ЕКСУРСІЙНИЙ ТУР В ЙОРДАНІЮ З ВІДПОЧИНКОМ НА МЕРТВОМУ МОРІ)

0

ТУР НА 11-НОЧЕЙ,З НИХ 5 НОЧЕЙ НА МЕРТВОМУ МОРІ!!
Виліт з Києва 23 квітня 2020 року
Харчування-сніданки ,сніданки і вечері
950 $-за 1 особу (з авіа перельотом).  або 800 $ -(без авіа перельоту)
У вартість туру також входить:трансфер ,супроводжуючий гід,харчування сніданки , сніданки і вечері,страхівка.
У вартість не входить :єдиний квиток Jordan Pass-який включає у вартість візу,а також деякі екскурсії)
ДЕТАЛІ ЗА ТЕЛЕФОНОМ :
097 94 82 000-Наталія
+3 80322437447-багатоканальний

Тури у будь який куточок світу www.more-turiv.com.ua/m
Сторінка в ФБ–https://www.facebook.com/profile.php?…
👄Ют юб канал- https://www.youtube.com/channel/UCd_1wofa5Wxviqr1ellcElA?…

Завітайте до нас за адресою м.Львів, вул.Городоцька, 174, ДЦ “Вулик”, оф.409
+380322451971, +380322437447(багатоканальний)
Тури у будь який куточок світу http://more-turiv.com.ua/m/

P.S. Якщо Ви знаходитеся далеко від Львова, це не проблема. Допоможемо Вам забронювати тур дистанційно і відправимо всі документи через пошту
ПРОГРАМА ТУРУ
1.День
Виліт з Києва ,прибуття в Афіни  (Греція).Тут стиковка 18 год.,тож у вільний час рекомендуємо оглядову екскурсі. по Афінах.
2.День
Прибуття в міжнародний аеропортміста Амман (столицю Йорданії).Екскурсія в греко-римське місто Джераш.Тут ви побачите і відвідаєте численні храми,театри,що дає можливість побачити провінційне місто класичних часів практично повністю.Також тут проводяться костюмоварі вистави,які дозволять вам зануритися в атмосферу стародавнього Риму.Після відвідан Джераша,відвідаємо Аджуланський замок.
3.День
Відвідування і ознайомлення  з замками пустелі 8.ст.н.ери Аммарну( Ал  Карана,Каср Амра і фортеця в оазісі Азрак)
Екскурсія по Амману з відвідуванням цитаделі Кала’а, що підноситься над містом. Огляд руїн храму Геркулеса; палацу Омейядів (VIII ст.); невеликого археологічного музею. Прогулянка до руїн стародавньої Філадельфії, де зберігся римський театр, Одеон і грандіозний Німфейон.
Відвідування замків пустелі – Каср-Харрана і Кусайр-Амра (прекрасно зберігся ансамбль фресок в інтер’єрі) – шедеврів раннеісламской архітектури і живопису VIII ст.
4.День
Після сніданку – індивідуальна екскурсія по Святих місцях. Ви відвідаєте Мадабу з її видатним шедевром – мозаїчною картою Єрусалиму і святої Землі VI століття н.е., яка збереглася на підлозі православної церкви св. Георгія, гору Небо, звідки Мойсей побачив Ханаан, Землю Обітовану, а також Віфанії за Йорданом, місце, де жив Іван Хреститель і був хрещений Ісус. Повернення в готель на Мертвому морі, вільний час.
Поїздка по Святій землі на південь в «місто мозаїк» Мадабу. Відвідування церкви Св. Георгія, де збереглася унікальна для підлоги карта Святої землі (VI століття). Огляд церков на території Археологічного парку, церкви Апостолів, Археологічного музею, де зберігаються мозаїки з підлог церков Мадаби.
Далі відвідування Гори Небо – місця, де помер Пророк Мойсей і де в його пам’ять споруджена християнська базиліка з прекрасними підлоговими мозаїками. З Гори Небо відкривається панорама Землі обітованої – Йорданської долини. Час для обіду.
Далі по Королівській дорозі переїзд в Карак – величний замок епохи хрестоносців Крак-де-Моав. Поблизу Карака (проїздом) знаходиться могила праотця Ноя (в Ісламі – Нуха).

5.День
Екскурсія в ущелину Ваді Муджиб і на гарячі джерела Маин з Аммана
Для любителів гострих відчуттів і зачаровують природних красот пропоную комбіновану екскурсію в ущелину Ваді Муджиб, музей Мертвого моря і на гарячі джерела Маин з Аммана.
Один з найпопулярніших маршрутів в заповіднику Муджиб – це сходження від Мертвого моря по глибокій ущелині, на дні якого протікає гірська річка, що бере свій початок від гарячих мінеральних джерел. Якщо вам хочеться відчути адреналін в крові, надіньте рятувальний жилет і в дорогу! Підйом по ущелині зажадає від вас непоганої фізичної підготовки і неабиякої сили духу. Вам доведеться долати пороги, підійматися на скелі за допомогою мотузок, подекуди добиратися вплав, але відчути захоплення, яке чекає вас в кінці ущелини, під водоспадом, який подає теплу цілющу воду, не зрівняється ні з чим!
Далі вас чекає панорамний комплекс «Панорама Мертве Море», побудований в 2006р, який знаходиться на краю гірського хребта Зара, між гарячими джерелами Маїн і басейном Мертвого моря. Звідси відкривається один з найяскравіших і зачаровують видів в Йорданії! Ви побачите всю Йорданську долину, а в ясну погоду, можна побачити навіть дзвіниці і башти Єрусалиму. Комплекс включає в себе так само геологічний музей Мертвого моря, присвячений його природі та історії.
Ну а на завершення програми Вас чекають води гарячих джерел Маин, в яких лікувався сам цар юдей Ірод Великий. Використання джерел в лікувальних цілях тривало і в візантійські часи.
З 6-10 день відпочиваємо на  Мертвому морі в готелі Grand East Hotel – Resort & Spa Dead Sea 5*, харчування(сніданок, вечеря)з сніданками і вечерями.

День 10
Сніданок у готелі.
Поїздка в Малу Петру, маленький місто з прекрасними гробницями (збереглися фрески I ст.), Що служив зупинкою для караванів на шляху в Петру.
Виїзд в Ваді Рам – Місячну Долину, найбільший і найкрасивіший ландшафт Аравії, з червоними пісками і зростаючими всюди скелями. Сафарі на джипах.

День 11: Після сніданку індивідуальний трансфер в Петру. Ви зробите екскурсію по шедевру світової культурної спадщини. Після довгого шляху по вузькому скелястому ущелині Ви потрапляєте в знаменитий «Рожеве місто», який зберігає колишню славу і велич стародавніх набатейцев. Численні храми і усипальниці великих правителів, висічені в рожевих скелях, вражають уяву, змінюючи свій колір залежно від часу доби. Ввечері поселення в готель.

День 12. Ранній виїзд в Аман.
Поверненя в Україну

У вартсть входить.
1. Авіапереліт.
2. Проживання 3 ночі в Амані(сніданок).
3. Проживання 5 ночей в готелі Grand East Hotel – Resort & Spa Dead Sea, (сніданок, вечеря)
4 Проживання 1 ніч в готелі Петри.
5.. Прживання 1 ніч. в готелі Вады Мус
6. Екскурсійне і транспортне обслуговування.
7. Трансфери з аеропорту в готель і назад.

У вартість не входить.
1. Вхідні квитки в деякі історичні памятки ( по програмі -це біля 20 ол США)
2.Обіди
3.Особисті витрати

 

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971