Любов і тонкий винний аромат … Грузія

0

Любов і тонкий винний аромат …
Одеса – Ізмаїл – Бухарест (1 ніч) – Стамбул (1 ніч) – Батумі (1 ніч) – Кутаїсі – Тбілісі (1 ніч) – Боржомі – Ахалцихе (1 ніч) – Сівас (1 ніч) – Каппадокія (1 ніч) – Несебр – Варна (1 ніч) – Ізмаїл – Одеса
Виїзд 13 вересня з Одеси
Тривлаість: 11днів
Ціна: 381 € з особи
У вартість туру вже включені екскурсії по Бухаресту, Стамбулу, Кутаїсі, Тбілісі, Каппадокії і Несебр.
За детальною інформацією звертайтесь за номерами:
+380322437447
+380673737447
Щоб замовити тур перейдіть за цим посиланням: http://more-turiv.com.ua/eko

День 1. Одеса – Ізмаїл – Бухарест Виїзд з Одеси.
Посадка в Ізмаїлі.Перетин кордону. Переїзд в Бухарест, поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.
День 2. Бухарест – Стамбул
Сніданок. Виселення з готелю.
Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого, неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв. Вільний час. У вільний час рекомендуємо відвідати:
Палац Парламенту (16 € / 13 € + вх. Квиток). Гігантська творіння колишнього румунського диктатора Ніколає Чаушеску внесено в Книгу рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля в світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать понад 3 тонн, або 5-ти тонна люстра.
Палац Котрочень (13 € / 10 € + вх. Квиток). Одним з найкрасивіших палаців Румунії по праву вважається Котрочень. Розкішна королівська резиденція принца Фердинанда і принцеси Марії, сьогодні служить резиденцією румунського президента. Крім цього, в палаці розташований музей який ми зможемо відвідати.
Переїзд в Стамбул. Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки – єдине місто в світі, який розташовується одразу на двох континентах. Він охороняє священні реліквії великих світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Будучи унікальним сполучною ланкою між Заходом і Сходом, минулим і майбутнім, Стамбул увібрав в себе найкраще від обох континентів. Скарби мистецтва і архітектури викликають почуття ностальгії, а сучасні хмарочоси дивують своєю витонченістю і красою … Тільки побачивши його на власні очі, можна із захопленням усвідомити велич Стамбула, блиск і сповнений протиріч сьогоднішній день цього міста … Пізнє поселення в готелі. Ночівля в готелі.
День 3. Стамбул
Сніданок. Виселення з готелю. Нас чекає пішохідна екскурсія «Турецький діамант – Стамбул». Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас великий Стамбул, який повний чудових місць, зачаровують погляд пам’яток історії, культури та архітектури. Всього за кілька годин ми побачимо: Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі лазні Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площа Султана Ахмеда. Також в цей день є можливість відвідати екскурсії:
Айя-Софія і Цистерна Базиліка (21 € / 13 € + вх. Квиток). Айя-Софія визнана одним з найбільших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів в світі. Інтер’єр будівлі, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі і стіни, покриті красивою мозаїкою, барвистими камінням і чудовою керамікою, просто зачаровують. Все тут захоплює і притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших і добре збережених візантійських сховищ питної води в Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають. Велика частина колон доричного і коринфського ордена взята із зруйнованих античних храмів Калкедона.
Палац Топкапи (18 € / 10 € + вх. Квиток). Це одна з найвідоміших визначних пам’яток Стамбула і один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. Протягом 400 років цей палац був центром управління Османською державою, однією з трьох найбільших імперій світу.
«Слід великої любові» – мечеть Сулеймана і усипальниця Роксолани (21 € / 13 €). Один з семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшливе будова, справжній шедевр османської архітектури – мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована в честь жінки. Це – наша легендарна Роксолана, яка п’ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тогочасного світу – турецького султана та ще й ввела на чужині, в потужний Османської імперії, на кілька десятиліть, приватне мудре правління державою!
Морська прогулянка на кораблику по Босфору (30 € / 21 €). Протока розділяє Європу і Азію. Тільки під час цієї прогулянки, стоячи на палубі корабля, який пливе по найкрасивішій протоці Євразії, ми побачимо будинки мільйонерів, будинки-острова, палаци і замки султанів. Вільний час.
Стамбул, як ніяке інше місто в світі, славиться безліччю магазинів, торгових центрів і базарів … Вільний час. Виїзд зі Стамбула, заїзди на шкіряну фабрику, де у нас буде прекрасна можливість прикупити вироби зі шкіри та хутра. Нічний переїзд до Грузії.
День 4. Батумі

Переїзд в Батумі. Нас зустрічає столиця Аджарії, самий морський і самий курортне місто Грузії – Батумі. Місто теплий, смачний, цікавий, з великим кількість готелів і ресторанів, місце, де витрачати гроші найлегше – до чого тут і займаються турки, азербайджанці, жителі Грузії. Якісний сервіс і дуже смачна національна кухня – вже через це варто їхати в казкове місто, доглянутий, потопає в зелені, де панує свобода і веселощі. Окремих слів захоплення заслуговує набережна Батумі, з якої відкривається чудовий вид на всю гавань аж до Зеленого мису, а також Стара частина міста, де чудово поєднуються європейський і східний архітектурний стилі, надаючи місту певний шарм і характер. Поселення в готелі (після 14:00). Відпочинок на морі. У вільний час рекомендуємо відвідати екскурсії (на вибір):
Батумська канатна дорога “Арго” (13 € / 8 €). Нас чекає чудова нагода побачити все місто і безкраїх морських даль з висоти пташиного польоту, а також послухати цікаві розповіді місцевого екскурсовода.
Ботанічний сад (13 € / 10 €) – один з найбільших і найрізноманітніших ботанічних садів світу, розташований в одному з наймальовничіших куточків Аджарії – Зеленому Мисі. Відомий сад і тим, що в радянські роки на його території були зняті сцени з цілого ряду кінофільмів, серед яких такі гучні свого часу блокбастери, як «Людина-амфібія», «В пошуках капітана Гранта».
Гоніо-Апсароська фортеця (16 € / 13 €) – колись була форпостом Римської Імперії. Сьогодні це найдавніша фортеця на території сучасної Грузії.
Вечірній Батумі (16 € / 13 €) – не просто прекрасний, він божественно красивий! Мільйони великих і маленьких вогнів всіляких відтінків, пальми і кипариси, стилізовані під нічні ліхтарі, що світяться скульптури – все це настільки фантастично, що викликає захват і трепет в душі. Під час екскурсії ми пройдемо по Старому Батумі, ця частина міста несе історичну цінність і відображає колорит Аджарського краю, Приморському бульвару з масою розваг від музичних фонтанів, колеса огляду, дельфінарію, океанаріуму до «Парком чудес» з символом Батумі статуєю – символізує вічну любов. Ну і звичайно відвідаємо – найкрасивішу площу міста і всієї Грузії – «Пьяцца» Батумі.
«Грузія і вино нероздільні» (46 € / 36 €) Нас чекає відвідування винних погребів з дегустацією вина, ковток повинен бути повільним, зі смаком, щоб чудовий смак вина дав нам потрібну відповідь, а аромат привів до майбутнього зцілення … З кожним ковтком, ніби вбираючи таємниці, що зберігаються вином тисячоліттями. … Доповнить екскурсію багату вечерю в ресторані. Повернення в готель. Ночівля в готелі.
День 5. Кутаїсі – Тбілісі

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Кутаїсі. Серед мальовничих пейзажів західної Грузії, дихає історією і натхненням місто Кутаїсі. Місту більше 3 тисяч років, в минулому це стародавня столиця Колхидського і Імеретінського царств. Сьогодні це другий за величиною і значенням місто в Грузії. Кутаїсі умовно розділений на дві абсолютно різні частини – старий і сучасне місто. Натхненний і закоханий у свою країну екскурсовод із задоволенням присвятить нас в найпотаємніші таємниці міста. Місто – прекрасний! Йому поки вдається зберігати свій істинний історичний вигляд, в це – величезна його цінність. Вільний час. У вільний час рекомендуємо відвідати:
Монастирі Гелати і Моцамета (18 € / 13 €). Нас чекає знайомство з одними з найбільш знаменитих монастирів Грузії, прекрасно відреставрованими, видатними пам’ятками грузинської архітектури, центрами духовної та науковому житті Середньовіччя.
Печера Прометея і Сатапліа (36 € / 21 €). Немов казковий підземний палац нас зустрічає одна з найкрасивіших карстових печер у світі – «печера Прометея». Після невеликого переїзду нас чекає відвідування грузинського парку Юрського періоду – заповідника Сатапліа! Тут збереглися сліди динозаврів, які залишили їх більше 70 мільйонів років тому. Повернення в Кутаїсі. Переїзд в Тбілісі. Поселення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.
День 6. Боржомі – Тбілісі – Ахалцихе

Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекає знайомство з гостинної столицею Грузії – Тбілісі. Кожна маленька вуличка, кожен куточок тут просякнуті традиційним грузинським колоритом. Щоб краще зрозуміти і відчути його, ми не поспішаючи прогуляємося по проспекту Шота Руставелі, який названий на честь знаменитого грузинського поета, це центральна вулиця і головна артерія міста, по якій тече життя, адже тут зосереджені різні театри і музеї, старовинні храми і пам’ятники. Серед усіх пам’яток особливої уваги заслуговують Парламент Грузії, церква Кашветі, Академія наук Грузії, Національний музей, Театр опери і балету, театр імені Шота Руставелі, безліч музеїв та інших не менш відомих об’єктів. Далі наш шлях веде нас до місця, де знаходиться головний символ не тільки міста, а й усієї Грузії в цілому – храм Собор Святої Трійці. Його надзвичайно красива територія, сад з прекрасними деревами і яскравими квітами, чудовий ставок з лебедями і площа з фазанами залишать приємні спогади про це гостинному і привабливому місті. Завершальною точкою нашого знайомства з Тбілісі стане старе місто, де знаходиться найдавніша кам’яна церква Анчісхаті, названа на честь ікони з монастиря Анчи. Красиве прямокутне будівля церкви побудовано під впливом давнього палестинського зодчества. Двері Анчісхатской церкви прикрашені традиційним грузинським хрестом. На західному фасаді храму з каменю висічений медальйон з хрестом, який зберігся від самої ранньої частини будівлі. Вільний час. У вільний час рекомендуємо відвідати:
Духовна столиця Грузії – Мцхета (21 € / 16 €). Ви не зможете до кінця зрозуміти Грузію, якщо не побуваєте в Мцхеті. Місто по праву вважається туристичною Меккою – Грузії. Під час екскурсії по місту нам належить знайомство з Монастирем Джварі, з висоти якого відкривається чудовий вид на злиття річок Арагві і Кури, кафедрального Собору Светіцховелі (1010-1029 рр.), В основі якого похована одна з головних християнських святинь хітон Ісуса Христа, собор Самтавро – резиденцією грузинських князів …
Повернення в Тбілісі.
Переїзд в Боржомі. Історія Боржомської ущелини безпосередньо пов’язана з мінеральними водами. Можливо, і без джерел Боржомі був би відмінним курортним місцем, завдяки дивовижній по красі природі і унікальному цілющому клімату. Але саме завдяки мінеральній воді Боржомі, він став знаменитий на весь світ. Дегустація лікувальної боржомської води (вх. Квиток оплачується. Додатково). Переїзд в Ахалцихе. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.
День 7. Ахалцихе – Сівас

Сніданок. Всіх бажаючих запрошуємо на екскурсію по фортеці, яка несомнено очолює рейтинг кращих средневековекових грузинських цитаделей і є головною визначною пам’яткою містечка Ахалцихе – старовинна кам’яна фортеця Рабат (13 € / 10 €). У стінах фортеці розташовані церква, мечеть, синагога, невеликий парк, історичний музей, різні магазини, готель. Крім цього, фортеця Рабат може похвалитися відмінними оглядовими майданчиками: над її стінами височать чотири вежі, на які можна піднятися по гвинтових сходах. З кожною з них відкривається чудовий вид на Ахалцихе і його околиці, і стоячи тут можна легко уявити себе вартовим, вивідували наближається ворога. Вільний час. Повернення в готель. Переїзд в Сівас. Пізніше поселенні в готелі. Ночівля в готелі.
День 8. Каппадокія

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Каппадокію. Сьогодні нас чекає подорож в минуле, в загублений світ зі своїм укладом життя і своїми традиціями, що склалися ще багато століть тому. Знайомтеся – Каппадокія, чарівна музика, застигла в камені. Пейзажі Каппадокії вражають своєю магічною красою. Вони сформувалися на місці виверження вулканів, що відбувалися на цій території 70 мільйон років тому. Скелі, як за помахом чарівної палички, кілька разів на день міняють свій колір: від рожевого до вогненно-рудого. Природа Каппадокії по праву вважається унікальною, сюди приїжджають з усього світу, щоб помилуватися неймовірними за формою і красі скелями, відвідати підземні міста, печерні ранньохристиянські монастирі і церкви, подихати чистісіньким повітрям, насолодитися абсолютною тишею, відчути дивовижну енергетику цих місць. Вільний час. Поселення в готель. У вільний час рекомендуємо відвідати:
Усіх бажаючих запрошуємо відвідати вечірню програму «Тисяча і одна ніч» (43 € / 38 €). Дивовижна шоу програма включає танці мандрівних ченців (дервішів), традиційні турецькі танці у виконання професійних танцюристів. Ну і яка ж «Турецька ніч» без танцю живота і вечері, який включає в себе національні страви та напої ?! Повернення в готель. Ночівля в готелі.
День 9. Каппадокія
До сніданку за бажанням – екскурсія над вершинами Каппадокії на повітряній кулі (160 € / 138 €).
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. У вільний час рекомендуємо відвідати:
Музей під відкритим небом Гереме (21 € / 13 € + вх. Квиток) – найбільший і найвідоміший монастирський комплекс Каппадокії. На території музею
представлено 10 церков і каплиць вирізаних з каменю, датованих IX-XI століттями. Всі споруди побудовані в візантійському стилі – з арками, колонами і капіталами, прикрашені в унікальному Каппадокійської стилі, є обов’язковим для відвідування.
Фортеця Учхисар (13 € / 10 € + вх. Квиток) – це єдине в своєму роді скельне поселення, з вежами і шпилями з білого туфу, розташованими навколо центрального піку, на якому вона і підноситься. Ця величезна скеля схожа на швейцарський сир з дірками. Фортеця вся поцяткована кімнатами, тунелями та лабіринтами. З вершини скелі відкривається шикарний вид на всю долину. Піднявшись на неї можна охопити поглядом практично всю Каппадокію. Звідси видно також і таємнича Долина любові, з якою пов’язано безліч легенд та історій.
Підземне місто Дерінкую (23 € / 18 € + вх. Квиток) – найбільший і найбільш цікавий підземне місто в Каппадокії. Присутні тут підземні школи, церкви і навіть винні підвали явно вказують, що в цих підземеллях проживали християнські громади. Розміри даного поселення досі не з’ясовані остаточно, відомо, що місто розташоване на восьми рівнях і займає площу 1500 кв м, для вільного доступу відкрито всього 10% території. Повернення в Невшехір. Вільний час. Нічний переїзд в Болгарію.
День 10. Несебр – Варна
Переїзд в Несебр. Сьогодні нас чекає знайомство з «Казковий Несебр». Час і морські хвилі помилували маленький шматочок землі і залишили дивовижне творіння, один з найдавніших міст Болгарії – Несебр. Вузенькі, вимощені бруківкою вулички, старовинні будиночки, середньовічні церковки і дерев’яні будівлі надають містечку неабиякої чарівності. Слов’янські та грецькі архітектурні традиції дивовижно переплітаються, створюючи в Несебрі атмосферу тепла і затишку. Вільний час. У вільний час рекомендуємо відвідати:
«Морська прогулянка» (13 € / 10 €). Нас чекає незабутня морська прогулянка на кораблику, з борту якого Несебр виглядає ще загадковіше. Закоханий в свою країну екскурсовод із задоволенням присвятить нас в найпотаємніші таємниці болгарського узбережжя …
Дегустація чорноморських вин (18 € / 16 €). Ковток повинен бути повільним, зі смаком, щоб чудовий смак вина дав нам потрібну відповідь, а аромат привів до майбутнього зцілення … З кожним ковтком, ніби вбираючи таємниці, що зберігаються вином тисячоліттями.
Переїзд в Варну.

Поселення в готелі. Вільний час. У вільний час всі бажаючі можуть відвідати, один з найбільших торгових центрів Болгарії Grand Mall або приділити час для побачення з морем, хтось вирішить піти на пляж, хтось захоче зробити пару фотографій на прекрасній набережній … Також у вільний час рекомендуємо відвідати екскурсію :
«Болгарське село» (38 € / 33 €). Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле і червоне вино в необмеженій кількості! Цікава фольклорна програма познайомить нас зі звичаями і традиціями болгар. Болгарські обряди несуть в собі спогади про магічний світ казок і легенд, про почуття прекрасного і прагнення творити добро … А запальні танці та вечірнє шоу на вугіллі змусять затамувати подих усіх присутніх … Повернення в готель. Ночівля в готелі.
День 11. Ізмаїл – Одеса Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Одесу.Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) в Ізмаїл – 22:00, в Одесу – 1:50
За детальною інформацією звертайтесь за номерами:
+380322437447
+380673737447
Щоб замовити тур перейдіть за цим посиланням: http://more-turiv.com.ua/eko

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971