⏰ ХОРВАТІЯ (о.Хвар)РАННЯ БРОНЬ⏰⏰

0

Виїзд зі Львова автобусом: 19.07, 26.07, 31.07., 05.08 і 10.08. 04.09 і 09.09 2020р
8 днів-6 на морі
Харчуванн (НВ)-сніданки і вечері (можливість замовити АІІ і FB)
від 299 Євро -1 дорослий +10 Євро паром в обидві сторони
140 Євро -дитина до 12 років
Без тестів, довідок та самоізоляції!
ДЕТАЛІ ЗА ТЕЛ:
☎️0979482000-Наталія
☎️ +380322437447(багатоканальний)
🌏Тури у будь який куточок світу🌎 www.more-turiv.com.ua/m
💋Сторінка в ФБ–https://www.facebook.com/profile.php?…
💋 Ют юб канал- https://www.youtube.com/channel/UCd_1wofa5Wxviqr1ellcElA?…

Програма туру

ДЕНЬ 1:

Збір групи 7-00.Відправлення в тур 07-30.Перетин угорського кордону,переїзд по території Угорщини.Ввечері пропонуєм екскурсію на кораблику в Будапешті .

 • «Світло тисячі вогнів»* – поплавати у човнику по широкому Дунаю (20€), де Ви можете насолоджуватись надзвичайною красою Будапешту, пливучи під мостами, повз історичні будівлі, такі як Парламент, Академію наук, Королівський палац, водолікарні, музеї та готелі…  З келихом шампанського, по Блакитному Дунаю, Ви отримаєте надзвичайне задоволення від неспішної подорожі та надзвичайних фотографій, які потім навіватимуть теплі емоції про славетне місто Будапешт!

Збір групи, нічний переїзд в Хорватію

ДЕНЬ 2:

Приїзд в Хорватію, одну з найгарніших країн Європи, з прекрасною природою, пляжами і античними руїнами древніх Римських міст. Рай для любителів дайвінгу і підводного полювання.Приїзд ранком на паромну переправу, перепливаєм на острів, приїзд на курорт в м.ЄлсаПоселення в готель, відпочинок на морі, нічліг.

ДЕНЬ 3:

Сніданок, відпочинок на морі

 • Факультативно пропонуємо відвідати Спліт (30 євро). Місто з тисячолітньою історією, древніми руїнами Римської імперії. Головною окрасою міста є Палац Діоклетіана ( 3 ст нашої ери). Палац вважається однією з найкращих архітектурних пам’яток Римської імперії. Повернення в готель, відпочинок на морі. Нічліг.
 • факультативно пропонуємо екскурсію з дегустацією вина у місцевих виноробів, одних з кращих у Хорватії. Під час екскурсії і дегустації ми ознайомимося з історією виноробства на острові Хвар, видами вин, скуштуємо найсмачніші і найвідоміші з них (Близько 5 видів). Також у нас буде можливість придбати вина безпосередньо від виробників. (18 євро)

Повернення в готель,вечеря,нічліг.

ДЕНЬ 4:

Сніданок. Відпочинок на морі

 • Факультативно пропонуємо екскурсію островом Хвар. Під час якої ми зможемо насолодитися красою двох міст Єлси і Хваром, побачити Собор святого Стефана, іспанську фортецю, з якої відкривається неймовірний вид на всю околицю, фортецю Наполеона,  Францисканський монастир (20 євро)

 ДЕНЬ 5:

Сніданок. Відпочинок на морі.

Факультативно пропонуєм екскурсію на острів Брач , відвідати з екскурсією місто Бол і відпочити на найгарнішому і найвідомішому пляжі Хорватії ” Золотому розі”Вечеря. Нічліг.
6

 ДЕНЬ 6:

Сніданок. Відпочинок на морі.

 • Факультативно пропонуємо відвідати місто піратів Оміш, ідеальне місто для відпочинку і розваг,місто романтики і романтиків. Раніше тут було лігво піратів, а зараз один з кращих курортів Хорватії. Місто оточене Динарськими горами з однієї сторони і річкою Цетіньє з іншої. Під час екскурсії ми зможем побачити Старе місто, церкву Михайла і святого Духа, фортецю Мірабелла.(трансфер 13 євро, трансфер+екскурсія 18 євро)
 • Факультативно пропонуєм екскурсію на яхті на Пакленські острови, під час якої ми зможемо відвідати одні з кращих пляжів Хорватії Kordovon і Mleni, насолодитись перебуванням на цих пляжах і зможемо зустріти захід сонця на нашій яхті.(25 євро)

Збір групи,повернення в готель, вечеря. Нічліг.

ДЕНЬ 7:

Сніданок, відпочинок на морі.Ввечері збір групи,переїзд на паром і нічний переїзд у Львів.

ДЕНЬ 8:

Повернення до Львова, приїзд у Львів орієнтовно до 00-00.

 • У вартості

   всі трансфери згідно програми;
   проживання з сніданками і вечерями;
   всі екскурсії згідно програми;
   супровід представника фірми;

   проїзд автобусом по маршруту

 • Не включено у вартість

   проїзд в громадському транспорті;
   факультативи;
   харчування, не передбачуване програмою;
   вхідні білети;
   Якщо не біометричний закордонний паспорт, консульський збір 65 євро угорська віза і 60 євро хорватська
   особисті витрати
   медична страхівка 140 грн.
   додатково оплачується сіті такс (дорослі орієнтовно 1 євро за ніч проживання в готелі,діти до 18 років – 0.5 євро,діти до 12 років не оплачують сіті такс

   паром оплачується додатково 10 євро в дві сторони

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971