Гарантований груповий тур: Таємнича Месопотамія.

0

🇹🇷 Гарантований груповий тур 👬👫👭:
Таємнича Месопотамія.🔥
☝️ Місце, що окутане історією, таємницями та неймовірно гарними краєвидами та культурними пам’ятками древньої історії.🕵️
🤔 Тільки уяви, зовсім новий туристичний маршрут по Туреччині, всього декілька груп в минулому році пройшли цей шлях, і ти можеш стати першовідкривачем! 🤩

Приєднуйся, Відкривай 🇹🇷 Туреччину разом з нами!💕
✔️Дати: 12.10-18.10
✔️Тривалість: 4 ночі/5 днів
✔️Харчування: ВВ-сніданки
✔️Авіа: з Києва та Харкова а/к Turkish Airlines
✔️Розміщення: готелі по програмі 4*

⭐️ Програма туру:

1 ДЕНЬ
Приліт. Шанлиурфа, трансфер і заселення в готель.
Екскурсія на Святе зеро Карпов (Баликли-Гель). Древня легенда говорить, що саме це місто було тим самим Ур Халдейським, де жив пророк Авраам, родоначальник арабського і єврейського народів, до якого сягають три світових релігії – іудаїзм, християнство та іслам. Згідно з легендою, що правив там в далекі часи цар-язичник Німрод був розгніваний тим, що Авраам відмовляється поклонятися ідолам, і велів кинути пророка в яму з вогнем. Однак спекотне полум’я чудесним чином перетворилося в прохолодну воду, а дрова стали великими коропами, нащадки яких і донині плавають в священному озері.
Печера пророка (Ібрагіма) Авраама. За бажанням о 20:30 Сира гаджесі (вечеря в печерному ресторані з національними танцями і піснями та майстерклас). Ночівля в Шанлиурфа.

2 ДЕНЬ
Сніданок у готелі. Екскурсія в археологічний музей Халеплібахче (музей мозаїки), де ви зможете побачити кращі зразки східноримского музичного мистецтва із зображенням героїв грецької міфології. Потім ви відвідаєте Гьобеклітепе- найдавніший мегалетіческій в світі храмовий комплекс, якому вже 12000 років, він старше Єгипетських пірамід! Переїзд в Мардін. Відвідування Монастиря. Екскурсія по вуличках Мардіна. Ночівля в місті.

3 ДЕНЬ
Сніданок у готелі. Відвідування нових розкопок стародавніх храмів біля Мардіна.
Переїзд в Диярбакір. Античне місто Арсемея, засноване на початку II століття до н.е. Міст Джендере, будівництвом моста керував римський полководець Сертум Северус і побудував цей міст на честь своєї дружини Юлії Доміно, яка згадується в літописах як “мати всіх солдатів”. Каракуш Тюмюлюс – це родинний цвинтар, мавзолей жіночої половини царської сім’ї. Його побудував цар Коммагина Мітрідат II Каллінікос в честь своєї матері Ісіас, про що є напис на камені. Свою назву цей мавзолей отримав від статуї орла на колоні. Ви зустрінете захід сонця на горі Немрут і побачите гробницю-святилище, оточену величезними статуями 8-9 метрів заввишки.
Ночівля в Шанлиурфа

4 ДЕНЬ
Сніданок у готелі. Вільний час на ринку Шанлиурфа. Екскурсія в древнє місто Харан, його назву можна перекласти як “місце, випалене сонцем”. Халфеті- затоплене місто, який називають «прихованим раєм» Туреччини. Прогулянка на кораблі по Біблійної річці Євфрат. Ночівля в Газиантепе.

5 ДЕНЬ
Сніданок у готелі. Сьогодні ви відвідаєте Зеугма – найвідоміший музей мозаїк світу. Древній базар виробів ручної роботи з міді і дерева. Вільний час. Гастрономічний тур. Трансфер в аеропорт.

👉 з Києва 613 €:
👉 з Харкова: 505 €
*Вартість вказана за особу в двомісному номері

У вартість входить:
– Авіапереліт Turkish Airlines (з багажем)
– Проживання 1/2 DBL 4 *
– харчування сніданки
– Всі трансфери по програмі
– Супровід російськомовним гідом
– Екскурсії згідно з програмою
– Трансфер і екскурсія на гору Немрут
– Прогулянка на кораблі по річці Євфрат
Додатково оплачується:
– Вхідні квитки в музей 25 євро
– Групові вечері ~ 6 євро / обіди 4-6 євро
– Особисті витрати

Щоб замовити тур, звертайтесь за телефонами:

+380322437447, +380322451971, +380673737447, +380676721318 (багатоканальні), +380982475256 (вайбер) менеджер Марина
Залиште заявку тут 📝https://more-turiv.com.ua/m

Завітайте до нас за адресою м.Львів, вул.Городоцька, 174, ДЦ “Вулик”, оф.409 або замовте тур дистанційно!

Тури у будь-який куточок світу #моретурівthebest

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971