Три щасливі дні… Новий рік

0
220
Camera Model: Canon EOS 5D Mark II; Lens’s focal length: 17.00 - 40.00 mm; Photo Focal length: 17.00 mm; Aperture: 14; Exposure time: 13.0 s; ISO: 100

Поспішайте забронювати до 20.12.17, бо перед святами ціни зростають!

тел.+380322437447, Маряна – 0679737757(вайбер), 063 9946984

Щоб замовити індивідуальний підбір туру,

тисніть сюди www.more-turiv.com.ua/m

Днів: 4 Львів – Краків – Прага – Дрезден – Львів

Без нічних переїздів!

Виїзд зі Львова – 29/12

Вартість за особу – 155 Є

День 1.

Львів – Краків

Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал – Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Прибуття в Краків.
Екскурсія “Королівський шлях”. Місто- вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить. Для того, щоб від Барбакана пройтись по Флоріанській вулиці до Ринкової площі, послухати сурмача в Маряцькому костелі, зайти і вибрати сувенір на старовинних торгових рядах Сукенніци. Рекомендуємо відвідати всім любителям пива рекомендуємо екскурсію “Пива багато не буває”(26€/21€). Під час екскурсії ми познайомимося з історією пивоваріння та процесом виготовлення і спробуємо його на смак! А закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачна вечеря в кращих польських традиціях! Прибуття до Чехії. Ночівля.

День 2.

Прага

Сніданок. День, який ми присвятимо Празі.
Екскурсія “Зустріч з Прагою”. В лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта; Каролінум – перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші. Вільний час в Празі. Рекомендуємо відвідати програми і екскурсії  на вибір:
“Таємниці королів – Градчани”(18€/13€). Дізнатись про життя чеської знаті, про дворцові інтриги і заговори, про все, що  відбувалось  заради віри в государство.  Все починається зі знаменитого Страговського монастиря.  Далі скарби Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду- резиденції чеських князів і королів.
Прогулянка на кораблику по Влтаві (30€/26€). Аперитиви, вечеря шведський стіл і хороша музика в супроводі цікавих розповідей. Ось вони незабутні миті в житті.
“Пивними дорогами Праги”(26€/18€). Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація.
Ночівля в Чехії.

День 3.

Дрезден – Прага – Мейсен

Сніданок. Вільний час в Празі.  Для бажаючих:
Екскурсія в Саксонський Дрезден(38€/30Є). Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, незліченними скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту – Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Величні будівлі Цвінгера. Вільний час у Дрездені  для прогулянок і шопінгу. Можливість відвідати Дрезденську картинну галерею(16Є+ вхідний квиток).
Подорож в Саксонську Швейцарію “Чарівність Ельби”(38€/26€). Немає меж захопленню… там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовби і піраміди. Ми відвідаємо скелястий парк «Бастай» – цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, місточками  -незабутнє враження!
“Порцелянове містечко Мейсен”(26Є/21Є). Казковий Мейсен – тут все незвичайно і гарно, звідси кожен відвідувач забирає з собою частинку маленької казки. У Мейсені була заснована Саксонська порцелянова мануфактура, на якій виготовляли “біле золото” для всіх монархів Європи. Місто прикрашають мальовничі і милі будиночки, над Ельбою височить величний замок Альбрехтсбург, а на дзвінниці Фрауенкірхе дзвонять порцелянові дзвіночки. Гуляючи вуличками і насолоджуючись незабутньою атмосферою містечка не забудьте побалувати себе Мейсенським Фуммелем – смачним тістечком з вишнями, збитими вершками і гарячим шоколадом.
Повернення в Прагу.
Вечірня екскурсія «Тіні старого міста»(18€/13€). Вечірня Прага сповнена шарму, різних несподіванок, і вся її краса постає перед нами в особливому вечірньому світлі, а містика витає в повітрі. Прага покаже нам себе зовсім з іншого боку, розкриє багато загадок, розповість багато цікавого. А в кінці екскурсії ми спробуємо «еліксир молодості».
Виїзд 29.12  Зустріч Нового Року на центральній площі Праги! Для охочих Святкова Новорічна вечеря !!! (Дод. плата).
Вітаємо з Новим 2018 роком!!!
Виїзд  31.12  Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою(43€/36€). Вас чекає вечір в корчмі, який Вас перенесе на сотні років назад… в добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера. 
Ночівля в Чехії.

День 4.

Величка – Львів

Сніданок. Переїзд по території Чехії, Польщі.
Виїзд 29.12, 30.12  При бажанні всієї групи екскурсія по Столиці Моравії, другому за величиною місту Чеської Республіки – Брно (16Є)- місто виставок і ярмарків. Брно хороше в будь-яку пору року, тут завжди якось по-особливому чарівно: зелені сади, що видніються крізь листя, затишний димок з крихітних пивоварних заводів на тлі яскравого сонця.
Виїзд 31.12  Для бажаючих відвідання Соляних копален “Велички”(18Є+вхідний квиток). До речі, з їх відкриттям пов’язана одна гарна легенда. Яка …? Відповідь ви знайдете тільки тут! Це місце цікаве і тим, що зроблено все тут із солі: маленькі каплички і великі зали, чаруючий погляд підземні озера, всілякі скульптури, статуетки, фрескі- ціле підземне місто!
Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону).

Заявка на підбір туру
comments powered by HyperComments
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971