“ГАВАРЕЧЧИНА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ”

0

 

ГАВАРЕЧЧИНА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
410 грн -з особи
Виїзд зі Львова

ДЕТАЛІ ЗА ТЕЛ:– +380979482000 –НАТАЛІЯ
+380322437447(багатоканальний)
ЗАХОДІТЬ ДО МЕНЕ НА ЮТЮБ КАНАЛ І ФЕЙСБУК
Сторінка в ФБhttps://www.facebook.com/profile.php?…
Інстаграм– https://www.instagram.com/?hl=uk
Тури у будь який куточок світу http://tourbest.com.ua/m

ПРОГРАМА ТУРУ
Під час цієї одноденної мандрівки Ви відвідаєте унікальний музей, милуватиметесь розкішним Олеським замком, насолоджуватиметесь мальовничою Гавареччиною та сповна пізнаєхте активний відпочинок

(1 день)

Дата проведення туру:

План туру: виїзд зі Львова (09:00) —  Винники (відвідини Історико-краєзнавчого музею) — Олесько (оглядини та екскурсія по Олеському замку) — Гавареччина (обід, катання на джипах по Гавареччині, майстер-клас по гончарству та виготовленню ляльки-мотанки,катання на конях) — Львів (20:00)

На Вас чекають:

Винники. Історико-краєзнавчий музей. Експозиція нового музею покликана популяризувати археологію, застосовуючи для цього нові технології. Саме широке використання ілюстративного матеріалу, відеороликів, звукових ефектів та різноманітних реконструкцій доступно та якісно розкриває цікаві сторінки історії. Експозиція є цікавою не тільки науковцям, а й усім, хто хоче більше дізнатися про історію нашого краю.

 

Олесько.   Кожен українець повинен відвідати музей-заповідник XIV-XVIII ст. “Олеський замок”. Замок на пагорбі є одним з найстаріших на українських землях (1390р.), його експозиція відтворює атмосферу культурно-мистецького життя минулих століть, замок славиться однією з найбільших в Європі колекцій дерев’яної скульптури, в т.ч. Іоанна Георгія Пінзеля. Вночі замком гуляють душі закоханих Адама Жолкевського та дочки власника замку Марціани. Окрасою Олеська є також монастир капуцинів з костелом святого Антонія (1739р.) та готичний костел святої Трійці (1545р.).

 

Гавареччина. Село вигнанців-гончарів, відомий центр чорнодимленої гаварецької кераміки. Тут можна навчитися працювати на гончарному колі,спробувати себе у виготовлені ляльок-мотанок, закупитися керамічними виробами у місцевих виробників та оглянути відновлену повстанську криївку. А ще вдосталь покататись на джипах по мальовничих куточках Гавареччини, відвідати справжньої польової кухні.

Якщо кількість учасників буде меншою, то вартість треба перераховувати.

 

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

 

У вартість НЕ ВХОДИТЬ: вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.

 

Вартість вхідних квитків:

–  Винниківський Історико-краєзнавчий музей: загальний – 40 грн; дитячий – 20 грн

– Олеський замок:: загальний – 90 грн., студенти – 60 грн., учні – 20 грн.

-Гавареччина : для дітей — обід, майстер-клас по гончарству, майстер-клас по виготовленню ляльки мотанки, катання на джипах, екскурсійна програма, катання на конях — 250 грн/особа

для дорослих  — обід  — 120 грн

Харчування: обід відбувається в Гавареччині на свіжому повітрі та складається з овочевого салату, картоплі з шашликом приготованої на вогні. Детальніше можна узгодити.

 

 

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971