ЧОРНОГОРІЯ.Балканський Експрес. Автобус + авіа

0
386

Менеджер Крістіна 093-89-29-794, 096-004-86-62.

Екскурсійний тур триватиме 7 ночей.

Харчування: сніданки, вечері.

Виїзд зі Львова 24.04.

Вартість 250 євро.

35

22.04.2017
субота

08.30 збір групи на залізничному вокзалі м.Львів.
09.00 Відправлення. Переїзд територією України та Румунії.
Нічний переїзд територією Сербії.

23.04.2017
неділя

Зранку переїзд через мальовничий каньйон, де ми побачимо велич та могутність гір. Приїзд в м.Будва. Поселення. Вільний час.

24.04.2017
понеділок

Екскурсія „Серце Чорногорії”.  (25 євро)
Відвідування міста Цетінє – колишньої резиденції владик і правителів Чорногорії, столиці князів і королів, батьківщини першої друкованої книги південних слов’ян, міста музеїв та унікальних пам’ятників. В Цетінському монастирі зберігаються мощі Івана Хрестителя і частина Животворного Хреста Господнього.
Далі подорож триватиме до Національного парку Ловчен, де на горі Єзерскі Врх знаходиться мавзолей чорногорського владики Нєгоша і оглядовий майданчик, з висоти якого можна побачити, як на долоні, всю країну.
Повернення в м.Будва. Ночівля.

25.04.2017
вівторок

Екскурсія по Которській затоці. (20 євро)
Екскурсія в одне  з найдавніших міст Чорногорії — м.Котор, яке внсене в світову спадщину ЮНЕСКО. В Котор , в його храми, вузенькі вуличкі та могутні вежі хзакохуються всі! І ця любов назавжди! Подорож на кораблику по найбільшій бухті Адріатичного моря. Відвідування єдиного на Адріатиці рукотворного острова Богородиця на Рифі.  Протягом подорожі Ви почуєте багато захоплюючих історій, отримаєте велику кількість позитивних емоцій і незабутніх вражень.
Повернення в м.Будва. Ночівля.

26.04.2017
середа

Екскурсія в Албанію (35 євро)
Довгі роки Албанія була ізольованою від світу державою. Сьогодні ця країна гостинно відкриває двері для туристів з усіх куточків світу, щоб показати надзвичайні природні скарби та культурну спадщину, набуту протягом багатьох тисячоліть.
Першим зустрічає гостей місто Шкодер, яке розташоване на березі Скадарського озера. Це одне з найстаріших міст країни, історія якого розпочинається у IV ст. до н. е. Візитною карточкою Шкодера є старовинна фортеця Розафа.
Екскурсія продовжується у столиці Албанії — Тірані. Місто було засноване у 1614 р. османським генералом Сулейманом Пашою Барджині. Сьогодні Тірана є не тільки адміністративним центром країни, але й осередком албанського мистецтва, культури та релігії. Визначними архітектурними пам’ятками Тирани є ансамбль площі Скендербега, мечеть Ефем Бея, вежа з годинником.

27.04.2017
четвер

Подорож до монастиря Острог. (17 євро)
Монастир Острог заснований у 17 ст. Його було вирізьблено в скелі на висоті 900 м над рівнем моря. В монастирі зберігаються мощі його засновника – Св. Василя Острозького, чудотворця і зцілителя. Монастир вважається однією з найбільших святинь Сербської православної церкви. Це єдиний в світі монастир, в який крім людей православного віросповідання, приїжджають католики і мусульмани.
Повернення в м.Будва. Ночівля.

28.04.2017
п’ятниця

Екскурсія в м.Дубровнік (35 євро)
Дубровник — місто у південній частині Хорватії, на узбережжі Адріатичного моря, відомий міжнародний курорт і великий морський порт. Це місто має багату історію, століттями Дубровник існував як окрема держава, що була здатна протистояти Венеціанській республіці.
До наших часів тут збереглася приголомшива архітектурна спадщина, яка гармонює із красою навколишньої природи. Саме тому Дубровник справедливо називають “Перлиною Адріатики”.
Старе місто, яке розташоване в межах масивної оборонної стіни, набуло свого вигляду в XVII ст. і являє собою яскравий взірець класичного середньовічного середземноморського міста. Центральна вулиця міста називається Страдун, це улюблене місце прогулянок туристів і жителів міста. Поруч розташовані славетні пам’ятки архітектури Дубровника: Князівський палац, Францисканський і Домініканський монастирі, Кафедральний собор Вознесіння Діви Марії, площа Ложа

29.04.2017
субота

Екскурсія в м.Бар, Ульцинь та Сутоморе. (30 євро)
Екскурсія в південну частину Чорногорії, відвідування одного з найкрасивіших міст — м.Бар, де зберігається найдавніше оливкове древо. Також це місто буде цікаве і для любителів шопінгу, так і для мандрівників хто любить погуляти маленькими вуличками та площами.
Повернення в м.Будва. Ночівля.

30.04.2017
неділя

Трансфер в аеропорт м.Тіват. Виліт в Україну. Прибуття до Львова о 13.45

62 4

ФІРМА ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО ВНОСИТИ ЗМІНИ В ПРОГРАМУ ТУРУ

Вартість 250 євро *

* ціна дійсна при бронюванні до 31.03.2017

У вартість включено:
– проїзд автобусом зі Львова
– авіапереліт Тіват-Львів
– проживання в Чорногорії 7 ночей
– сніданки та вечері
– курортний збір

Додатково оплачується:
– мед.страхування
– транзитна віза

Розрахунок за туристичні послуги здійснюється в національній валюті України по комерційному курсу, встановленому на день оплати

Заявка на підбір туру
comments powered by HyperComments
Гарячі тури, Екскурсії, Авіаквитки, Групові тури м. Львів, Городоцька, 174, (р-н Мотозаводу), ДЦ "Вулик"

+38(067)3410874   +38(067)6721318     +38(067)3737447   +38(032)2451971