Лапландія – тут живе Санта! або “Santa is Here!” (авіа) – NEW YEAR 2018 !

0
553

Детальна інформація за тел : 096 181 72 50 / 066 461 55 60 (менеджер Катерина)+

 

Ціна : 585 євро

29/12

Київ. Зустріч туристів у міжнародному аеропорту м.Бориспіль.
13:25 – Виліт у Гельсінки.
15:30 – Прибуття в Гельсінки.
Сьогодні ми летимо… летимо в країну тисячі озер, країну північного сіяння, країну, де живе Санта Клаус або Йоулупуккі, нас зустрічає столиця Фінляндії – Гельсінкі.

Переїзд на автобусі у готель (регіон м.Оулу). Поселення. Ночівля.

 

Сніданок.
Лапландія – казкова країна. Дивовижна полярна природа, ліси, водні потоки, лісові звірі створюють унікальні пейзажі, які ми уявляли читаючи казки: саме сюди літав Нільс, сюди добиралась Гєрда у пошуках Кая, тут живе Сніжна Королева і тут знаходиться офіційна резиденція Санта Клауса – Йолупуккі. Синя пітьма полярної ночі додає особливу чарівність новорічним святам та Різдву.
Трансфер в містечко Рануа (25 євро).
Рекомендуємо:
– відвідати найпівнічніший зоопарк у світі в містечку Рануа. Нас запрошує світ дикої природи, де і як в природних умовах живуть росомахи, білі та бурі ведмеді, рисі, вовки, песці, лосі, олені, кабани, змії, хижі птахи, лисиці… (вхідний квиток – 18,5 євро/16 євро діти до 14р.)

 – Мото сафарі (70 євро, діти – 54 євро) – безкраї зимові простори, чудові пейзажі, морозяний подих повітря… Відчуй справжній драйв покатавшись на мотосанях по мальовничій Лапландії!

 – “Ах ось який ти північний олень!” (13 євро) Незабутні пригоди Новорічної казки подарує Тобі прогулянка на оленях! Традиційна місцева розвага принесе масу позитивних вражень, тож знайомся – Стрімкий, Танцюрист, Скакун, Жвавий, Комета, Купідон, Грім, Блискавка та звичайно ж Рудольф. – “Хаскі – королі білої пустелі” (36 євро, діти – 22 євро). Захоплюючі катання на собачих упряжках Хаскі. Неповторний світ емоцій та казкових мрій! Попробуй себе у ролі справжнього каюра!Повернення в Оулу.

 

31/12

Сніданок. Вільний день. Рекомендуємо поїздку “День за Полярієм” (45 євро).
В Новорічну ніч не вдалось загадати всі найпотаємніші бажання? – Не біда. Сьогодні ми їдемо до Санти, справжнього Діда чарівника та його помічників Ельфів. Тут, за полярієм, розташована його офіційна резиденція “Селище Санта Клауса”. Ми організуємо для Тебе особисту зустріч зі Сантою або, як тут кажуть, Йоулуппукі. Список бажань готовий?

Тут, неподалік є ціла система чарівних печер “Санта Парк”: школа ельфів, кабінет Санти, льодяна галерея, поїзд “Пори року”, майстерня Ельфів, Пошта, пекарня Місіс Клаус, і звичайно ж свій, підземний перехід полярного кола… (33 євро/28 євро діти до 12р.)
Переїзд у Рованіїмі, в столицю магічної фінської Лапландії.
Відвідання музею «Арктікум» (23 євро), тут нас запрошує фінська Лапландія і арктична зона. Історія фінської Лапландії знайомить з територією від Рованіємі до Верхньої Лапландії (комуни Інарі, Утсйоки і Енонтекіе), а в часовому вимірі – від доісторичної епохи до 1970-х рр. Арктичні території демонструють сьогодення і майбутнє в світлі арктичних досліджень. Виставки дають повний зріз історії та культури Лапландії і знань про Арктику.
Повернення в готель.

1/01

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.
Рекомендуємо провести день в місті «снігу і моря», у місті який називають морськими воротами Лапландії – Кемі (дорослі 35 євро, діти до 12р. – 30 євро).
Коротка екскурсія ознайомить нас з його перлиною – галереєю дорогоцінних каменів. У галереї знаходиться найбагатша колекція каменів в Європі, зібраних з усіх куточків світу – від Арізони до Бразилії, від Фінляндії до Китаю. Тут Ви побачите корону єдиного короля Фінляндії – Вяйне Першого; намисто, виготовлене для Марії Антуанетти; копію корони Британської Королеви з рубіном Чорного принца; око статуї індуїстського бога; скарби британського морського капітана і багато іншого.
У вільний час в місті, можна буде відвідати виставку присвячену 20-й річниці будівництва «Сніжного замку» або відвідати Різдвяну сувенірну лавку і кафе-ресторан «ЛіннанАйта», сфотографуватися з символами замку – сніговими кульками  Артту і Тертту. Кемі чекаємо Вас сьогодні.

Рекомендуємо екскурсію – “В гостях у тролів з гори Каллівуорі” (дорослі 95 євро, діти до 12р. – 75 євро).
В дрімучих лісах Кемінмаа протягом тисячоліть живуть тролі. Давним-давно, тут жив старий троль Каллі, який любив розкидати навколо себе великі камені. Ці древні валуни і понині тут, а місцеві тролі використовують їх в якості меблів. За таємним лісовими стежками, що ховаються серед могутніх ялин, ми відправимося в гості до тролей. Вони розкажуть нам про своє життя і традиції, познайомлять нас зі своїми іграми, повідають про свої смаки в їжі. Ми підсмажимо на вогнищі «сардельки тролів» і скуштуємо фірмові млинці бабусі-троля. І яке ж застілля може обійтися без веселої пісні…
Кожен отримає на пам’ять «вилку троля», на яку обов’язково потрібно поставити спеціальне клеймо.
Переїзд в Гельсінки. Поселення в готель. Ночівля

2/01

Сніданок. Виселення з готелю.
Оглядова екскурсія по місту. Тут нас зустрінуть: Сенатська площа, пам’ятник композитору Яну Сібеліусу, Кафедральний Собор, Успенський Кафедральний Собор та ін. «Біла столиця Півночі» сьогодні запрошує Тебе до себе в гості.
Вільний час.

Рекомендуємо прогулянку: Морська фортеця Соуменлінна або Свеаборг (30 євро) – перлина Фінляндії. Мальовничий оазис, музеї, галереї, парки надовго залишаться у пам’яті. Свеабог – 250-ти літній культурний скарб, чудове поєднання природи та архітектури,  пам’ятка світової спадщини ЮНЕСКО, поєднання Заходу та Сходу та просто величезний музей під відкритим небом!
Трансфер в аеропорт.
16.10 – виліт в Київ (Бориспіль).
18.15 – прибуття в Київ.

+380961817250/+380664615560 (менеджер Катерина)
Поспішайте забронювати до 10.12.17, бо перед святами ціни зростають!
Щоб замовити індивідуальний підбір туру,
тисніть сюди www.more-turiv.com.ua/m

 

Заявка на підбір туру
comments powered by HyperComments
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971