Екскурсійний тур Всі фарби Грузії

0

👣 Екскурсійний тур: Всі фарби Грузії – повертається!

 

На честь травневих свят, даруємо знижку в розмірі -20% (знижка вже у вартості туру). Та це ще не все, забронюй груповий тур та отримай індивідуальні екскурсійній тур у подарунок 🎁

 

Зацікавило❓

 

🏞 Вас чекає цікава програма:

Пам’ятки грузинської землі одна за одною будуть поставати перед вами, як в барвистому калейдоскопі. Слухаючи захоплюючі розповіді наших гідів, закоханих в Грузію, – ви побачите і дізнаєтеся багато нового і цікавого.

 

🚌 Маршрут: Тбілісі – Мцхета – Гори – Уплисцихе – Кахетія – Казбегі

 

✈️ Летимо 19 квітня на 7 ночей

💰 Вартість від 29 475 грн, за 2-х 👥

*дійсна на момент публікації та може бути змінена на дату бронювання

Відкривайте Грузію разом з нами 🇺🇦✈️🇬🇪

 

📍 Програма туру (8 днів)

 

ДЕНЬ ПРОГРАМА ТУРУ

1 ДЕНЬ

ПРИЛІТ В А/П «ШОТА РУСТАВЕЛІ» М. ТБІЛІСІ

Приліт у міжнародний аеропорт міста Тбілісі, зустріч з представниками приймаючої компанії Музенідіс Тревел, переїзд на комфортабельному автобусі в готелі.

Розселення в готелі м. Тбілісі. Відпочинок

 

2 ДЕНЬ

ТБІЛІСІ

Сніданок. Виїзд із готелю

Ви зробите тривалу міську прогулянку, під час якої познайомитеся з головними визначними пам’ятками столиці Грузії, зробивши справжню подорож у часі – від давнини до наших днів. Перед вами постане багатогранна мозаїка тбіліського життя, в якому кожен із вас посяде місце не тільки спостерігача і туриста, а й бажаного гостя. На нашому маршруті ви відвідаєте: найстаріший міський район Абанотубані (район сірчаних лазень), вірменський храм Сурб Геворк (XIV ст.), Тбіліську Кафедральну синагогу, тбіліську соборну мечеть (XIX ст.), міську фортецю Нарікала (IV-VIII ст.), Віфлеємську вулицю-сходи, резиденцію Патріарха Грузії, найстарішу тбіліську церкву Анчісхаті (5 ст.), міст Миру, Метехський храм (XI ст.), Кафедральний собор Святої Трійці (Самеба), Сіонський собор (VIII-XI ст.).

Фортеця Нарікала

Легенда, що розповідає про походження Тбілісі, свідчить: одного разу, грузинський цар Вахтанг Горгасалі (V ст.), полюючи в лісі, підстрелив фазана. Птах впав у тепле сірчане джерело і зварився в ньому. Цар так був здивований властивостями цієї води, що ухвалив рішення закласти на місці сірчаних джерел місто, яке отримало назву Тбілісі (від гр. «Тбілі» – теплий). Вважається, що саме в тому місці, де колись полював цар, була побудована фортеця Нарікала. Біля підніжжя цитаделі розташований район Абанотубані з уславленими сірчаними лазнями. З фортеці відкривається панорамний вид на місто.

Зупинка на обід в одному з ресторанів міста Тбілісі. Вартість обіду туристами оплачується самостійно.

Собор Святої Трійці

Собор Святої Трійці, або Самеба – кафедральний собор Грузинської православної церкви в Тбілісі, зведений на пагорбі св. Іллі. Одна з новітніх релігіозних будівель в Грузії, була закладена в 1995 р., освячена в 2004 р. Величний храм проглядається з будь-якої точки в центрі міста.

Мтацмінда

Свята гора Мтацмінда відома своєю давньою історією: в V ст. на її схилі, в печері, жив високо шанований в Грузії святий Давид Гареджийський. У XIX столітті над печерою св. Давида звели храм, а згодом його оточив Пантеон. Одним із перших на Святій горі був похований російський письменник, дипломат Олександр Грибоєдов. Могили письменника і його дружини Ніни Чавчавадзе знаходяться тут і сьогодні.

Повернення в готель м. Тбілісі. Відпочинок

 

3 ДЕНЬ

МЦХЕТА-ДЖВАРІ

Сніданок. Виїзд із готелю

Екскурсійний день почнеться з відвідування стародавньої столиці Грузії міста Мцхета. Мцхета – одне з найдавніших міст Грузії, згадки про яке відносяться до V століття до нашої ери.

Ви відвідаєте собор Свєтицховелі (XI ст.), в якому зберігається хітон Господній, плащ старозавітного пророка Іллі та Животворящий хрест Дзеліцховелі, зроблений із хреста, на якому розіп’яли Ісуса Христа, і мощі апостола Андрія Первозванного. Недарма місто Мцхета називають другим Єрусалимом. Після чого, ви підніметеся в монастир Джварі (6 ст.), що підноситься над містом. За легендою, цей храм був споруджений над пнем, що мироточить запашним маслом, під яким колись молилася Свята Ніно, просвітителька Грузії. Тут же, як ви пам’ятаєте, на краю прірви стояв і лермонтівський Мцирі, задумливо дивлячись на стародавнє місто, побудоване на злитті річок Арагві і Кури.

Зупинка на обід в одному з ресторанів міста Мцхета. Вартість обіду туристами оплачується самостійно.

Повернення в готель м. Тбілісі. Відпочинок.

 

4 ДЕНЬ

УПЛІСЦИХЕ – БОРЖОМІ – АХАЛЦІХЕ – РАБАТ

Сніданок. Виїзд із готелю

Після сніданку ми вирушимо у печерне місто Уплісцихе.

В околицях Горі багато цікавих пам’яток, одна з яких – печерне місто Уплісцихе (IV ст. до н.е. – I ст. н.е.). Навіть здаля це химерне місто заворожує своїм незвичайним виглядом. Немов гігантські вікна на скелях проглядаються печерні гроти, усередині яких колись протікало звичайне життя. Усередині печер були величезні величні зали, храми, житла, з’єднані між собою звивистими вулицями-коридорами.

Далі, ви зробите екскурсію по одному з найдавніших міст Грузії – Горі.

В історичних джерелах воно відоме з VI століття, але всесвітню славу йому принесло ім’я «батька народів» Йосипа Джугашвілі, більше відомого як Сталін. Головна вулиця Горі досі названа в його честь – проспект Сталіна. Основна визначна пам’ятка міста – будинок-музей Сталіна, збудований у вигляді мармурового саркофага, зі скульптурою Сталіна перед ним, однією з небагатьох, встановлених сьогодні в пам’ять про нього.

Зупинка на обід в одному з ресторанів міста Боржомі. Вартість обіду туристами оплачується самостійно.

Після сніданку ми вирушимо в найбільший у Європі заповідник – Боржомі-Харагаульський парк

Боржомі-Харагаульського парк – один з найбільших національних парків в Європі, включає шість адміністративних районів, що тягнуться від курорту Боржомі до міста Харагаулі. Його площа становить 5,3 тис. кв.км, що становить 7,6% усієї території Грузії. На екскурсії ви відвідаєте місто Боржомі – оздоровчий курорт, знаменитий своїми цілющими мінеральними водами і термальними ваннами, де ви побуваєте в Боржомському парку і біля джерела мінеральної води, з якого можна буде спробувати одну з найбільш корисних мінеральних вод в світі. Тут же ви зможете прокататися по канатній дорозі, яка була побудована в 60-х роках ХХ століття. На висоті 100 м над рівнем моря вам відкриється дивовижний вид на маленьке курортне містечко, що потопає в зелені.

Далі, переїжджаємо в столицю Самцхе-Джавахеті – місто Ахалціхе.

Місто Ахалціхе (в перекладі з груз. «Нова Фортеця») колись було настільки ж важливе стратегічно, як і Вардзія. Для захисту країни від вторгнення турків, постійно претендували на грузинські землі, на його території була зведена масштабна для свого часу фортеця Рабат. Сьогодні фортеця – одне з найкрасивіших середньовічних укріплень, що займає площу 7 га, де ви відвідаєте унікальний музей і огляньте цінну експозицію.

Повернення в готель. Відпочинок

 

5 ДЕНЬ

КАХЕТІЯ

Сніданок. Виїзд із готелю

У цій поїздці ви відвідаєте найважливіші пам’ятки Кахетії. Розпочнеться екскурсія з монастиря в Бодбе, названого в честь Святої Ніни, яка принесла в ці краї християнство. Тут же, в Кахетії, збереглася і могила цієї особливо шанованої грузинської Святої, поруч із якою б’є животворяще джерело.

Далі за маршрутом ви відвідаєте невелике містечко Сігнагі. Основна його пам’ятка – одна з найвідоміших у Грузії фортеця, заснована грузинським царем Іраклієм II (XVIII ст.) На схилах гори. Стіни фортеці добре збереглися. У міста Сігнагі є схожість з містами південної і центральної Європи, яке йому надають яскраво-червоні черепичні дахи, але традиційні двоповерхові будинки і декор балкончиків не залишають сумнівів: ви в прекрасній, самобутній Грузії!

Після оглядової екскурсії по місту Сігнагі  запрошуємо вас на обід у традиційний грузинський ресторан (обід входить у вартість туру).

Далі, ми продовжимо нашу подорож по Кахетії та поїдемо в Цинандалі, в родовий маєток відомого грузинського поета князя Олександра Чавчавадзе – генерала Російської Імперії і відомого поета романтика XIX століття. Будинок-музей, оточений розкішним парком з каплицею, а у винних підвалах зберігається 16 тисяч пляшок вина кінця XIX початку XX століть. Ми прогуляємося по парку, оглянемо винний завод і продегустуємо вино в старовинних підвалах.

Пропонуємо туристам у рамках екскурсійного туру «Всі фарби Грузії» і винно-гастрономічного туру «Гамарджоба, Грузія!» стати учасниками свята Ртвелі, долучитися до процесів приготування вина.

Повернення в готель м. Тбілісі. Відпочинок

 

6 ДЕНЬ

ТБІЛІСІ

Сніданок у готелі.

Вільний день.

 

7 ДЕНЬ ТБІЛІСІ

Сніданок у готелі.

Вільний день.

 

8 ДЕНЬ

ВИЛІТ

Сніданок. Виїзд із готелю

Переїзд в аеропорт і виліт.

 

 

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:

АВІАПЕРЕЛІТ;

МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ;

ТРАНСФЕРИ ПРОТЯГОМ УСІЄЇ ПРОГРАМИ НА КОМФОРТАБЕЛЬНОМУ АВТОБУСІ;

ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛЯХ ВИБРАНОЇ КАТЕГОРІЇ – 3

ХАРЧУВАННЯ ЗГІДНО З ВИБРАНОЮ ПРОГРАМОЮ (BB);

ДЕГУСТАЦІЯ 1-ГО ВИДА ВИНА (БЕЛОЕ СУХОЕ) И ВХОДНЫЕ БИЛЕТЫ В ПОМЕСТЬЕ ЧАВЧАВАДЗЕ;

ОБІД У МІСТІ СІГНАГІ;

4 ЕКСКУРСІЇ В СУПРОВОДІ РОСІЙСЬКОМОВНОГО ГІДА:

1. ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ ПО МІСТУ ТБІЛІСІ (5-6 ГОДИН)

2. ЕКСКУРСІЯ В КАХЕТІЮ «БОДБЕ – СІГНАГІ – ТЕЛАВІ» (7-8 ГОДИН)

3. ЕКСКУРСІЯ «МЦХЕТА» (4-6 ГОДИН)

4. ЕКСКУРСІЯ «ГОРІ – УПЛІСЦИХЕ – БОРЖОМІ – АХАЛЦІХЕ

 

 

📍 ПИШІТЬ В ПРИВАТ АБО ТЕЛЕФОНУЙТЕ‼️

0982475256 (вайбер) менеджер Марина

☎️ 0673737447, 0676721318, 03224347447, 0322451971

Залиште заявку тут 📝https://more-turiv.com.ua

Працюємо повністю дистанційно, без вихідних з 9.00 до 23.00

🔰Якщо бажаєте зайти в офіс, ми знаходимося за адресою:

м.Львів, вул.Городоцька, 174, ДЦ “Вулик”, оф.409

🔷Можемо організувати зустріч в будь-якому офісі нашої мережі «Море Турів» і «Квитки у літо» по всій Україні наших офісів понад 220

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971