DR Golf Travel Exchange 2021 відбудеться у вересні в Домінікані! Бронюй найкращі готелі!

0

Якщо Вас цікавить відпочинок у цій чудовій країні, телефонуйте або залишайте заявку!

за деталями звертайтеся:
+38067 18 21 576 – Христина
032 243 74 47
067 373 74 47

Залиште заявку тут  https://more-turiv.com.ua/m

Домініканська Республіка – карибський рай для всієї родини

Домініканська Республіка, відома найкращими полями для гольфу в Карибському регіоні та Латинській Америці, вважається незаперечним лідером по грі у гольф в тропіках. Щонайменше сім полів для гольфу, розташованих в Домініканській Республіці, регулярно займають перші місця в рейтингу кращих 50 полів для гольфу в Карибському регіоні та Мексиці за версією журналу Golf Week Magazine

Унікальний курорт Secrets Cap Cana Resort & Spa знову стане місцем проведення найважливішої події для домініканської індустрії гольфу, будучи єдиним в своїй категорії, що просуває Домініканську Республіку як найкраще місце для гри в гольф на всьому Карибському морі і одне з кращих в світі.

Тедді де Лара, виконавчий директор Target Marketing Consultants, сказав, що, як і попередні рази, DR Golf Travel Exchange 2021 відвідають туроператори і міжнародні ЗМІ, що спеціалізуються на індустрії гольфу, які зустрінуться з готельєрами, директорами полів для гольфу і DMC.

Де Лара заявив, що у відповідності зі строгими протоколами безпеки здоров’я учасники зможуть скористатися програмою, яка включає в себе офлайн презентації власників готелів і директорів з гольфу, семінари, а також здійснити одноденний турнір на поле для гольфу Punta Espada, спроектований знаменитим Джеком Ніклаусом.

У перших шести виставках взяли участь понад 480 делегатів з 23 країн, об’єднавши DR Golf Travel Exchange в якості щорічного заходу в Домініканській Республіці для ведення вашого бізнесу з місцевими готелями, полями для гольфу і іншими гравцями турбізнесу.
________________________________________________________________________________________________________________________________________________

«В цілому вісім готелів із полями для гольфу номіновані на здобуття титулу« Кращий гольф-готель Домініканської Республіки 2021 ». – повідомляє Асоціація туроператорів АТОР. Переможець номінації буде остаточно визначено лише в кінці жовтня в Арабських Еміратах, на церемонії World Golf Awards.

Церемонія вручення премії проходить вже сьомий раз, і в цьому році Домінікана представлена ​​наступними готелями:

Barceló Bávaro Palace Deluxe,
Casade Campo,
Eden Rocat Cap Cana,
Hard Rock Hote lPunta Cana,
Paradisus Palma Real Resort,
Punta Blanca Golf & Beach Resort,
Punta Cana Resort & Club
Sanctuary Cap Cana Golf & Spa Resort – минулорічний лідер голосування.
Раніше переможцями номінації також ставали готелі Barcelo Bavaro Palace Deluxe, Punta Cana Resort & Club і курорт Casade Campo.

Джерело: https://dominicanatourism.info

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971