Егейське узбережжя Туреччини!

0

🌞 Поки Греція закрита для відвідування українських туристів, пропонуємо Егейське узбережжя Туреччини! Тим паче, що для відвідування Туреччини не потрібні ні тести на ковід, ні самоізоляція по прильоту.

🌄Ландшафт і пейзажі Егейського узбережжя Туреччини схожі на Грецію: гори, що підступають прямо до моря, соснові ліси, цитрусові гаї, невеликі затишні бухти, захищений пагорбами. Кілька століть тому тут і справді розташовувалися греки. Звідси безліч античних споруд та пам’яток на Егейському узбережжі Туреччини. Серед них, наприклад, Ефес – античне місто, яке неймовірно добре зберіглося до наших днів.

☘ Мармарис. Завдяки своєму клімату, навіть у найспекотніші місяці тут немає сильної спеки. Піщані пляжі, соснові ліси, відокремлені бухти з бірюзовою водою, широкі вулиці з пальмовими алеями, ресторани і бари вздовж набережної, магазинчики і базари, різноманітні розваги та нічне життя приваблюють туристів з багатьох країн світу на курорт Мармарис. Старе місто Мармарис знамените вулицею барів, де вночі панує атмосфера загальних веселощів. З екскурсій рекомендується відвідати античне місто Ефес, Памуккале, острів Клеопатри.

✈ Тури в Мармарис з Києва: https://cutt.ly/EpMj0Jg

✈ Тури в Мармарис зі Львова: https://cutt.ly/rpMkKZg

☘ Бодрум. Туристи приїжджають сюди за безтурботним відпочинком на фоні прекрасних пейзажів вдень і за веселими розвагами після заходу сонця. Саме тут знаходиться Галікарнас – одна з найбільших дискотек Європи з найсучаснішою музикою, великою кількістю коктейлів і своєю особливою атмосферою. Не менш знаменитий і Bodrum Marina Club – пором зі скляним дном, на борту якого проводяться вечірки і пінні шоу. Але є в Бодрумі і історичні пам’ятки, серед яких замок святого Петра (Петроніум) з Улубурунскім скарбом, античне місто Міндос, нині перебуває під водою біля узбережжя, Музей підводної археології і багато інших.

✈ Тури в Бодрум з Києва: https://cutt.ly/RpMzpwi

✈ Тури в Бодрум зі Львова: https://cutt.ly/wpMzHif

☘ Фетхіє. Курорт знаменитий своєю прекрасною природою. Це найбільш “зелений” курорт Егейського узбережжя Туреччини. Повітря насичене ароматом соснових і кедрових лісів, розташованих на схилах гір і плавно спускаються до моря. Тури в Фетхіє воліють любителі природи і екологічного туризму.

✈ Тури в Фетхіє з Києва: https://cutt.ly/DpMx7vK

✈ Тури в Фетхіє зі Львова: https://cutt.ly/IpMcYNj

☘ Кушадаси – тихе затишне містечко, що потопає в зелені і підходить для сімейного відпочинку. Більшість пляжів на курорті – піщані, але зустрічаються і пляжі з платформами.  За розвагами можна відправитися в один з двох аквапарків (Adaland регулярно входить в рейтинги найкращих аквапарків світу), в караван-сарай, де проводяться національні шоу, в численні ресторанчики. Також звідси регулярно відправляються екскурсії до таких визначних пам’ятках як Ефес, Троя, Мілет, Ізмір, Дидима, Іераполіс, Пергам і Памуккале.

✈ Тури в Кушадаси з Києва: https://cutt.ly/wpMnoxz

✈ Тури в Кушадаси зі Львова: https://cutt.ly/3pMm3MF

Щоб замовити тур, звертайтесь за телефонами:

+380322451971, +380673737447, +380676721318 (багатоканальні)
Залиште заявку тут 📝https://more-turiv.com.ua/m

Завітайте до нас за адресою м.Львів, вул.Городоцька, 174, ДЦ “Вулик”, оф.409 або замовте тур дистанційно!

Тури у будь-який куточок світу #моретурівthebest

 

 

 

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971