КАНІВ, ЧИГИРИН, СУБОТІВ, ХОЛОДНИЙ ЯР

0

КАНІВ, ЧИГИРИН, СУБОТІВ, ХОЛОДНИЙ ЯР

Тарасова гора у Каневі, Корсунь-Шевченківський, Стеблів, гетьманська столиця Чигирин, Холодноярська республіка

Канів

Одне з найважливіших сакральних місць всіх українців, бо тут на Чернечій горі був похований Тарас Шевченко. Дізнатися більше про великого Кобзаря можна в музеї Т. Шевченка та музеї “Тарасова світлиця”, які входять до складу Шевченківського національного заповідника. Особливо привабливим Канів роблять його надзвичайні краєвиди, що відкриваються з правого берега річки Дніпро, який “пошрамований” найбільшими ярами у всій Європі.

Корсунь-Шевченківський

Одне з найдавніших міст України (1032р.) засноване князем Ярославом Мудрим для захисту південних кордонів Київської Русі. Тут, на кількох островах річки Рось, між її кам’янистими рукавами, створено прекрасний палацово-парковий комплекс Понятовських-Лопухіних (1782р.). В околицях міста з давніх давен і до 1944 року велися військові баталії, які неодноразово міняли хід історії. Дізнатися більше про це чудове місто можна у Корсунь-Шевченківському державному історико-культурному заповіднику.

Стеблів

Надзвичайно мальовниче українське село на річці Рось, в якому народився класик української літератури Іван Нечуй-Левицький, про життя та діяльність видатного письменника можна дізнатися у його літературно-меморіальному музеї.

Чигирин

Це місто фактично можна назвати першою столицею нашої держави. На горі, яка колись була основою для одного із найміцніших і найдосконаліших замків України, зараз стоїть 18-ти метровий пам’ятник гетьману Богдану Хмельницькому, а також реконструйована частина фортеці – бастіон Дорошенка (XVII ст.). Окрасою міста є гетьманська резиденція, в яку входять палац гетьмана, будинок батьків Хмельницького, військова канцелярія та скарбниця. Також увагу привертає церква святих Петра і Павла, яка була відбудована на фундаментах храму XVII ст. У приміщенні колишньої повітової управи можна оглянути чудовий музей Б. Хмельницького.

Суботів

Родинне гніздо славетного роду Хмельницьких, перлиною якого є пам’ятка архітектури національного значення – церква св. Іллі (1653р.), що служить усипальницею Богдана Хмельницького та його сина Тиміша, яку кожен може побачити на аверсі купюри номіналом п’ять українських гривень. Також ви зможете оглянути залишки колишнього родового маєтку Великого Гетьмана “Замчище” та пам’ятку природи – Три криниці.

Мельники

Село розташоване біля пам’ятки природи національного значення – лісового урочища “Холодний Яр”, в якому відголоски ще недавніх історичних подій переплітаються із надзвичайно мальовничими краєвидами. Ви зможете побачити залишки курганів, оборонних валів і ровів городища скіфської доби (VII-V ст. до н.е.), в якому збудований Мотрин (Мотронинський) монастир (ХVI ст.). Саме тут відбувалися основні події національної боротьби українського народу часів Коліївщини та був центр Холодноярської Республіки (1919-1922рр.) під керівництвом отаманів братів Чучупаків. Нещодавно був створений Меморіал “Героям Холодного Яру”, де можна поклонитися нашим героям.

Буда

Невеличке село на території урочища Холодний Яр, видатне своєю пам’яткою природи величним 1000 літнім дубом, названим на честь козацького отамана Максима Залізняка. Неподалік дуба знаходиться храм Багатостраждального Петра (2015р.), це перша в Україні козацька церква останнього отамана Запорізької січі Петра Калнишевського, який був символом і прикладом незламності для холодноярців.

УВАГА: тур розпочинається та завершується в Києві.

19.09.2020

Тривалість:  2 дні / 1 ніч

Ціна – 1,545 грн.

План туру:

1 день: Київ (зустріч на залізничному вокзалі, виїзд о 08:00) – Канів (піднімання на Чернечу гору, огляд панорами Дніпра, Шевченківський меморіал, музей Т.Шевченка, музей “Тарасова світлиця” та обід) – Корсунь-Шевченківський (екскурсія Корсунь-Шевченківським історико-культурним заповідником, огляд каньйону річки Рось) – Стеблів (музей І. Нечуя-Левицького) – Сміла (поселення в готель, вечеря 20:30).

2 день: сніданок і виїзд (07:00) – Чигирин (огляд історико-архітектурного комплексу “Резиденція Б.Хмельницького”, Замкової гори, бастіону Дорошенка, монументу і музею Б.Хмельницького) – Суботів (огляд церкви св. Іллі, замчища, пам’ятки “Три криниці” та обід) – Мельники (відвідання городища скіфського часу в Холодному Яру, Мотронинського монастиря, пам’ятних місць періодів Коліївщини та Меморіалу героям Холодного Яру) – Буда (огляд 1000-літного дуба М.Залізняка) – Київ (повернення до 22:40).

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

ДОДАТКОВО оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.

Вартість вхідних квитків:

– Шевченківський національний заповідник (музей Т.Шевченка та музей “Тарасова світлиця”): загальний, пенсійний – 50 грн., студентський, учнівський – 25 грн.;

– Корсунь-Шевченківський ДІКЗ: загальний – 30 грн., пенсійний, студентський, учнівський – 15 грн.;

– Музей І.Нечуя-Левицького: добровільна пожертва;

– Музей Б.Хмельницького у м. Чигирин: загальний, пенсійний – 15 грн., студентський, учнівський – 10 грн.;

– Резиденція Богдана Хмельницького та Історія замкової гори у м. Чигирин: загальний, пенсійний – 15 грн., студентський, учнівський – 10 грн.;

– Суботівський історичний музей (замчище): загальний, пенсійний – 10 грн, студентський, учнівський – 5 грн.;

– Дуб Залізняка: загальний, пенсійний – 5 грн., студентський, учнівський – 3 грн.

Проживання: готель у м. Сміла, 2-х, 3-х, 4-х місні номери з вигодами в номері.

Харчування:

Сніданок у 1 день – можна поснідати в поїзді, або взяти з собою їжу, щоб перекусити під час стоянок.

Обід у 1 день – відбувається у кафе м. Канів. Орієнтовна вартість: 95 – 105 грн.

Вечеря у 1 день – відбувається у готелі у м. Сміла. Орієнтовна вартість: 85 – 95 грн.

Сніданок у 2 день – відбувається у готелі у м. Сміла. Орієнтовна вартість:  65 – 75 грн.

Обід у 2 день – відбувається у кафе у с. Суботів. Орієнтовна вартість: 95 – 105 грн.

 

📞Щоб замовити тур – звертайтесь за телефонами:

+380937721280 (viber)

Менеджер Аня😉

+380322451971, +380322437447(багатоканальний)

👌Завітайте до нас за адресою м.Львів, вул.Городоцька, 174, ДЦ “Вулик”, оф.409

Home

Тури у будь який куточок світу

http://more-turiv.com.ua

☝️P.S. Якщо Ви знаходитеся далеко від Львова, це не проблема.

👌Допоможемо Вам забронювати тур дистанційно і відправимо всі документи через пошту.

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971