На лижі в Словаччину- покоряти Високі Татри.

0
302

«SKIманія в Словаччині!!!!» Новий рік в Високих Татрах.

Львів-Попрад-Татранска Ломниця-Штребске Плесо – Ясна-Закопане -Львів

Виїзд зі Львова – 30.12
Тривалість – 5 днів
Вартість – 135 євро за особу

Картинки по запросу високі татри туристи

 

Маршрут туру – Львів-Попрад-Татранська Ломніца-Штребське Плесо – Ясна-Закопане-Львів

Гірськолижний відпочинок + СПА релакс в термальних комплексах!

1 день
7:30 – збір групи на залізничному вокзалі м.Львова.
08:00 Виїзд зі Львова.
~ 12.30 є можливість приєднання до групи в м Ужгород.
Перетин українсько-словацького кордону.
Переїзд в м.Попрад. Поселення в готель.
Вільний час.
Факультативно пропонуємо відвідати:
Термальні купальні Vrbov (трансфер + вх.бл 17 €) – тут ви знайдете справжню геотермальну воду, яка вважається однією з найкращих мінеральних вод у Центральній Європі з вмістом важливих для людського організму мінеральних речовин. Геотермальна вода, що наповнює басейни, виходить з глибини більше 2000 м і містить мінерали, які надають сприятливий вплив на опорно-рухову, дихальну, нервову системи, на шкіру і серцево-судинну систему. Температура води досягає 59 ° C. У басейнах підтримується температура від 26 до 38 ° C. Повної релаксації сприяють форсунки зі струменями води, що знімають м’язову напругу.
«Ждярське весілля» (27 €) Дія відбувається в словацькому національному музеї (з Вашою безпосередньою участю). Ви не маєте відповідного вбрання? Не біда! – Вам нададуть національні костюми. Поквапимося – адже нас чекає “Ждярський кулиг” !. На санях запряжених кіньми зі дзвониками і факелами ми як у казці опинимось на засніженій галявині, де вже чекає вечеря з вином і смаженими ковбасками на вогні.
Ночівля.
2день
Сніданок.
Беремо лижі і їдемо кататися в Татранську Ломніцу (трансфер 7 €), курорт який знаходитися в східній частині Високих Татр, на висоті 850 м над рівнем моря, в 18 км від Попрада. Це один з найбільш популярних зимових курортів Словаччини. Він підходить для всіх категорій лижників. Домінантою курорту є друга за висотою вершина Високих Татр – Ломницький Штіт (2 632 м). У вас буде можливість покататися на лижах і набратися магічним позитивом від Татр. Гірськолижний відпочинок в Татранська Ломніца задовольняє всім можливим запитам лижників, траси промарковані синім і червоним кольором, висвітлюються у вечірній час і призначені як для початківців, так і для досвідчених спортсменів.
Виїзд для катання у Штребське Плесо (трансфер 7 €) (1335м. Над рівнем моря) – кращий високогірний курорт у Високих Татрах, розташований в мальовничому місці на березі гірського озера. Сюди приїжджають лижники, гірськолижники, стрибуни з трампліна і сноубордисти. Рельєф схилів приваблює сюди бажаючих займатися фрірайдінгом, а безліч рейлов і перешкод – шанувальників джампінгу.
Вільний час для катання на лижах, а для бажаючих, пропонуємо відпочинок у “Фан парку”.
Повернення в готель.
Новорічна програма В ГОТЕЛІ
Зустріч Нового року!
Повернення в готель. Ночівля.
3 день
З новим роком!!!
Сніданок. Вільний день.
Факультативно пропонуємо:
Закопане (20 €) – найвідоміший зимовий курорт і туристичний центр Польщі, розташований біля підніжжя польських Татр. Його називають зимовою столицею Польщі. Тут діють кілька десятків гірськолижних підйомників, трампліни, багатокілометрові лижні траси і каток. Вільний час у зимовій столиці Польщі. Катання на лижах на горі Губалувка, на Поляні Шимашкова або на горі Носаль.
Повернення в готель. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Поїздка в Ясну – найвідоміший курорт Низьких Татр, є, на загальну думку, кращим гірськолижним центром у всій Східній Європі. Безліч трас на північному і південному схилах гори Хопок обслуговують підйомники з магнітними пропусками, що забезпечує їх високу пропускну здатність. Є траси для дітей, для катання на мотосанях і на сноуборді.
Пропонуємо Вам відвідати самий величезний комплекс з діючих круглий рік ареалів водних розваг в Словаччині, Чехії та Польщі – «Aquapark Tatralandia» (трансфер + вх. Квиток – 27 € – 3 ч.). Водне блаженство для кожного.
Факультативно пропонуємо відвідати незвичайні термальні води (12 €), в найкращому термальному парку «Besenova».
Термальною аквапарк «GinoParadise» в Бешенева, розташований неподалік від міст Мартін і Ружомберок. Тут, серед прекрасної природи, до ваших послуг – 13 відкритих басейнів, 9 водних гірок і лабіринтів, «кам’яний» пляж і неймовірний велнес-центр. Тут є кілька термальних мінеральних джерел, купання у воді яких (температура від +27 до +38) допомагає відмінно відновити життєву енергію. У велнес-центрі – інгаляції, пімскіе лазні, гаряча фінська сауна, джакузі, масажні кабінети, соляріум, фітнес-центр.
Вартість пакетів: THERMAL PACKET (тільки ТЕРМАЛЬ) ~ 20 EURO / чол / 3 години;
Вечеря з танцями в національній колибі Словаччини (26 € / 21 €). Вас чекає гостинна атмосфера, смачна словацька їжа з напоями, а також музика і танці.
Повернення в готель. Переїзд до Львова.
5 день
Раннє прибуття до Львова.

Заявка на підбір туру
comments powered by HyperComments
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971