РАННЯ БРОНЬ!!БАЛКАНИ: ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ, АЛБАНІЯ ТА ЧОРНОГОРІЯ»

0

АКЦІЙНА ПРОПОЗИ ЦІЯ ДО 31.03.2021року – 35%
Без тестів на Covid-19!
В програмі можливі зміни з огляду на пандемію Covid-19.

178 Євро + 33 Євро (депозит на екскурсію) за 1/особу
сніданки-входять у вартість
Виїзди зі Львова щосуботи 2021року
8 днів

Вартість туру включає:

 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель 3*
 • Харчування – сніданки
 • Екскурсії згідно програми туру
  Страхуання
 • 👇👇👇
  ЩОБ ЗАБРОНЮВАТИ ТУР ТЕЛЕФОНУЙТЕ(telephone)
  0979482000 –менеджер Наталія❤
  ПІДБЕРУ Й ІНШІ ГОТЕЛІ І КРАЇНИ
  ПРОРАХУЮ НА РІЗНУ КІЛЬКІСТЬ НОЧЕЙ
  👇👇👇
  Деталі за телефоном
  0979482000 –менеджер Наталія❤
  або на багатоканальний –380322437447

  Завітайте до нас за адресою м.Львів, вул.Городоцька, 174, ДЦ “Вулик”, оф.409 або замовте тур дистанційно!Тури за найкращими цінами від #моретурівthebest

  ПРОГРАМА ТУРУ
  1-ий День

  • 08:00 – збір групи на з/д вокзалу м. Львів.
  • 08:30 – виїзд із м. Львові.
  • Перетин кордону.
  • Транзит по території Румунії та Болгарії.
  • Нічний переїзд в Північну Македонію.
   2-ий Дени
   Прибуття в Скопє (пересування по місту в громадському транспорті)

  Оглядова екскурсія по Скоп’є (у вартості туру).  Столиця Македонії, місто з драматичною і захоплюючою історією. Для цікавого відпочинку тут буквально все: чудової краси храми і затишні вулички, старовинні палаци і розкішні парки, магазини і ринки, і, звичайно ж, безліч ресторанів і центрів розваг. Вважається, що Скоп’є був заснований 518 року за наказом імператора Юстиніана I. Але поселення на місці міста існували і до цього, тільки значна їх частина була зруйнована найсильнішим землетрусом. Після того, як місто було наново відбудоване за наказом візантійського правителя, було покладено початок його офіційної історії.
  У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії:
  Пропонуємо відвідати н
  айгарніший каньйон Північної Македонії – Матка (25€ + вх. квиток).
  Серед мальовничих гір, неподалік від Скопє, протікає річка Тріска, що на протязі тисячоліть утворила прекрасний каньйон. У 1938 році річка була перегороджена дамбою з метою створення водосховища для нової ГЕС. З часом  свіже гірське повітря, чистісінька водна гладь, скелясті зелені схили зробили озеро популярним і дуже мальовничим місцем для відпочинку. На каньйоні мешкають різні види тварин і рослин, включаючи рідкісних. А вздовж озера розташовані старовинні монастирі та храми, серед яких – давня церква Святого Андрія. Також на каньйоні можна побачити близько десяти печер. Найпопулярніша – печера Врело. Під час екскурсії вас чекає водна прогулянка і знайомство з місцевими визначними пам’ятками.

Поселення в готель. Ночівля
3-ій День

 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Охрид.

Пропонуємо екскурсію «Скарби Північної Македонії» (15€ + вх. квиток). Мабуть, у всій Північній Македонії не знайти іншого такого місця, що було б багатшим на природні, сакральні та архітектурні пам’ятки, як Охрицьке озеро та його околиці! На цій екскурсії ми побачимо одне з найстаріших озер на Землі з унікальною флорою та фауною. Природні красоти місцевого ландшафту: високі гори, з притрушеними снігом вершинами та мальовниче озеро з водою глибоко синього кольору,   ніби намальовані рукою художника. Познайомимось з чарівним містом Охрид, що занесене до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. По вузьким вуличкам старого міста подорожуватимемо в часі: від античного періоду, до періоду Першого Болгарського царства та сьогодення.
Побачимо найвизначніші пам’ятки Охриду – стародавній амфітеатр, фортецю царя Самуїла та православні храми.
Переїзд в Тірану
У вечірній час запрошуємо на екскурсію по Тірані (10€). Тірана – це столиця і найбільше місто в Республіці Албанія, її культурний, економічний і політичний центр. Екскурсія починається з центральної площі під назвою Скандерберг. Зі сходу площу як би обіймають височини гори Дайті. Поруч знаходиться справжній східний базар. Навряд чи ви де-небудь на європейському континенті зможете знайти ще один такий. Ринок дуже колоритний, тут можна не тільки купити оригінальні сувеніри, а й глибше зрозуміти міську культуру Тирани.
Поселення в готель.Ночівля
4-ий День
сніданок
Вільний день

Пропонуємо екскурсію «Берат та Аполлонія» (28€ + вх. квиток). Берат це місто-музей, одне з найдавніших і мальовничих міст Албанії. Пишність міста складається з його природи і неповторної архітектури. Місто налічує історію в більш ніж дві тисячі років. Берат – це цілий комплекс, який складається з розташованого на горі замку й історичних кварталів, які знаходяться біля підніжжя гори. Це місце створене для того, щоб ним захоплюватися. Тут не хочеться говорити, але хочеться слухати, вбирати, запам’ятовувати, щоб повернутися додому в стані «просвітлення». Недалеко від Фіері знаходиться стародавній порт Аполлонія, заснований греками з Іллірії. Археологічний парк первозданного вигляду. Це був економічний і торговий центр і одночасно фортеця Адріатичного басейну.
Ночівля
5-ий День

 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
  Пропонуємо екскурсію «Круя і Дуррес» (23€ + вх. квиток). Друге за величиною місто Дуррес, також відомий як античний Діррахіум, через своє географічне положення, був стратегічним місцем на східному узбережжі Адріатики і в регіоні південній Іллірії. Під час екскурсії ми познайомимось з тисячолітньою історією міста та побачимо руїни міського форуму, римські лазні, центр міста, ратушу, римський амфітеатр, Візантійські стіни, венеціанську вежу і археологічний музей з панорамне експозицією відкриттів і міського планування. Дяльше нас чекає одне з найромантичніших міст Албанії – Круя. Місто зведене ще в середньовіччі на вершині гори Сари-Салтиков. Це місто було столицею національного героя Албанії Георгія Кастриоти, названого Скандербегом (тобто Олександром – на честь Олександра Макендонского), який в середині 15 століття вперше в історії Албанії підняв над фортецею Круя прапор повстання проти османського панування, – червоне полотнище з чорним орлом, яке і до цього дня є національним прапором країни.
 • Збір групи.
 • Переїзд в Подгоріцу.
 • По дорозі є можливість відвідати місто Шкодер (10€). Шкодер – це старе місто, засноване ще в IV столітті до н.е. та один з основних центрів албанської історії та культури. Тут можна знайти чимало пам’яток: мечетей, храмів, старих будівель, проте головною пам’яткою міста є фортеця Розафа, яка була заснована іллірійцями понад 2,6 тис. років тому. Сама фортеця зберігає чимало секретів, овіяна легендами, а панорама звідси на ріки та озеро захоплює дух.
 • Поселення в готель.
 • Ночівля.
 • 6-ий День
 • Сніданок.
 • Вільний день.
  У вільний час пропонуємо відвідати екскурсію «Подгоріца + Боко–Которською затокою + Будва» (35€ + вх. квиток). У цій екскурсії мабуть вся Чорногорія в мініатюрі: тут і неземна краса природи, і прекрасні історичні міста і духовні святині. Самі розсудіть… Старе місто Будви – це неймовірно чарівний куточок історії на відомому курорті.  Розташоване на маленькому півострові, що помітно врізається в море, та оточене могутніми фортифікаційними стінами. Колись оборонне місто Будва сьогодні відкриває свої ворота для всіх бажаючих познайомитись з його таємницями. І хоч історія міста налічує понад 2500 років, маленькі звивисті вулички, затишні площі, кам’яні сходи що ведуть до домівок, занурюють в атмосферу середньоморського середньовіччя. Боко – Которська бухта є найбільшою і одною з найкрасивіших заток у Адріатичному морі. Її часто називають най південнішим фіордом Європи. В оточені сіро-блакитних гір на березі чарівної бухти розкинулись мальовничі містечка, деякі з яких були заселені ще за античних часів. Ми відвідаємо міста  Котор та Пераст, що достовірно передають атмосферу венеціанського середньовіччя, на кораблику попливемо до о. Богородиці та дізнаємось його таємниці… Як стверджують місцеві жителі  «Не побувати в Боко – Которській затоці – значить не побачити Чорногорію».
  Ночівля
  7-ий День
 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Вільний час.
 • Виїзд з Подгоріци.При наявності часу запрошуємо на дегустацію вина в Сремски Карловци (17€).
  Між пагорбами і лісами Національного парку Фрушка-гора і берегами Дунаю розкинулось невеличке барочне містечко Сремски-Карловці, що славиться своїми виноградниками. Це ідеальне місце для тих, хто любить дегустацію вин в автентичній обстановці.  Історія виноробства на цих територіях сягає сивої давнини та є частиною культури регіону, майже кожен будинок в селі має свій винний погреб. У Сремски-Карловцах можна знайти багато традиційних сортів вина, проте тут є і свій власний національний бренд під назвою Bermet – міцне, ароматне десертне вино. Бермет є всесвітньо відомим вином і історично був основним продуктом для торгівлі в інші європейські країни. Кажуть що це вино подавали на Титаніку.
  нічний переїзд
  8-ий Депнь
 • Вечірнє прибуття у Львів (орієнтовний час прибуття залежить від проходження кордону).

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971