⁉️Що таке раннє бронювання турів і чому це ВИГІДНО!

0

⁉️Що таке раннє бронювання турів і чому це ВИГІДНО!

👉Що таке раннє бронювання?

Раннє бронювання – це акція, яку проводить туроператор спільно з готелем, авіакомпанією перевізником, організатором трансферу та іншими компаніями, що надають послуги в рамках конкретного туру. … Це дозволяє їм вибрати найкращий сервіс, а також отримати гарантії і стабільність.

👉За рахунок чого ви економите?

Навіть сам готель зацікавлений в ранньому бронюванні. Це дає йому можливість бути впевненим, що в сезон всі номери будуть зайняті, і вони не опиняться в збитку. Керівництво готелю знає, як можна реалізувати капітал, щоб потім не намагатися відшкодувати збиток. Таку ж вигоду отримують авіакомпанії і самі турагенції. Гарантія того, що всі квитки будуть розкуплені, дає їм повну впевненість в успішності бізнесу.

👉Чим вигідно раннє бронювання для туристів

Купівля туру за меншою ціною. Ви економите, а якість обслуговування не погіршується. Такі умови вигідні не тільки для вас, але і для самого готелю. Ви отримуєте проживання за півціни, а вони – гарантію того, що в гарячий сезон готель буде повністю заселений.

Захист від коливання цін. У сезон ціни різко зростають, але раннє бронювання захищає вас від цього.

Широкий вибір готелів. Якщо ви стрімголов біжіть в останні дні в турагенство за поїздкою, то знайте, що доведеться вибирати з того, що залишилося. При ранньому бронюванні ви зі спокійною душею вибираєте той готель, який вам до душі і можете бути впевнені, що не залишитеся без хорошого житла.

Часткова оплата. Немає повної суми на поїздку? Не біда! Під час раннього бронювання ви згуртовуєте спочатку 30% вартості туру, а інше вже незадовго до вильоту.

Можете не переживати за переліт. У гарячий сезон місця в літаку займаються з рекордною швидкістю і не рідкісні випадки, коли необхідну дату просто немає вільних місць. Купуючи тур наперед, ви заздалегідь займаєте вподобане вам місце.

👉І найголовніше! У вас буде повно часу, щоб підготуватися до відпочинку. Виберіть екскурсії, складіть план, зберіть всі необхідні речі.

Найнижча вартість турів припадає на грудень-січень. Ви зможете заощадити близько 50% від вартості поїздки. У лютому вже знижка менше – близько 30%. У березні вже майже всі місця в готелі зайняті, тому заощадити можна максимум 15%. Всі деталі потрібно обговорювати з менеджером.

👉Раннє бронювання – відмінна можливість забронювати вподобаний готель на необхідну дату. Якщо ми говоримо про «гарячих турах», доводиться задовольнятися тим, що залишилося. Можливості вибору у вас просто немає.

👉Одним словом, раннє бронювання має більше позитивних сторін, ніж негативних. Знижка, більше часу на планування, отримуєте великий вибір готелів.

Ми допоможемо вам зробити вашу поїздку незабутньою!

📢У нас є багато готелів на вибір і різні дати вильотів❗️

❗ПИШІТЬ ЗАПИТ В ПРИВАТ АБО ТЕЛЕФОНУЙТЕ для швидкого і класного підбору туру в країну яка вас цікавить❗
⬇️
———————————————–
+380951158745 @ЄВГЕНІЯ🌈
+380973061845
———————————————–
+380322471447,
(багатоканальний)
+380673737447, +380676721318

👩‍💻Залиште заявку тут 📝https://more-turiv.com.ua/m

*БРОНЮЄМО – ДИСТАНЦІЙНО!*

Вам навіть не треба виходити з дому! Всі документи відправляємо Вам на пошту!

💝Тури за найкращими цінами від #моретурівthebest

Заявка на підбір туру
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971