). Світ Мистецтва – світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври.
“Таємниці річки Сена” (16€ /13€). Прогулянка по таємничій Сені на кораблику.
Екскурсія “Легендарний Монмартр”. Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною – Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати …
Вечірня програма “Вогні нічного Парижа” (26€/21€), під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні … Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівність моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро , район Ла Де Фанс, в закінченні екскурсії нас зачарує неперевершена красуня – мерехтлива Ейфелева вежа. Ночівля на території Франції.

День 3 - Париж - Монмартр - Мулен Руж День 3 - Париж - Монмартр - Мулен Руж День 3 - Париж - Монмартр - Мулен Руж День 3 - Париж - Монмартр - Мулен Руж

День 4.

Діснейленд – Нормандія – Париж – Лувр – Версаль

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Парижі. Є можливість відвідати:
«Латинський квартал» (23€/21€). Ми відвідаємо центр Жоржа Помпіду- музей 20 століття. Площа і фонтан Ігоря Стравінського, фонтан Невинних – найстаріший фонтан Парижа, найстарішу вулицю Парижа – Сен-Дені – це вулиця “червоних ліхтарів” в Парижі, новий Форум центрального ринку – це найсучасніше спорудження в Парижі, скульптуру “Вухо”, церква Сент Есташ, де хрестили кардинала Рішельє, маркізу Помпадур, письменника Мольєра, Королівський палац – колишню резиденцію кардинала Рішельє, і в завершенні побачимо 128 стовпчиків Брюан і кафе з фільму “Турист” !!!
“Банти і діаманти” (30 € + вхідні квитки). Королівська резиденція Версаль. Запрошуємо на свято пишноти, у царство балів, аудієнцій, бенкетів і театральних вистав. Версаль-символ влади короля Сонця і обличчя Франції. Відвідування замку.
Запрошуємо відвідати оглядовий майданчик Монпарнас (18€/13€). Побачити Ейфелеву вежу з висоти пташиного польоту … Ось вона, красуня, як на долоні.
Або Діснейленд (23 € + вхідний квиток). Чарівний світ Дісней Парку відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг – ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих – країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Відвідування Дісней студії за доп. плату.
Нічний переїзд до Чехії.

День 4 - Діснейленд - Нормандія - Париж - Лувр - Версаль День 4 - Діснейленд - Нормандія - Париж - Лувр - Версаль День 4 - Діснейленд - Нормандія - Париж - Лувр - Версаль День 4 - Діснейленд - Нормандія - Париж - Лувр - Версаль

День 5.

Дрезден – Мейсен – Саксонська Швейцарія – Замок Моріцбург

Переїзд до Німеччини. По дорозі зупинка на сніданок (оплачується по меню).
Екскурсія по Саксонському Дрездену. Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту – Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі.
Можливість відвідати Дрезденську картинну галерею (16Є+ вхідний квиток). Вільний час в Дрездені.
Подорож в Саксонську Швейцарію «Чарівність Ельби» (38€/26€). Немає меж захопленню … там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовби і піраміди …
“Порцелянове містечко Мейсен”(26Є/21Є). Казковий Мейсен – тут все незвичайно і гарно, звідси кожен відвідувач забирає з собою частинку маленької казки. У Мейсені була заснована Саксонська порцелянова мануфактура, на якій виготовляли “біле золото” для всіх монархів Європи. Місто прикрашають мальовничі і милі будиночки, над Ельбою височить величний замок Альбрехтсбург, а на дзвінниці Фрауенкірхе дзвонять порцелянові дзвіночки. Гуляючи вуличками і насолоджуючись незабутньою атмосферою містечка не забудьте побалувати себе Мейсенським Фуммелем – надзвичайно смачним тістечком з вишнями, збитими вершками і гарячим шоколадом.  Нічліг на території Чехії.

День 5 - Дрезден - Мейсен - Саксонська Швейцарія - Замок Моріцбург День 5 - Дрезден - Мейсен - Саксонська Швейцарія - Замок Моріцбург День 5 - Дрезден - Мейсен - Саксонська Швейцарія - Замок Моріцбург День 5 - Дрезден - Мейсен - Саксонська Швейцарія - Замок Моріцбург

День 6.

Величка – Львів

Сніданок. Можливість відвідування супермаркету. Переїзд по Польщі.
Соляні Копальні “Велічки”(18€+ вх квиток). Це місце цікаве і тим, що тут зроблено все тут із солі: маленькі каплички і великі зали, чаруючі погляд підземні озера, всілякі скульптури – ціле підземне місто! Виїзд в Україну.
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А». Трансфер на поїзди на залізничний вокзал м. Львова.
До нових зустрічей!

День 6 - Величка - Львів День 6 - Величка - Львів День 6 - Величка - Львів День 6 - Величка - Львів

 

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971